320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lol.

    http://www.theguardian.com/football/...opes-confusion

    Kommentaar


      Võimas atmosfäär, midagi pole öelda.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Kaitseliin hoiab ikka väga ilustasti. Ma ei tea kas keegi on siia selle pannud aga päris huvitav:

        07 - Corluka
        08 - Kompany, Ben-Haim, Bridge, Zabaleta
        09 - Lescott, Sylvinho, Kolo
        10 - Boateng, Kolarov
        11 - Clichy
        12 - Nastasic, Maicon
        13 - Demichelis
        14 - Sagna, Mangala
        15 - Otamendi
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Watfordi buss esimesel poolajal kõva, kuid Pellegrini muutused teiseks poolajaks tasusid ära kiirelt.
          Sterlingu üle hea meel, et lõpuks jala ka city eest valgeks sai. Ei hakka rohkem seletamagi, kui palju tema tulek juurde andnud on.
          Sagna, kes eelmine hooaeg paistis piisavalt wtf ostuna, on vähemalt esimesed mängud kuhjaga end ära tasumas.

          KDB ka täna medicalis olnud mängu ajal. Eks homme kuuleb rohkemat.
          Denayerile otsitakse uut laenukosilast tänu Otamendi tulekule. Huvitav kui belgia noormees oleks Otamendi kohta suve alguses teadnud, kas oleks lepingupikendus ka tehtud?
          Koos Lopesi hiljutise müügiga (millest tõsimeeli kahju), peab muidugi jällegi tõdema, et Pellegrini käe all noortele seal kohta ei ole. Nacho sai ka mängu 4 min enne lõppu, ehk siis kiire cameo ja aidaa. Arvestades seda raha mis kulutatakse juba olemasolevate kõvatajate peale, siis enda tõestamine raske.

          Kommentaar


            City tundub tegevat eelmise hooaja Chelseat, suht pidurdamatus hoos hetkel. Minu jaoks ootamatu.

            Kommentaar


              Mõned mängud möödas, paar märkust. Esmalt on kaitsepaar Kompany & Mangala olnud nii kindlad, et Otamendil läheb väga raskeks sinna trügida. Ei kujuta ette mis saama hakkab. Kas tõesti jäetakse sellise hinnasildiga mees pingile. Samas mänge on cityl väga palju, eriti kui euroopas kaugele jõutakse.
              Teiseks, eelmise aasta täielik Flop Sagna on näidanud üles suurepärast mängu. Ma ei julgeks hetkel teda välja võtta. Statside pealt oli mängus teine kõige rohkem sprinte teinud mängija ja joosta kutt ikka viitsib.
              Kolmandaks Sterlingul ehk ei ole kõige parem statsid aga ma olen kõik need mängud algusest lõpuni vaadanud ja kutt varsti teeb oma raha tasa. Kaitsefaasi jookseb pidevalt tagasi ja paljudel juhtudel algab vastase pallikaotus tema vaheltlõigetest.

              CTID ja nii hooaja lõpuni välja
              "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  RIP FFP, €80m.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Täielik jackpot Wolfsburgile, ma oleks tõsiselt üllatunud, kui ta Premmis samamoodi prõmmima hakkaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Täielik jackpot Wolfsburgile, ma oleks tõsiselt üllatunud, kui ta Premmis samamoodi prõmmima hakkaks.
                      Miks?

                      Kommentaar


                        Aguero sai taas viga?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Aguero sai taas viga?
                          Jah, tra. See vend on ikka klaasist tehtud. KDB mängu on huvitav jälgida though

                          Kommentaar


                            miks sterlingut polnud, vigastatud?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              miks sterlingut polnud, vigastatud?
                              Mingi twitteri ruumor, et slight hamstring problem, aga kinnitust pole tuld.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                See vend on ikka klaasist tehtud
                                olgem ausad, Dann ei üritanudki palli mängida, vaid tuli puhtalt jalgadesse,
                                aga Aguero võrrandist väljavõtmine mängu päästa ei õnnestunud, karma seadus maksis kätte


                                Manuel Pellegrini says Scott Dann should have been sent off
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X