320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Liverpooli sõimamises? Kahtlemata. Selles on teil kõigil alati õigus. Mina kirjutasin aga juhuslikult Manchester City'st.
    Sõimamises? Mkey. Vabandust, et ma kahte klubi võrdlesin, millest sina muidugi ainult ühte negatiivselt esile tõstad.

    Tõesti vabandust. Enam ei tee. Chelsea on vastik rahaklubi ja Liverpool ideaalne ja üldse mitte sama palju kulutav (kuigi seni veel viletsamate tulemustega) härrasklubi.

    Anna andeks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Owen suvel -> ManC
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Liverpooli sõimamises? Kahtlemata. Selles on teil kõigil alati õigus. Mina kirjutasin aga juhuslikult Manchester City'st.
        Kuskohas? Ei tõesti, tsiteeri palun.
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Äkki tegelete selle teemaga mujal, palun? Tuletan meelde, et tegemist on Man City foorumi osaga... Tänan tähelepanu eest!
          Zico

          Kommentaar


            kuna ma olen sünnist saati rääkinud, et Kaka on parim keskväljamees - parim kelle ümber meeskond ehitada, siis iga miljard selle venna eest on kultuurselt kulutatud raha.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Sa oled oma Liverpooli-fiksatsiooniga ammu naeruväärseks muutunud. Aga palju õnne, jätka aga terviseks.
              Ma teann ühte inimest, kel Arsenaliga sama suhe. Edu temalegi.
              Supplies!

              Kommentaar


                ai ai Bellamy. maailm värisegu

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ai ai Bellamy. maailm värisegu
                  pole kunagi aru saanud, milles tema fenomen seisneb, pole nagu väga kõvasid summasid see mees väärt minu arust, west ham ongi selline normaalne klubi sellise venna jaoks.

                  Kommentaar


                    No ma ka suht irooniaga ikka ütlesin seda. Ma pole ka aru saanud selle venna fenomenist...

                    Ja no õlimehed pidid nagu superklubi looma ja siis ostavad Bellamy ja räägivad mingi Lampardist ja Gerrardist. Kõigepealt ostku treener omale, kellele annavad õiguse ise mängijaid valida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      pole kunagi aru saanud, milles tema fenomen seisneb, pole nagu väga kõvasid summasid see mees väärt minu arust, west ham ongi selline normaalne klubi sellise venna jaoks.
                      Eks ta fenomeniks ongi peetud ta müstilist kiirust ja ka väga heal tasemel võimaluste kasutamist. Igati väärt mängumees ja Cityle oleks kindlasti hea täiendus.

                      Kommentaar


                        29 aastat vana, Liverpooli ja West Hami eest vastavalt 27-s ja 24-s mängus 7 väravat löönud riiukukk. Tõesti maailmaklassi ründaja...
                        DELFI kommijad ahju!

                        Kommentaar


                          karjääri jooksul kõigis kompetitsioonides 373 mängus 129 väravat. pole paha, kuid tema tase ongi seal premieri tagumise otsa satsides, kelle hulka ka mancity kuulub. imetabasel kombel on aga tema eest kombineeritult 31 miljonit punda makstud, kuid kõige pikem periood ühe klubi juures on 4 aastat ning seegi on erand, sest pärast newkiet on ta edasi müüdud juba aasta-pooleteise jooksul. reisumees-ründaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                            29 aastat vana ...
                            sinu arvates saab jalgpalluri kärjäär läbi 25selt:O ? 28-32 on ründajatel tavaliselt parimad aastad karjääri jooksul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              sinu arvates saab jalgpalluri kärjäär läbi 25selt:O ? 28-32 on ründajatel tavaliselt parimad aastad karjääri jooksul.
                              Liiga palju Fifat, mis muud. Bellamy ostust ma küll nüüd aru ei saa, kas siis müüakse juba suvel edasi ning ostetakse vaid selleks, et püsima jääks vms. Tundub kahtlane .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                sinu arvates saab jalgpalluri kärjäär läbi 25selt:O ? 28-32 on ründajatel tavaliselt parimad aastad karjääri jooksul.
                                Minu point on, et ta pole kunagi olnud ei tea mis hea ründaja, ja 29-selt ta kohe kindlasti enam paremaks ei muutu. Ma ei saa lihtsalt City ambitsioonidest aru, kui nad ühest otsast püüavad ühte maailma parimatest mängijatest oma ridadesse saada ja samas jahivad nii ülimalt kesist mängijat nagu Bellamy, kes ei ole minu arust parem sellest, mis neil juba olemas on.
                                DELFI kommijad ahju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X