320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Jah, nõus, vähemalt üle CL-i võinuks ta ära tuua; jah, Pepi-aegse Bayerni koosseis oli tugevam kui konkurentidel, aga siiski, nimetada seda perioodi, kus eelpoolnimetet kopsikud saadi, puhtaks feilimiseks.. on natuke ülepingutamine.
    Minu arvates ei ole, Guardiolale eelneval kahel aastal suudeti CLis jõuda kaks korda finaali ning ühe korra ka võita.

    Isegi kui sina oleks olnud bayerni peatreener oleks samad karikad ära tulnud mis pepi all.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Pepi edu ja ebaedu Bayernis on suhteline, tuleb teada tausta, et seda adekvaatselt hinnata.
      Minu hinnangul (ei pretendeeri absoluutsele tõele) oli see pigem pettumus.
      Juhtkonna sõnul on alati kõige olulisem eesmärk olnud võita Bundesliga aga Pep toodi, et saavutada edu CL'is.

      Bundesligas
      Esimene aasta võideti suuresti tänu vanale rasvale.
      Teine aasta aitas konkurentsi puudumine kohalikus liigas (mesilaste kollaps)
      Kolmandal aastal oli võit juba napp aga Dortmund suutis ise oma võimalused mängida maha.

      Tõesti võib väita, et tal ka ei vedanud, sest vigastusi oli palju ja sellega pean ma nõustuma. Samas oli tal mitu võimalust tuua adekvaatseid täiendusi. Kogu austuse juures oma klubi vastu, siis igal aasta me ei saagi finaalis mängida, selle lootmine, sellest unistamine on väga naiivne... nii ärahellitatud me ka nüüd ei tohiks olla. Mis paljusid (ei julge väita, et enamus) fänne ärritab/ärritas, on/oli see mil viisil langeti konkurentsist, on/oli see pidev Messi kiitmine ja vastutuse mitte võtmine.

      Mis puudutab Cityt, siis vara on veel järeldusi teha... ootame ja vaatame. Vast alles 3 aasta pärast oleme targemad.

      Kommentaar


        Manu saab laupäeval libestita. Ootan vähemalt kolmeväravalist võitu. Kui seda ei juhtu, siis vähemalt kahe või üheväravalist. Sellest peaks piisama, et mäng võita.

        Kommentaar


          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
          Manu saab laupäeval libestita. Ootan vähemalt kolmeväravalist võitu. Kui seda ei juhtu, siis vähemalt kahe või üheväravalist. Sellest peaks piisama, et mäng võita.
          Peaks piisama jah. Samas pole Manu kunagi derbyt kaotanud kui nad on Cityst rohkem väravaid löönud!
          varupallivarupumpaja

          Kommentaar


            lol. Claudio Bravo

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              lol. Claudio Bravo

              Shitty fännid võivad uhked olla, Hartile on aus mantlipärija leitud! Sellist viga ei näe isegi rahvaliigas. Komöödia.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Bravo oli kohutav täna. Mul jättis süda lööke vahele iga kord kui pall temani jõudis.

                Kommentaar


                  Gundogan, Kompany, Aguero lähinädalatel tagasi. Pep asju korraldamas ja rahas pole küsimus.

                  Fuck off!
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                    Bravo oli kohutav täna. Mul jättis süda lööke vahele iga kord kui pall temani jõudis.
                    Barca eest oli suht samasugune debüüt, siis küll sõprusmängus. Ei häda.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      ...aga, Pep ei saa Inglismaal hakkama ju.

                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Pep on top jälle, millegipärast ei olnud üllatus.

                          Kommentaar


                            City väljak 45 minti enne mängu algust. Tundub huvitab mäng tulema, kui seda edasi ei lükata.

                            Kommentaar


                              jäetigi ära
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Club announcement: Tonight’s #UCL match between #mcfc and @borussia_en has been postponed due to adverse weather conditions.

                                ma loodan, et tv6 näitab nüüd 2h järjest ameerika koduvideoid. Palun.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X