320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rafix Vaata postitust
    Mis MM mänge sina vaatasid? Ainult viimases mängus mängis ta paremal Lahmi asemel, kui too grippi haigestus, ülejäänud aja oli vasakul
    Ainuke saksa mang mida ma enam vahem taies pikkuses vaadata sain. Klubis olevat ka ju nagu natuke paremal manginud?

    Boateng Kompany Lescott Kolarov poleks vist koige hullem? Juhul kui viimane ikkagi tuleb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Ainuke saksa mang mida ma enam vahem taies pikkuses vaadata sain. Klubis olevat ka ju nagu natuke paremal manginud?

      Boateng Kompany Lescott Kolarov poleks vist koige hullem? Juhul kui viimane ikkagi tuleb.
      Kindlasti ei ole, aga lugedes jälle ja jälle neid just mitte kõige usaldusväärsema saidi uudiseid, siis noo tõesti anna andeks, mis on teie plaan?
      http://www.goal.com/en/news/10/italy...been-made-over

      Kommentaar


        Kolarov on hea mängija. Aga see vist tähendaks Garridole lõplikku lahkumist?

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Kolarov on hea mängija. Aga see vist tähendaks Garridole lõplikku lahkumist?
          Voib olla lahkub hoopis siis Bridge ja Garrido jaab varumeheks?

          Kommentaar


            City’s Elite Squad – formerly known as the club’s Reserve side – will kick off their Barclays Premier Reserve League campaign with a home clash with Aston Villa on August 31.
            eneseimetlus extraordinaire või on mõni miljonär juba esitanud ultimaatumi, et tema uuel hooajal mingites reservides küll mängima ei hakka?

            lehkab ikka väga tugevalt diagnoosi järele. massive club.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Voib olla lahkub hoopis siis Bridge ja Garrido jaab varumeheks?

              arvatavasti Bridge'i asendajaks jah


              Bridge's future at Eastlands now looks increasingly uncertain.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                arvatavasti Bridge'i asendajaks jah


                Bridge's future at Eastlands now looks increasingly uncertain.
                Garrido on vist rohkem nous varumeheks jaama ning lisaks on ta ka vaiksema palga peal. Selleparast pakkusngi, et pigem lahkub Wayne.

                Kommentaar


                  Varusark siis:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Varusark siis:
                    meeldiv näha, et retro on ka City puhul moes ja oma ajalugu ei hakata maha salgama.

                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mainin ära, et City võitis esimese sõpruskohtumise USA-s Portlandi vastu 0-3. Väravad lõid Ireland, Adebayor ja Jo.

                      Koosseis oli selline:
                      Team: Hart, Trippier, Boyata, Mee, Cunningham, Ireland, Zabaleta, A Johnson, Vieira, Bellamy, Adebayor.

                      Second half - Taylor, Richards, Kompany, Lescott, Cunningham (Bridge), Tutte, Kay (Onuoha), Ibrahim, Helan, Guidetti (Tchuimeni-Nimely), Jo

                      Kommentaar


                        Minu meelest võiks siiski rohkem panustada ründejõu suurendamisse, sest kaitse peab ju niigi. Või ma eksin???? Hädasti oleks vaja Dzeko sugust kolli sinna ette, kes võtaks pikki palle maha ja realiseeriks oma võimalused, erinevalt näiteks Adebayorist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Minu meelest võiks siiski rohkem panustada ründejõu suurendamisse, sest kaitse peab ju niigi. Või ma eksin???? Hädasti oleks vaja Dzeko sugust kolli sinna ette, kes võtaks pikki palle maha ja realiseeriks oma võimalused, erinevalt näiteks Adebayorist.
                          Adebayor jah pani taiega sitta eelmine aasta. Liigas loi mees esimese hooajaga 14 varavat 26st mangust mis selgelt naitab, et see ahv ei suuda oma voimalusi realiseerida ja erinevelt Tevezest ei loonud ta varavaid pennaldest ka veel. Pealegi on Manu liiga luhike, et suure kolli rolli mangida ja palli ei suuda ta absoluutselt ees hoida ka ega teise mangu tuua...

                          Hooaja keskel sai veel tina ja puha ja ikka ei motiveerinud see teda rohkem.
                          Voi ma eksin????????????

                          Kommentaar


                            tõeline eliitklubi.

                            Kommentaar


                              Või ma eksin??? MIS MUL VIGA ON???
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                tõeline eliitklubi.
                                See elite squad pidi vist tulema sellest et see on nuud mingi elite development squad alla 21 aastastele. Ilmselt tunnevad mangijad ennast tunduvalt paremini nuud sest et ei mangi kusagil varumeeskonnas vaid ikka eliidis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X