320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures vaatasin ise ka eile, KDB, Yaya, nagu vennad oleks haiged vms. Imelik vaatepilt oli.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Sterlingu allakäik City's on olnud julm. Aga vast uus boss leiab uuesti selle venna üles, kes alles hiljuti koos Suareze ja Sturriga lammutas.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Boonused maksti lihtsalt juba välja ja kes peale seda enam ikka viitsib väga rabeleda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mängupilt oli kohutav ikka, ei mingit ideed kuidas rünnata. City mängis nagu neil oleks esimesest mängust edasipääsuks vajalik värav olemas ja poleks vaja rünnata. Mitu lööki raami tehti?
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Olen kindel, et mõlemad Euroopa Liiga mängud on kaasahaaravamad.

            Kommentaar


              Kuidagi kurva maigu jättis see eilne esitus jah - saan aru, plaanis oli panna Real võimalikult lukku, aga sellega koos kohitseti ka enda mäng ära.

              Kommentaar


                Edasipääs jäi ainult kukesammu kaugusele, kuid ründefaasis ei suudetud i-le punkti panna. Real oli, pean tunnistama, veidi parem, aga see on ka loogiline, kui sa ostad meeskonda 100 miljonit eurot maksvaid mängijaid. Finaalis loodan kindlasti Atletico võitu, peale mida saab Griezmann rahuliku südamega Cityssse tulla ja oma unistuse Pepi all mängida teoks teha.

                Kui eilse mängu juurde tagasi tulla,siis see näitas selgelt ära ja kinnitas mu sõnu, et välja tuleks vahetada pool meeskonda ja seda eesotsas Yaya Touré', kella ma müüks kuskil turul lihaks üldse. Mehest saaks söönuks terve Aafrika küla. Palju tal kaalu praegu olla võib huvitav? Mingi 100 kindlasti esmase vaatluse põhjal. Liikuvus platsil oli "tasemel", jooksustiil meenutas Aleksei Larini oma.
                Huvitav saab olema, kuidas Pep selle segaduse lahendab, aga küll ta lahendab. Nuppu paistab tal olevat mitme mehe jagu ja rahaline toetus on šeikide poolt ka tagatud. Ma olen tuleviku suhtes positiivne.

                Kommentaar


                  Nii juhtub, kui eelviimane mäng avastada, et hõuli shit midagi peab tegema lõpuks. Fair play Arsenalile ja kokkuvõttes oli väga vaadatav mäng.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Oeh...

                    Kommentaar


                      3 City logo järjest ja erinevad kasutajad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        3 City logo järjest ja erinevad kasutajad
                        Kui chelski logodega on kõik wordprezi kasutajad, siis city omadega on nohiku omad
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Hooaja viimane kodumäng on tehtud ja kuna enamusel palgapäev alles ära olnud, on täna taarapunktis suht igav niisama istuda ja mõtlesin teha pisikese kokkuvõtte hooajast.

                          99 neitsit taevas ootamas ja igavene inglikoori soundtrack kõrvas, ehk need kes pai väärivad:
                          Hart, Sagna, Dinho, Navas - omade kehvade hetkedega, kuid üleüldises pildis läbi hooaja olnud kõige stabiilsemad härrad platsil. Eraldi kiitus Sagnale (hooaja algusest kuni lõpuni hagu andnud ning ainsa konkurendi oma positsioonil pingile istutas) ning Navasele (mängupilt ilma temata oli ikka üpris nutune ning boonuseks suutis ta ka isegi värava lüüa).


                          65 neitsit ning 3 milfi, ehk kuidas olla ebastabiilne:
                          KdB ja Aguero - oma parimatel päevadel suutsid mängu ära teha puht oma skilli pealt, kuid oma halvimatel päevadel (mis jaguneb suht 50-50 suhestuses) oleks Pellegrini pidanud nad saatma pingile elu üle järele mõtlema.


                          10 milfi (kelledest 2 koledate lastega), 2001 aasta VW Sharan ning koduliising, ehk positiivne normatiivne keskpärasus:
                          Willy, Clichy, Fernando


                          3 prostituuti erinevate haigustega, üürikorter, liisitud iPhone ning tasuta bussisõit, ehk pingil peab ka keegi istuma:
                          Delph, Kolarov, Demihkel, Bony, Zabaleta (kohe kahju seda nime siia kirjutada) - parima puudumisel tihtipeale asju ära ei ajanud, aga kedagi pidi platsile saatma


                          liigne kogus alkoholi igapäevane tarbimine teadmisega, et tänane on viimane, ehk mängijad, keda maha ei saa veel kuidagipidi kanda, kuid kes erinevatel põhjustel hädas olnud:
                          Mangala - ma olen veel nendega ühes paadis, kes ütlevad, et härrale veidi veel aega vaja. Ilmselgelt kuluks talle ära stabiilne tegelane keskkaitsepaaris, sest tal on väga häid pikki seeriaid olnud (Demihkliga eelmise hooaja lõpp, Kompanyga selle hooaja algus ning nüüd Otamendiga).
                          Otamendi - Tuli, nägi, daivis. Pellegrini oli pahane ning härra sai aru, et kaamerad tegelt filmivad ka ja tegelikult ei peaks nii palju totrusi tegema. Kohati totaalne jeesus platsil.
                          Sterling - Hooaja alguses näitas seda, mille pärast suur raha välja käidi. Tänu tema väravatele ka CLi grupivõit tuli, mis pani aluse ka poolfinaali jõudmisele. Hooaja teine pool (tea, kas Pellegrini süsteem ei sobi nii väga, või mis iganes põhjusel) on olnud liiga keskpärane. Siiski, siiski, selle tunneli lõpus paistab valgus.
                          Silva - Hooaeg algas võimsalt, kuid peale toda õnnetut vigastust koondisemängu eest Septembris ei ole ta sellist (ega ka endist) minekut enam näidanud.
                          Kompany - Peale eelmise hooaja langust, alustas hästi, kuid seejärel üks vigastus ajas teist taga ning oli kurb näha, kuidas rohkem kui korra sai platsil olla ca 10 minutit, kui uuesti ära pidi minema. Suvine EM jääb vahele ning loodetavasti härra veedab oma vaba aja facebookis alternatiivmeditsiinide gruppides ning järgmine hooaeg kõvatab kõik pikali, ilma ühegi punase kaardita.
                          Nasri - need mõned korrad, mil ta platsile saanud on, on näidanud, miks Pep võiks temaga midagi asjalikku edasi teha.

                          Sünnipäevatort kondentspiimaga, mille agent ära sõi, ehk ma ei tea kuhu mujale teda liigitada:
                          Yaya Toure - on olnud ja ei ole ka. Võibolla too Pepi uudis tema õrnale hingele liiga rusuvalt mõjunud, kuid alg-11 härrat ma selle hooaja põhjal enam ei paneks. Prove me wrong, I dare you.


                          Pellegrini naeratus ning lehvivad hallid juuksed:
                          Kui nüüd need kolm hooaega kokku võtta, siis ma ei tahaks öelda tagasiminek, kuid osalt tundub, et selle sõna vältimine oleks veidi iseenda petmine. Karikaid tõi ning oma esimesel hooajal näitas vast parimat jalgpalli, mis selle meeskonnaga nähtud. Enda võrku lastud väravate number on olnud üpris stabiilne (vastavalt siis 37, 38 ning praeguse seisuga 40), probleem on olnud aga ise see sama pall ka teiste võrku saada (löödud väravate hulk vastavalt 102, 83 ning praegu 70). Tõsi, nii mõnigi kord on olnud selle taga kinni, et lihtsalt ei suudeta ära lüüa (needus, mis sai alguse West Hami vastu hooaja algul) vaatamata, et mängupildis on õhus, et nüüd miskit juhtub. Puht isikliku arvamuse puusalt ütleks, et see stoilisus mis tema käe all on tulnud, tõi kaasa veidi suurema impotentsuse vastaste väravate ees, kui võinuks. Parimaks näiteks (ning kahjuks mitte ainsaks) võib tuua hiljutise mängu Reali vastu, mil vajati ühte kolli, et asi ära teha, kuid keegi ei tahtnud seda väga lööma minna.
                          Laias plaanis usun, et tegemist on hea manageriga, kelle komistuskiviks sai tõsiasi, et Pep on olnud City märg unenägu pikemat aega ja vanale tehti see ka mingi aeg üpris selgeks.
                          Jääb lootus, et ta omale normaalse uue koha skoorib, sest vana väärib kindlalt enamat, kui tühja staadioni ees oma aidaa kõne pidada (vaatepilt, mis oli temale tõenäoliselt kordi piinlikum kui mulle telekast vaadates).

                          Kommentaar


                            Kuhu kategooriasse ja Kelechi liigitaksid?

                            Kommentaar


                              Kelechi (ning ülejäänud perspektiivikamate noorhärrade) kohta mõtsin pikemalt kirjutada kui Pep kohal ja oma esimeses intekas räägib, kuidas City juhtimine on tema unistus olnud alates 2001. aastast. Lühidalt öeldes, siis tegemist oli tegelasega, keda Pellegrini oleks võinud vähe rohkem kasutada, kuna paistis paremini mängupilti minema kui Bony seda tegi. Muidugi ka temal oli üksjagu neid mänge kus ta ära kadus (need olid ka üldjuhul mängud, kus seda tegi terve meeskond) ning siin-seal on jäänud silma, et meeskonnakaaslasele pall sööta oleks olnud potentsiaalselt resultatiivsem tegevus kui ise tribüünidele saata.
                              Aga midagi seal on, kui Pep temast just vasakkaitsjat ei tee. Peaasi ongi ehk pea selge hoida ning saata pikalt oma agent, kes talle 200k naela nädalas nõuab (kõlakate järgi).

                              Kommentaar


                                Pellegrini lõigu kohta. Et noh nii juhtub kui 50 milli eest osta keskpärasust nagu Sterling ja Bony

                                Kommentaar

                                Working...
                                X