320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Katku väide on muidugi mittetõene, aga söödutäpsuse statistikaga seda ümber ei lükka kuidagi.
    miks ei lükka ümber, kui ta ei isetsenud, vaid söötis mitte ainult täpselt, vaid ka palju

    pigem pole katku esimesel, mittetõesel väitel
    midagi pistmist faktiga, et ronalts lõi tõesti seejuures ka palju peale- I pa 7 korda,
    rohkem kui mitmed klubid täna meeskonna peale kokku
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      miks ei lükka ümber, kui ta ei isetsenud, vaid söötis mitte ainult täpselt, vaid ka palju
      Katk väitis, et igal võimalusel laksas Krissu peale.
      See fakt et 50+ korda täpselt söötis ei näita seda, et need söödud olid olukordades kus sai nii sööta kui lüüa. Ta võis need 50 söötu teha oma karistusala juures ja teisel pool väljakut teha 0 söötu ning alati peale lüüa kui palli sai. Praktikas see muidugi nii ei olnud nagu ma juba ütlesin.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Katku väide on muidugi mittetõene, aga söödutäpsuse statistikaga seda ümber ei lükka kuidagi.
        Väite ümberlükkamiseks muidugi piisas juba mängu vaatamisest. Ma arvan, et iga väike lapski teab, mis positsioonil Ronaldo mängib ja suudab sellest ka järeldada, et need ei olnud keskkaitsja "põigiti-tagasi" ohutud lükkamised. Ära mine full retardi nüüd oma kõikvõimalike kujuteldavate variantidega.

        Mis Cityt puudutab, siis taktikaliselt mängiti täna juba palju targemat vutti kui mullu. Individuaalsed vead või siis teistpidi vastaste meisterlikkus otsustas ära.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          CR sittus käis löökide kohta, et ta igal võimalusel tulistas. Tegelikult nii ei olnud ning tema meisterlikust kinnitab ka siis söötude kvaliteet, kus enamus sööte toimusid vastase väljakupoolel.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ütlesin selgelt et poole silmaga vaatasin, ei? Rõhk oli minu jaoks tähtsamal mängul. Nii palju kui ma nägin (TV6 kommentaatorite kisa peale) siis ta tihti pommitas peale. Tavaliselt nii palju üks mängija ikka peale lüüa ei saa mängus kui just mingit lauspressi pole peale pandud, aga see eeldaks, et ka teised meeskonnamängijad saavad samuti kõvasti lüüa. Kahtlen, et nt Di Maria ja Higuain+Benz said sama palju lüüa. Kui said siis mi scusi.
            Söödutäpsus protsent ja arv ei näita antud kontekstis midagi (samas peab tõdema, et protsendi järgi on see muidugi ideaalne).

            Peace

            Kommentaar


              Mul nüüd sõimatakse nägu täis ja pannakse rämeda heiteri silt külge, aga vaatasin terve mängu ära ning ma olen Katkuga nõus osaliselt. CR pommitas peale alati, kui väikegi võimalus oli. Sööduprotsent muidugi ideaalne ning söötude arv suur ning enamus olid tõepoolest vastase väljakupoolel, kuid muarust olid enamus neist jällegi paari meetri kaugusel olevale meeskonnakaaslasele ning pea ühtegi sellist nö rünnaku osas tähtsat söötu pole hetkel meeles (v.a Marcelole 16kasti nurga peal jooksu peale). Kirss tordil muidugi mõttetu showboating. Aga ma ei väida, et sitasti mängis. Vastupidi, lõi võiduvärava ning laksas veel paar korda väga ohtlikult peale.
              Aga eks mul ole igat värvi prillid (v.a valged) peas, nii et jah.

              Offtopic muidugi ka, sorry.

              Kommentaar


                Nukker lõpp oli. 2:1 eduseisus hakkasin juba vaikselt lootma, et otsus pool tundi jalkat vaadata polnud vale. Samas peab muidugi Reali kiitma ka, rünnakulahendused leiti imetargalt kätte.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Nõuda Mancinilt CL karikat on sama mis oodata Claudio Ranierilt Serie A võitmist.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kahju, et lõpus see värav tuli, mancid oleks viigiga rahul küll olnud. Tundus, et Real on ikka liiga üle, kuid kui esimene torm üle elati, võis midagi oodata, peale esimest väravat läks mäng eriti lahedaks ja tempo oli terve mäng laes. Kompany natuke lõpus vajus ära ja osati võiks viimase värava katmise tema südamele jätta. Loodaks sama vinget kordusmängu.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Süstemaatiline ründetegevus 0, vasturünnakud ja kiirolukorrad - täitsaokei.

                      Kommentaar


                        Mis te arsenali vastu seisuks siis pakute? Ma pakun, et suhteliselt turvaline3:0 võit peaks koju tulema ja peale mängu tahab cazorla juba ise meie sekka tulla. Äkki hakkab normaalselt palka ka saama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Mis te arsenali vastu seisuks siis pakute? Ma pakun, et suhteliselt turvaline3:0 võit peaks koju tulema ja peale mängu tahab cazorla juba ise meie sekka tulla. Äkki hakkab normaalselt palka ka saama.
                          Naljakas

                          Kommentaar


                            Arsenal on premmis praegu parima kaitsega ja City-st on 9 meeskonda vähem väravaid sisse imenud, sellist sauna küll tulemas ei näe, pigem loodaks põnevat võrdset mängu.

                            Kommentaar


                              Koosseis Arsenali vastu:

                              Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy, Yaya Toure, Garcia, Silva, Sinclair, Dzeko, Aguero.

                              Kommentaar


                                Striimi aeg sai täis ja ei näe lisaaega. Mis seis on?
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X