320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Manchester City\'

    võibolla mõeldi mingit reservide mängu, sest väravalööjate järgi oligi man city puhul nnende tegemist

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Manchester City\'

      City\'lt vägagi muljetavaldav võit Barnsley üle, arvestades seda, et eelkõige just teisel poolajal mängis City eest sisuliselt teine koosseis. Mängupildi (ning skoori) järgi olevat City üleolek olnud mäekõrgune. 7:1 on ühtlasi ka Kevin Keegani seni suurim võit siniste juhendajana.

      Enne seda mängu on aga City saanud Premieris kokkuvõttes hooaja kolmanda kaotuse Evertonilt ja magusa võidu Crystal Palace\'i vastu. Võit Palace\'i üle oli City esimene võit võõrsil üle väga pika aja - viimati siis juhtus see veebruaris 2004. Kokkuvõttes siis hetkel kuuest mängust 7 punkti ja 11-s koht.

      Laupäevane mäng Arsenaliga tuleb senistest ilmselt kõige raskem, ehkki City koduseinad koos eeldatavalt 48000 pealtvaatajaga peaksid olukorda veidi leevendama. Võit londonlaste üle oleks meeldiv üllatus, kuid isiklikult oleksin õnnelik ka viigi üle.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Manchester City\'

        minu jaoks jääb alati city varju, sest manchesteris on mul üx ja ainus UNITED

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Manchester City\'

          Algselt postitas folex


          minu jaoks jääb alati city varju, sest manchesteris on mul üx ja ainus UNITED
          tõsi ta on. meil on nii suur meeskond, et päikesekiiredki ei paista meie tagant välja, mis siin veel siis shitist rääkida
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Manchester City\'

            Möödunud laupäevane mäng Arsenaliga oli nii statistiliselt kui ka mängupildilt enam-vähem võrdne. Arsenal domineeris minu meelest rohkem esimesel poolajal, City aga teisel (eriti just teise poolaja esimene pool). Ei ütleks, et oli väga ilus mäng, küll aga suht-koht võrdne. Peaaegu täismaja (pisut üle 47000 pealtvaataja) ees mängides sai City siiski kirja hooaja neljanda kaotuse (0:1) ja kukkus liigatabelis 13. kohale. Arsenali värav tuli City kaitse suht lihtsast ja minu meelest tobedast eksimusest, aga õnn vist soosib tugevamaid...

            Eeloleval laupäeval on City võõrsil vastamisi Southamptoniga, kelle vastu ootaks hooaja kolmandat võitu. Mängu saab otseülekandes näha näiteks Hiiu Pubis algusega kell 14:45.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Manchester City\'

              Hooaja kolmandat võitu möödunud laupäeval kahjuks ei tulnud. Southamptoni vastu sai City võõrsil vaid 0:0 viigi.

              Praktiliselt terve mängu selgelt domineerinud City ei suutnud oma paremust maksma panna. Mängu viimastel minutitel oli aga õnne, et ei tulnud kaotust - David James jäi paaril korral pallile hästi ette...

              City ülekaal, nagu öeldud, oli veenev, kuid skooris see kahjuks ei peegeldu. Kui ma ei eksi, siis näiteks 15-ndal minutil sai City järjest 5 nurgalööki (kogu mängu jooksul vist lausa 14 nurgalööki), aga väravat lüüa ei suudetud. Mitmel korral päästis Southamptoni väravavaht Antti Niemi või mõni post.

              City poolt oli häid võimalusi Anelkal (eriti hea oli minu meelest esimesel poolajal Wright-Phillipsi tsenderdus paremalt äärelt, kuid Anelka löök ei tulnud just kõige paremini välja), Sunil, Mackenil ja Bartonil.

              Tulemuseks siis väravateta viik (sel hooajal esimene 0:0 City jaoks), mis mängu käiku ja vastast arvestades on selge pettumus. Kokkuvõttes hetkel 8 punkti ja 13. koht. Kurvaks teeb asjaolu, et City varumeestepink on (peamiselt vigastuste tõttu) ikka väga lühikeseks muutunud. Southamptoni vastu mängides ei teinud Kevin Keegan ühtegi vahetust. Peamiseks põhjuseks tõsiasi, et ainuke vähegi kogenum mängija varumeestepingil oli vigastusest paranev Steve McManaman.

              16.10 on ees ootamas raske kodumäng Chelsea straaride armeega... Londonlased on selles mängus kahtlemata favoriidid, ise oleks seekord viigigagi väga rahul.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Manchester City\'

                Algselt postitas onuuuno

                16.10 on ees ootamas raske kodumäng Chelsea straaride armeega... Londonlased on selles mängus kahtlemata favoriidid, ise oleks seekord viigigagi väga rahul.
                Viimasel kahel korral on saadud 0-1 napp kaotus, usun, et ka seekord sauna vast küdema ei panda. Iirlane Dunne on osutumas kindlaks keskkaitsjaks ning ka James pisikeste mööndustega on suutnud Citizenid enam-vähem kuival hoida (8 mängus 7 kolli). Kui saaks vaid ründeliini korda, Anelkal jääb alati midagi puudu, Macken pole oodatud tasemel ning õllekõht Robbie on vist endiselt eritreeningprogrammi läbimas..:P

                Varumeeste pink on tõesti lühike, tuleb loota, et talvel tehakse ikka transferite aken City\'s korralikult lahti.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Manchester City\'

                  Kaitse on pärast Thatcher\'i ja Mills\'i lisandumist paika saadud. Seda näitab kas või seesama sisselastud kollide arv: 7 väravat kaheksas mängus.

                  Ründeliin on aga suht-koht nukker. Sageli luuakse küll palju võimalusi, aga realiseerida neid ei suudeta. Peaaegu nagu Eesti koondis? Peale Macken\'i ja Anelka ju rohkem polegi kedagi ründesse panna. Katsetatud on ka Wright-Phillips\'it, aga minu meelest sobib ta ikka rohkem paremale äärele. Fowler\'i come back\'i ma isiklikult ei usu, kuigi imesid on ka enne juhtunud.

                  Seepärast peaks minu meelest Keegani esmane ülesanne olema ründeliini tugevdamine ja Wright-Phillips\'i \"kinnihoidmine\".

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Manchester City\'

                    Algselt postitas onuuuno
                    Fowler\'i come back\'i ma isiklikult ei usu, kuigi imesid on ka enne juhtunud.
                    See on ikka suht raha taga kinni.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Manchester City\'

                      Algselt postitas inzu


                      ma olen suur manchester city fänn
                      Perse ei taha minna?

                      -EDIT- Ma parem ei karju!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Manchester City\'

                        Algselt postitas inzu


                        ma olen suur manchester city fänn
                        Kui suur?
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Manchester City\'

                          Väike asjalik update ka City teemasse. Kodune Carling Cupi mõõduvõtt on kujunemas vägagi eriliseks, sest City poolel on nii mõnedki põhitegijad audis ning tuleb samuti Arsenali kombel üles rivistada teise koosseisu mehi.

                          Võib-olla põhiline ongi see, et tavapärane ründeduo Anelka ja Macken vigastuste tõttu kaasa ei tee. Segaste tunnetega loodan, et Fowler oma õllekõhuga palli väga täpselt ikka tabab (selleks oligi vist tal eriprogramm :P ) ning kodupubliku rõõmsaks teeb.

                          Lisaks seisab väravapostide vahel endine PSV kollkipper Ronald Waterreus, kelle jaoks on see ka esimene tõsisem etteaste City eest. Ja kui see meeks peaks end katki kukkuma, siis on taas jama, sest Cityl rohkem korralike väravavahte pole (loe: 2 tegijat on juba niigi audis).

                          Kaks päris uut poissi on ka pundis. Kes veel ei tea, siis City reservid on praegu väga tegijad ning kaheksa mängu järjest kaotuseta. Reservidest tõusevad siis tänaseks koosseisu Nedum Onuoha (paremkaitsja) ja Jonathan D\'Lareya (keskväljur), neist esimene olevat Inglismaa üks kiiremaid noorsprinteried.

                          Egas midagi, tuleb loota, et Manchester on teist mängu järjest Arsenalile ebasoodne paik.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Manchester City\'

                            Täna tuli City\'le teine järjestikune võit Premier\'is. Eelmises voorus saadi võõrsil 1:3 jagu Portsmouth\'ist, seekord alistati kodus 2:0 Birminghami Aston Villa.

                            Mängu esimesel poolajal domineeris selgelt City. Esimese poolaja alguses oli City poolelt kahel korral üsna hea võimalus Sibierski\'l, kuid ühel korral päästis Villa väravavaht Sörensen, teisel korral läks löök väravast mööda.

                            Esimese värava algatajaks oli Mills, kes andis 29. minutil hea söödu karistusala lähedal olnud Fowler\'ile. Fowler\'i sööt jõudis Villa kaitsja jalast Macken\'ile, kes pööras end elegantselt Villa kaitsjast Delaney\'st mööda ja lõi Sörensen\'ile püüdmatult vasakusse alumisse nurka.

                            2:0 sündis vaid 9 minutit hiljem, mil vasakul äärel sai palli Joey Barton. Pikaajalisest vigastusest paranenud Barton söötis palli vasakkaitsja Jordan\'ile, kelle sööt karistusala keskele muutis jällegi Villa kaitsjast suunda, maandudes Wright-Phillips\'i jalal. Vasaku jalaga lõi Wright-Phillips ilusa värava vasakusse ristnurka.

                            Peaaegu kohe pärast väravat oli ohtlik olukord ka City värava all, kuid James suutis olukorra lahendada.

                            Teisel poolajal Villa mäng aktiviseerus, mistõttu ka David James\'il oli rohkem tööd. Siiski suutis City kõik ohtlikud olukorrad oma värava all ära lahendada (mõnel korral ka õnnega pooleks). Teisel poolajal mängis City peamiselt kiiretele vasturünnakutele, ent värvani ei jõudnud ei Fowler, Macken ega Sibierski.

                            Mõned minutid enne mängu lõppu teenis Villa penalti, ehkki kordusest jäi minule mulje, et City keskkaitsja Dunne tegi vea vahetult enne karistusala joont. Villa poolt läks penaltit realiseerima Angel, kelle löögi vasakusse alanurka aimas ära ka David James. James\'i poolt tõrjutud pallini jõudis Angel ise, kuid tema pealöök läks üle värava.

                            Enam-vähem mängu viimasel minutil sai punase kaardi Villa poolt Lee Hendrie, kuna kohtunikule jäi mulje, et viimane lõi Mills\'i peaga. Tegelikkuses vist otsest kontakti meeste vahel polnud.

                            Nii tuli teine järjestikune võit City\'le ja seda hoolimata Anelka vigastusest. Rohkete vigastuste tõttu on City varumeestepingil juba pikemat aega peamiselt duubli esindajad.

                            Fowler\'i come back põhikoosseisu oli minu meelest üllatavalt normaalne. Millegi väga erilisega Robbie küll hakkama ei saanud, kuid tema mäng jättis mulle siiski pigem positiivse mulje. Ehk on Keegan\'i eritreening Fowler\'i õllekõhu tõesti ära kaotanud?

                            20 punktiga on City Premier\'is tõusnud üheksandale kohale. Minu arvates peaks esikümnes püsimine olema City\'le igati jõukohane ka hooaja lõpuni.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Manchester City\'

                              Penalti põhjustanud viga tehti tõepoolest karistusalast väljaspool. James sai tänu sellele siiski särada ja koputas Erikssonile ka õla peale. Angel läks möödalöögist ilmselt liiga ähmi täis ja lõi kiiruga reboundi peaga üle värava, tegelikkuses oleks tal olnud aega mugavamaks soorituseks. Tema õnn, et nad olid kaheväravalises kaotusseisus.

                              Hendrie ja Millsi vahel tõepoolest mingit kontakti ei olnud, aga ma arvan et kohtunik hindas Hendrie pealiigutust Millsi suunas rünnakuna ja põhimõtteliselt ma ei vaidlustaks punase andmist. Hendrie oli olukorra algataja ka, ei olnud tal vaja frustruatsioonihoos nuppudega mööda Millsi kintsu libistada.

                              Phillipsi löök oli tõepoolest võimas, aga tema õnneks oli Sörenseni vaateväli piiratud ja reageerimiseks aega ei jäänud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Manchester City\'

                                Teeksin ka ühe sisuka postituse - \"The God\" ehk Robbie Fowler sai üle mitme-setme aja minu silme all värava kirja. Ilus jõuline pearaksatus oli kah karistusala keskelt väravanurka. Muidu oli City kaitse pehme nagu maasikamoos ja lasi Evertonil kaks lihtsat kolli lüüa. Viimase järel kõndisin pead vangutades pubist minema.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X