320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Savic alustas QPRi vastu esimest korda Premmis. Anna talle natuke aega ikka palun. Kompany ei olnud ka kohe alguses nii hea ja QPR oli ikka väga näljane ja ka teistel meeskondadel läheb Loftus Roadil raskeks.

    Kommentaar


      Newcastle, Home 19th Nov
      Napoli CL, Away 22nd Nov
      Liverpool, Away 27th Nov
      Arsenal CC, Away 29th Nov
      Norwich, Home 3rd Dec
      Bayern CL, Home 7th Dec
      Chelsea, Away 12th Dec
      Arsenal, Home 18th Dec


      Ründajaid tuleb juurde osta koigi nende mängude jaoks.

      Kommentaar


        Huvitav, kelle käest City koslepi saab? Sel hooajal paistab traditsioonilistele tabelitippudele üks 5+ väravaline tagantvõtt kohustuslik olema.

        Kommentaar


          Sunday 27 November on City peksupäev
          sigpic

          Kommentaar


            või siis on nad nii ilmselge meistrimaterjal, et ei saagi? kuigi võiks. ya know, et huvitav oleks
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              või siis on nad nii ilmselge meistrimaterjal, et ei saagi? kuigi võiks. ya know, et huvitav oleks
              Ei usu, et see hooaeg veel liigatiitel voidetakse. Ma oleks ülimalt onnelik kui meistrite liigas saadakse edasi ja lopetatakse esimese kolme hulgas liigas ning kui saadakse Carlingu voi FA karika poolfinaali.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Valetad.
                Miks ma valetan? Loota ju voib aga IMHO on United siiski veel tiitlifavoriit. Eks näeb kui City on jaanuaris veel esimesel kohal siis tuleb tiitel vist ära.

                Kommentaar


                  Tiitlit ei julge veel loota, ehk imelik suhtumine...aga FAst on isiklikult suhteliselt suva, selle saime just kätte. Hetketiimi potentsiaalile vastav oleks tõesti liigas esikolmik ning CL-is veerandfinaal, ülima õnne korral poolfinaal. Iga hooajaga küpsemaks, eks järgmine aasta näha ole, mis saab.

                  Kommentaar


                    Premmi kuumim mängija vastab twitteri kaudu saadetud küsimustele:

                    Kommentaar


                      Tevez sõitis ilma loata Argentiinasse "puhkama". Selle twati ego on ikka üüratu...

                      Kommentaar


                        Tal on pohhui, kas sul ei oleks?

                        edit: Ma ei õigusta tema esialsgset viga, vaid lihtsalt peale seda ei juhtuks temaga City-s enam midagi head.

                        Kommentaar


                          manu on ka veel olemas
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Tal on pohhui, kas sul ei oleks?

                            edit: Ma ei õigusta tema esialsgset viga, vaid lihtsalt peale seda ei juhtuks temaga City-s enam midagi head.
                            6-7 aasta pärast on ta piisavalt vana, et Milan ta mängijaõigused ära ostaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ergo2482 Vaata postitust
                              6-7 aasta pärast on ta piisavalt vana, et Milan ta mängijaõigused ära ostaks
                              Mis on vanem kui Milani mängijate kesmine vanus?
                               
                              nali sellekohta, et Milani mängijad on kõdud vms
                               
                              isegi antud meeldetuletus on habemega
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Palju õnne, Aleksandar Kolarov, põruta ka edaspidi tähsates kohtumistes karistuslöökidest kolle!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X