320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    City sai siis esimeseks Inglismaa klubiks, mida tõsises mängus nägin. Omaaegne Derby County Tallinnas oli ikkagi sõbrapäeva mäng. Koondist olen ka muidugi näinud. Aga jah, Villarealil sansse polnud nagu te ka teleri vahendusel nägite ja kohalikud olid ka selle tõdemusega staadionile tulnud. Muus osas - Balotellist arvamus ei paranenud ning Yaya Toure tõstis oma aktsiaid minu silmis kõvasti.

    Kommentaar


      Yaya on super, tegelane võiks mingi ime läbi Aafrika aasta palluri auhinna ära võtta seekord.

      Kommentaar


        Yaya't kasutatakse valesti Mancini poolt, sellep ta seda ei saagi

        Kommentaar


          City fear AWOL Tevez will never return from Argentina
          Tundub, et tüüp on ikka omadega väga sassis. Müüge Interile maha ja kõik õnnelikud.

          Kommentaar


            Manchester City juhtkond polnud ju sügise alguses nõus Interi pakkumisega, kui ma õigesti mäletan. Pakkumises seisis, et Inter ja Manchester City vahetavad Eto ja Teveze omavahel ning juba siis oli teada, et Tevez tahab täiel rinnal klubist lahkuda. Ma usun, et praegu oleks see Kameroonlane kõvasti etem kui Tevez. Ma ei taha sellega mingil moel Manchester City tegevust kritiseerida, sest meie langesime Torresega veel suurema ora otsa.

            Aina rohkem hakkab, aga tunduma et Manchester City nimi võib olla Premier League 11/12 Karikal. Samuti usun, et teil on väga suured võimalused, ka jõuda Meistrite Liiga Finaali seda juhul kui loosid tulevad soodsad ning suudetakse õiget mängu mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Manchester City juhtkond polnud ju sügise alguses nõus Interi pakkumisega, kui ma õigesti mäletan. Pakkumises seisis, et Inter ja Manchester City vahetavad Eto ja Teveze omavahel ning juba siis oli teada, et Tevez tahab täiel rinnal klubist lahkuda. Ma usun, et praegu oleks see Kameroonlane kõvasti etem kui Tevez. Ma ei taha sellega mingil moel Manchester City tegevust kritiseerida, sest meie langesime Torresega veel suurema ora otsa.

              Aina rohkem hakkab, aga tunduma et Manchester City nimi võib olla Premier League 11/12 Karikal. Samuti usun, et teil on väga suured võimalused, ka jõuda Meistrite Liiga Finaali seda juhul kui loosid tulevad soodsad ning suudetakse õiget mängu mängida.
              Hea kui alagrupist üldse edasi saab. Selle aasta lopp tuleb väga raske ja eks näib kas jaanuari alguseks ollakse üldse veel esimese kahe hulgas. Milleks meile Etot veel vaja? Tevezest on jumala suva praeguseks. Hea kui tema eest mingi raha saaks. Mario, Dzeko ja Agüero on väga heas hoos praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Manchester City juhtkond polnud ju sügise alguses nõus Interi pakkumisega, kui ma õigesti mäletan. Pakkumises seisis, et Inter ja Manchester City vahetavad Eto ja Teveze omavahel ning juba siis oli teada, et Tevez tahab täiel rinnal klubist lahkuda. Ma usun, et praegu oleks see Kameroonlane kõvasti etem kui Tevez. Ma ei taha sellega mingil moel Manchester City tegevust kritiseerida, sest meie langesime Torresega veel suurema ora otsa.
                Tegu oli tavalise spekulatsiooniga.

                Kommentaar


                  Uus linnutee galaktika rekord! Nooh, UEFA, mis nüüd teeme?

                  Kommentaar


                    Uus sonks


                    Sobiks muidugi ka ühte teise teemasse.

                    Kommentaar


                      Adam Johnson allkirjastas lepingu aastani 2016 ning Zabaleta aastani 2015.

                      City algkoosseis Newcastle vastu:
                      Hart, Richards, Lescott, Kompany, Clichy, de Jong, Milner, Yaya Toure, Nasri, Balotelli, Agüero.

                      Pink: Pantilimon, Kolo Toure, Kolarov, Barry, A.Johnson, Silva, Dzeko.

                      Kommentaar


                        Astuvad siis vastamisi meeskonnad, kes seni ainsana liigas kaotusekibedust tundma pole pidanud. Ilmselgelt oleks ääretult rahul, kui seis pärast tänast mängu jääks samaks

                        Kommentaar


                          City on paraku seisusele vastavalt nii üle, et siin pole algusest peale võitjas kahtlust tekkinud. Küsimus on, millise skooriga.

                          Kommentaar


                            No kena, ent kui ausalt öelda, siis mängu vaadates ei tundunud end siiski eriti kindlalt, Newcastle suutis väga terav olla kohati ning nende punktide üle tasub üliõnnelik olla. Meeletult äss on jätkuvalt vaadata, kuidas City poisid ka eduseisus lõpuni ülibnauditavat mängu näidata suudavad, eriti arvestades, et Mancini oli kunagi meeletu kinnise 1-0 võidu fänn.

                            Kommentaar


                              Ja eelnevas kommentaaris ununes Richards...no super mees, kuradi peeru all on Capello, et teda siiani ignob?

                              Kommentaar


                                Miks teised meeskonnad midagi sellist ei tee? Ei tohiks ju eriti kallis olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X