320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    cannu küsimusele siiski vastates: kui kõik manuga seotud otsused läheksid õigesti (nii poolt kui vastu) ja man shity omad nii nagu nad läinud on, siis oleks täiesti võimalik, et manku ei oleks liiga liider. samas tuletan aga meelde, et sa oled unustanud põhjuse-tagajärje. ehk et me ei saa mitte kunagi teada, mis oleks saanud, kui ühele või teisele poole oleks pennal (või mis iganes otsus) ka antud. seega head oletamist ja tühja koha pealt pingestamist.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas andreasr Vaata postitust
      Asjast. Võrdlus teiste "suure neliku" (Arsenal, Chelsea, Liverpool) vastu mängud vs "kotikute" vastu mängud (kus on Howard olnud kohtunik):
      12 mängu vs 18 mängu
      2.0 punkti per mäng vs 2.1 punkti per mäng
      See ei ole ju see millest ma rääkisin.

      Kommentaar


        Ägüõro on väikse vigastusega
        Päris halb aeg tiitlirallis. Nüüd võiks veel Mario minna nii tülli Manciniga, et sõidab ka kuhugi Kanaaridele.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Suurim pauk on Silva vigastus. Milla teda tagasi võib oodata?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Suurim pauk on Silva vigastus. Milla teda tagasi võib oodata?
            Linki palun, ei leidnud ise kuskilt sellekohast uudist.

            Kommentaar


              Algselt postitas kympa10 Vaata postitust
              Linki palun, ei leidnud ise kuskilt sellekohast uudist.
              Tõsi, cannumani info ei vasta tõele.

              Kommentaar


                Kas Silva ei vahetatud viimati pöiavigastuse tõttu välja? Mingi vana häda, mis pidi teda potensiaalselt järgmisest/järgmistest mängudest ka eemal hoidma? Nii kuulsin või lugesin. Kui see tõele ei vasta, siis on muidugi positiivne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                  Esiteks - loodan, et olen ainuke loll, kes antud challenge'i vastu võttis (või loll, et ei guugeldanud).
                  Teiseks - mulle tunduks loogiline midagi väites seda tõestada, mitte niisama lahmida.
                  Kolmandaks - tuginedes kahele allikale (www.statbunker.com ja www.soccernet.com) sain (kui näpuvigu sisse ei lipsanud), et ManU keskmine punktide arv mängust Howard Webbi vilistamisel 2.0 ja ülejäänud juhtudel 2.3 (kui oskused võimaldavad, lisan siia alla ka pildi). Tra ma ei või.
                  Leidsin veidi aega, et teile fakt numbriliselt kirja panna.

                  Nimelt nagu ma välja tõin, siis Webb vilistab suuremas osas Mänku suuri mänge (vägivaldselt pistsin siia City, Arsenal, Suprs, Pool, Selsi) ja seega võrdleme Webbi ja teisi kohtunikke nende samade meeskondade mängudes. Tõestuseks ka, et Webb enamuses suuri mänge vilistab:

                  Webbi mängud viimasel 5 hooaajal (paar värskemat mängu ehk siit puudu)
                  2011/12


                  PL – MU-Arsenal 8-2 (Rooney 3, Young 2, Nani, Park, Welbeck)
                  2010/11
                  PL – MU-Liverpool 3-2 (Berbatov 3)
                  PL – MU-Arsenal 1-0 (Park)
                  FA CUP – MU-Liverpool 1-0 (Giggs)
                  PL – MU-Chelsea 2-1 (Chicharito, Vidić)
                  2009/10
                  PL – Wigan-MU 0-5 (Rooney 2, Berbatov, Nani, Owen)
                  PL – Stoke City-MU 0-2 (Berbatov, O’Shea)
                  PL – Fulham-MU 3-0
                  Carling Cup – MU-Manchester City 3-1 (Carrick, Rooney, Scholes)
                  PL – Everton-MU 3-1 (Berbatov)
                  PL – MU-Liverpool 2-1 (Park, Rooney)
                  2008/09
                  PL – Liverpool-MU 2-1 (Tévez)
                  PL – Arsenal-MU 2-1 (Rafael)
                  PL – Manchester City-MU 0-1 (Rooney)
                  PL – MU-Chelsea 3-0 (Berbatov, Rooney, Vidić)
                  PL – MU-Blackburn Rovers 2-1 (Ronaldo, Rooney)
                  PL – MU-Tottenham 5-2 (Ronaldo 2, Rooney 2, Berbatov)
                  2007/08
                  PL – MU-Tottenham 1-0 (Nani)
                  PL – Arsenal-MU 2-2 (Ronaldo, own goal)
                  PL – MU-Everton 2-1 (Ronaldo 2)
                  PL – MU-Manchester City 1-2 (Carrick)
                  PL – MU-Arsenal 2-1 (Hargreaves, Ronaldo)
                  Võtsin valimisse siis eelmainitud 5 vastast ja viimase 5 hooaja mängud (Euroopa kohtumised ala Chealsea vs Mänku cl finaal on välja jäetud loomulikult) kuni tänaseni.

                  Selgub, et Webb-i poolt vilistatud mängudes on Man Utd saanud keskmiselt 2,24 punkti mängust ja ilma Webbita 1,75 punkti mängust. Kuna tegin selle suht kiiruga, et välista et mõni mäng on välja jäänud näiteks. Kes tahab, kontrollib üle. Igatahes andmed võtsin soccernet.com lehelt.

                  Kommentaar


                    kulla mees.
                    keegi ei ütlegi, et just webbi vilest viimastel aastatel mankule nii mõnigi kasulik otsus ei oleks tulnud, aga jätta muljet, nagu viimase viie hooaja jooksul oleks manu kõik mängud tänu mendist kohtunikule võitnud, on isegi roma fänni kohta ülekeskmise infatiilne. kuid jah, webb on proffi kohtuniku kohta liiga ebastabiilne ja seega sitt.

                    kordan seda, mida on siin viimaste päevade jooksul mitu korda öeldud: kõikides mängudes juhtub nii (et üks meeskond saab paremat või halvemat vile/otsuseid), kuid kuna tegemist on maailma ühe tuntuima klubida, millel nt meedia ja sinusugusedki mehed silma peal hoiavad - igaüks omadel põhjustel -, siis tundubki, et manchester united on kõik kohtunikud ära ostnud ja seeläbi enda miljon tiitlit kokku ajanud.

                    statistika on äge värk ja müts maha, et sa viitsid sellega nii antud kui muude teemade puhul mütada, kuid sa tead ise enamikest , et statistiliselt tehtud lihtsustatud järeldus ja reaalsus ei ole ühe pere lapsed. see 2.24p webbiga ja 1.75p ilma on selle eredaks tõestuseks. või nagu mark twain ütles: on olemas kolme tüüpi valesid: valed, alatud valed ja statistika.

                    ps. sul oleks vist aeg vappi ka vahetada.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      ...aga jätta muljet, nagu viimase viie hooaja jooksul oleks manu kõik mängud tänu mendist kohtunikule võitnud, on isegi roma fänni kohta ülekeskmise infatiilne.
                      Ma ei ole seda kusagil väitnud. Ära pane mulle sõnu suhu ja siis nende samade sõnadel peale kurjaks saa. Teiseks ära hakka mingit üldistust tegema Roma fännide kohta, ole nii tore.

                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      statistika on äge värk ja müts maha, et sa viitsid sellega nii antud kui muude teemade puhul mütada, kuid sa tead ise enamikest , et statistiliselt tehtud lihtsustatud järeldus ja reaalsus ei ole ühe pere lapsed. see 2.24p webbiga ja 1.75p ilma on selle eredaks tõestuseks. või nagu mark twain ütles: on olemas kolme tüüpi valesid: valed, alatud valed ja statistika.

                      Statistika ja numbrid ei valeta. Inimesed valetavad, kasutades numberid valesti või saades valed järledused. See konkreetne fakt oli välja toodud, kuna keegi siin ei olnud rahul, et ma väidan asju aga ei tõesta faktiliselt. Nüüd tõin fakti välja ja vaadake ise kellele sobib ja kellele mitte.

                      Kommentaar


                        ei ole kurjaks saanud ja numbrid ei valetagi. statistikal on kohati lihtsalt võime numbritõde kasutades üldise tõega manipuleerida. see 2.24 vs 1.75 just seda näitabki, sest antud kontekstis näib nagu webb oleks pooled pallid ise sisse löönud. lisaks ka eelmainitud põhjus-tagajärg, ehk et kui papa howard (või tema abilised joonekohtunike näol) ei oleks mõnda suurt otsust manu kasuks teinud (väravaga lõppenud valesti antud penalt, suluseisu värava lugemine jne), siis läheb selline oleksite ralli käima, et hoia ja neela. aga noh, vana plaat.

                        huvi pärast võiksid ka sama teha ka riley, dowdi ja nt atkinsoni vms kohta. kui sul sellise mahuga ettevõtmise jaoks viitsimist pole, siis mõistan sind sajaprotsendiliselt.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Andmete otsimine on suur töö. Webbi mängud olid ilusasti ühe lehel ära toodud ja seega sai selle suhteliselt väikese vaevaga kätte. Kui keegi mulle andmed ette söödab, võin igasugu statistikat teha (ka usalduspiirid, olulisuse tõenäosused jms)

                          Lisaks ei ole mul kõikide nende kohtunike puhul hüpoteese õhus. Väitsin, et Webbi jutt ei ole tulnud tühja koha pealt ja seega tõestuseks vastava statistika välja tõin ja teiste kohtunike kohta mitte.

                          Kommentaar


                            Koosseis Sunderlandi vastu:

                            Hart, Richards, Kolo Toure, Kompany, Kolarov, de Jong, Yaya Toure, Silva, Milner, Balotelli, Dzeko.

                            Kommentaar


                              Näed ongi Silva nimekirjas. Kas ma ajasin midagi sassi seoses pöiavigastusega või keegitati mänguks kokku?

                              Kommentaar


                                Sunderland võib tänase päeva veelgi ilusamaks teha Korralik lahing on käimas.
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X