320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EII Vaata postitust
    Sunderland võib tänase päeva veelgi ilusamaks teha Korralik lahing on käimas.
    Loodame parimat !

    Kommentaar


      Mida vittu, Dowd? Esimesel poolajal 3 lisaminutit, sunderland lööb värava 48.40 minutil. Teisel poolajal 4 lisaminutit, sunderland teeb lisaminutitel vahetuse ning ta vilistab mängu lõppenuks poole rünnaku pealt 4.05 minutil. Esimesed punktid siis mis kaotati kodus ning üsna võimalik, et need kaotatud punktid ka saatuslikuks saavad. Mida mäng edasi, seda rohkem hakkab tekkima kahtlusi, kas Mancini on õige mees, kellega jätkata. Vahepeal juhtisime vist lausa 7 punktiga ning nüüd oleme olukorras, kus tuleb loota sellele, et united libastub. Kuid püssi ei ole veel mõtet põõsasse visata, jalgpallis võib kõike juhtuda.

      Kommentaar


        See karistuslöögi olukord, kus loll sitt vinguma hakkas, et miks tema lüüa ei saa, oli päris pull.

        Kommentaar


          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
          Mida mäng edasi, seda rohkem hakkab tekkima kahtlusi, kas Mancini on õige mees, kellega jätkata. Vahepeal juhtisime vist lausa 7 punktiga ning nüüd oleme olukorras, kus tuleb loota sellele, et united libastub.
          Hirmsasti huvitab kohe. Et edu mängiti maha siis kohe treener süüdi ja minema lüüa?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Kas šeigid on mingeid avaldusi ka teinud viimasel aja seoses Manciniga? Näiteks, et jääb kindlalt pukki olenematta tulemustest? Arvestades et kukuti välja CL, EL, FA ja Carlingu kopsikutest ning nüüd tundub PL tiitel käest libisevat siis ei tohiks ta positsioon just üleliia kindel olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Mida vittu, Dowd? Esimesel poolajal 3 lisaminutit, sunderland lööb värava 48.40 minutil. Teisel poolajal 4 lisaminutit, sunderland teeb lisaminutitel vahetuse ning ta vilistab mängu lõppenuks poole rünnaku pealt 4.05 minutil. Esimesed punktid siis mis kaotati kodus ning üsna võimalik, et need kaotatud punktid ka saatuslikuks saavad. Mida mäng edasi, seda rohkem hakkab tekkima kahtlusi, kas Mancini on õige mees, kellega jätkata. Vahepeal juhtisime vist lausa 7 punktiga ning nüüd oleme olukorras, kus tuleb loota sellele, et united libastub. Kuid püssi ei ole veel mõtet põõsasse visata, jalgpallis võib kõike juhtuda.
              Jah kummaline et vahetuse eest juurde ei tulnud aega. Mina Mancinit ei süüdistaks, individuaalsed kalad olid need. Silva vahetati jälle välja. Ilma Silvata sööt ei jookse ja mulle jääb arusaamatuks, et miks Pizarro kohe sisse ei toodud kui Silva välja läks. Ju Mancini tahtis Teveze kindlasti tuua ja kartis kohe kolmandat vahetust ära raisata. Olukorras, kus on 3 väravat vaja, tuleb riske võtte. Seal võiks ka väikese kivi Mancini kapsaaeda visata.

              Balotelli oli täna nii Balotelli kui olla saab. Ei kujutagi ette, kas Prandelli ta EM-ile võtab, kui asi nii jätkub.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Kas šeigid on mingeid avaldusi ka teinud viimasel aja seoses Manciniga? Näiteks, et jääb kindlalt pukki olenematta tulemustest? Arvestades et kukuti välja CL, EL, FA ja Carlingu kopsikutest ning nüüd tundub PL tiitel käest libisevat siis ei tohiks ta positsioon just üleliia kindel olla.
                Hetkel veel mitte.

                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Jah kummaline et vahetuse eest juurde ei tulnud aega. Mina Mancinit ei süüdistaks, individuaalsed kalad olid need. Silva vahetati jälle välja. Ilma Silvata sööt ei jookse ja mulle jääb arusaamatuks, et miks Pizarro kohe sisse ei toodud kui Silva välja läks. Ju Mancini tahtis Teveze kindlasti tuua ja kartis kohe kolmandat vahetust ära raisata. Olukorras, kus on 3 väravat vaja, tuleb riske võtte. Seal võiks ka väikese kivi Mancini kapsaaeda visata.

                Balotelli oli täna nii Balotelli kui olla saab. Ei kujutagi ette, kas Prandelli ta EM-ile võtab, kui asi nii jätkub.
                Silva välja vahetamine oli minu arvates isegi õige otsus. Tundub, et Silva on pikast hooajast väsinud. Ei ole ta see Silva kes oli hooaja alguses. Üsna kehv on ta viimastes mängudes olnud.

                Kommentaar


                  Huvitav, millise avaldusega Vieira järgmine nädal välja tuleb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                    Mida vittu, Dowd? Esimesel poolajal 3 lisaminutit, sunderland lööb värava 48.40 minutil.

                    sest liigsed üleminutid annavad lisavõimaluse skoorida just külalistele, mitte kodumeeskonnale?



                    Algselt postitas Dion Dublin
                    "I think Martin O'Neill will be absolutely fuming, having been 3-1 up against one of the best sides in the league and having dominated the game."
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                      Mida mäng edasi, seda rohkem hakkab tekkima kahtlusi, kas Mancini on õige mees, kellega jätkata.
                      Õige! +10 punkti Sulle. Tooge omale pukki istuma nt Rafa Benitez.
                      Palun.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        @ phil

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          noshit, et ostetud mäng manU poolt. Kopp ees on sellest juba. Õnneks nagu ma juba kuskil varem kirjutasin euroopas kohtunikud ei aitanud ja tulemus on selline nagu ta peab olema Muidu soovin edu Cityle ja loodan, et võidavad APLi selles hooajal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                            noshit, et ostetud mäng manU poolt. Kopp ees on sellest juba. Õnneks nagu ma juba kuskil varem kirjutasin euroopas kohtunikud ei aitanud ja tulemus on selline nagu ta peab olema Muidu soovin edu Cityle ja loodan, et võidavad APLi selles hooajal.
                            Ma loodan, et ikka Chelsii võidab.

                            Kommentaar


                              Huvitav kas Mancinil on mental breakdown arvestades tema viimase aja sõnavõtte meedias.
                              Last edited by zelee; 03.04.12, 13:36. Põhjus: Kirjavigade parandus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X