320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun, pange tuli otsa sellele Balotellile.

    Kommentaar


      $hitty hästi mängitud, kiidan.
      Palun jätke Balotelli alles, seda kino tahaks järgmine aasta ka ikka näha.

      Kommentaar


        Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
        kuidagi vaikne on siin...
        Mis teha, city fännid otsivad praegu kapist tselsi särki.
        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          Mul on häbi kuidas kohtunikud vahest Unitedit soosivad, aga $hity koos oma raha, Nasride ja Balotellidega...hodiku jumal selle eest, et see meeskond kunagi liigat ei võidaks.
          See oleks jalgpalli surm.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Ei usu mina, et Manicini 13. maini vastu peab

                (viitega sellele: )
                Algselt postitas ShatAp Vaata postitust

                Kommentaar


                  Mis 13 mai siis on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Mis 13 mai siis on?
                    viimane voor
                    Algselt postitas fitti
                    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                    Kommentaar


                      tublid poisid, jätkake samasvaimus , selise mänguga mida te täna näitasite võib teie 2 koht ka vaikselt kõikuma hakata
                      Ma naeran südamest, kuigi veel on seda vara teha. Head ööd sõbrakesed
                      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EII Vaata postitust
                        tublid poisid, jätkake samasvaimus , selise mänguga mida te täna näitasite võib teie 2 koht ka vaikselt kõikuma hakata
                        Ma naeran südamest, kuigi veel on seda vara teha. Head ööd sõbrakesed
                        ei ole vaja siin trollida, lähme rõõmustame koos parem manU teemas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EII Vaata postitust
                          tublid poisid, jätkake samasvaimus , selise mänguga mida te täna näitasite võib teie 2 koht ka vaikselt kõikuma hakata
                          Ma naeran südamest, kuigi veel on seda vara teha. Head ööd sõbrakesed
                          Samamoodi naersin ma kui teie langesite CL gruppist loh

                          Täna oli jah City halvem ja õiglane kaotus.

                          Kommentaar


                            Kui benajunn ja tsehhi vend tunduvad väljaku peal jumalad, on midagi ikka väga mäda, Aafriklane oli peale punast ka tubli, üritas nii aeglaselt kui võimalik pesema minna, peale seda kui "Boss" kiirustada palus, tegi vist ühe kiirema sammu, ei korralik poiss pole midagi halba öelda selle venna kohta. Keda see meeskond ikka kotib, peaasi, et pulli saab ja endal hea olla. Kohtunikele ta ka meeldib, peale esimest poolaega oleks pidanud klouni väljakult ära saatma, aga ju siis olid kõrgemalt poolt juhised saabunud, et tuleb teda väljakul hoida ja rahvale meelelahutust pakkuda. Mängupilt oli sittil ikka kolekehv, Arsenal oli 10.(mingi lühike kasutu must vend ei lähe mängijana arvesse.) ja ikka surus ja surus, vermaalen ei tahtnud oma koondisekaaslast häbisse jätta ja päästis ühe värava ära, postid tegid ka head tööd, aga lõpuks ikkagi Hispaania C koondise vend lõi kolli ära. Ärge pead norgu laske, nüüd saab Dzeeeko ka mängida ja näidatata maailma parima ründaja taset, nagu ta seal võimsas saksa liigas tegi, kus van Buytenid on maailma parimad kaitsjad.

                            Kommentaar


                              meenus.

                              sügav aplaus nendele plastikfännidele, kes pärast väravat, kui võimalust vähemalt viiki püüda oli koos üleajaga jäänud veel ligi kuus-seitse (!) minutit, staadionilt minema pühkisid. täpselt samamoodi nagu toimus rõõmus väljamarss Sunderlandi vastu 1:3 seisul. lojaalsust ei osta ka saja miljoni eest.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Analüüsi kohti on kindlasti mitmeid. Seda teemat võib ignoreerida, aga kas ikka pole Teveze tagasitulek negatiivselt mõjunud? Jah, kena come-back oli oivalise sööduga, kuid tulemused on kannatanud. Seda näevad kõik. Silva on hooaja lõpuks, tähtsaimaks perioodiks, tühjaks pigistatud. Kuskil on vead kahtlemata tehtud. Loodetavasti antakse Mancinile piisavalt aega, et nendest õppida ja neid mitte järgmisel hooajal korrata. Ja seda ütlen mitte Unitedi fänni poolse tagamõttega. Enamuse hooajast on City mänginud selgelt liiga ühte atraktiivseimat mängu.

                                Peab muidugi märkima, et pole City ainukesena samas potis. Hispaanias ja Prantsusmaal on samamoodi ühel hetkel tiitliga ära jooksvad meeskonnad hakanud järsult väristama. City kukkumine aga muidugi palju valusam nendest ja ka täitsa kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X