320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnitlused ka minu poolt

    Kommentaar




      NUNNNNNUUUUUUDD!!!




      Kommentaar


        Argentiina kolmikud:


        Kommentaar


          peale selliste rongide alt välja tulemist peab õnnitlema! järgmise hooajani.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            MOTD vaadates neid hetki uuesti läbi elades tuleb ikka pisar natuke silma

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              MOTD vaadates neid hetki uuesti läbi elades tuleb ikka pisar natuke silma
              get a room congratz
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                Aga üldiselt 18 tiitlit veel ja siis räägime.
                kui need kõik järjest tulevad, siis on neil juba 2 tiitlit rohkem kui mankul.

                Kommentaar


                  ei noh, vägev lõpp!
                  Loodame nüüd, et Balotellid ja nohikud peldikutes rakette lastes mingit suuremat sorti katastroofe ei põhjusta...
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Õnnitlused kõigile gloryhunteritele ja tõelistestele city fännidele....nätsupässi sellisel moel mõnitada on ikka ulme.
                    Aga kuna mul Cityst pohhui siis minu suurimad õnnesoovid lähevad oma poja Roberto Mancini auks. Super vana!!!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      ma ei viitsi neid viimaseid lehekülgi kõiki lugeda, aga kas keegi on aguerole krediiti ka andnud, et ta kastis tackle'i kanda saanuna ei mõelnudki korraks kukkumisele vaid tahtis selle palli võrku rammida. vaatasin mitu korda ja puude oli ikka päris korralik. topeltrespekt kun'ile igal juhul.

                      Kommentaar


                        Kui kedagi huvitab, siis paraad hakkab kell 8 Eesti aja järgi. Sky Sports News kannab üle.

                        Kommentaar




                          Class.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ertz Vaata postitust
                            ma ei viitsi neid viimaseid lehekülgi kõiki lugeda, aga kas keegi on aguerole krediiti ka andnud, et ta kastis tackle'i kanda saanuna ei mõelnudki korraks kukkumisele vaid tahtis selle palli võrku rammida.
                            Ega Kun pole mõni Young

                            Kommentaar


                              Tahtsin ka omalt poolt jagada krediiti Cityle. City vääris seda tiitlit küll ja veel. Sisu näidati korduvalt, olgu selleks siis ManU vastu 10-kesi domineerimine või kõikse hilisem - tiitli kindlustamine lisaminutitel.
                              Gratz!
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Hazard tuleb ka vist teile siis. Nüüd olla juba otse öelnud, et Manchester.

                                Kibeda irvituse tõi näole vastava eurospordi artikli all kommenteerinud Chelsea logoga inimene, kes jõudis samale järeldusele ja sellest tuletas, et Hazard on moneygrabber ja lootis tema feilimist. Inglismaa kohalikud fännid ei lõpeta vist kunagi üllatamist. Aga see on püss ost, kui teile tuleb.

                                Ja also tagantjärgi õnned tiitli puhul
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X