320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suluseisust.

    Kommentaar


      Aa jah, ma mainiks ka siis ära, et suluseisust.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
        Kõik on muidugi tore selle City bänneri juures ja väga arusaadav, et Unitedi fännidele seda võitu nina alla hõõruvad, aga tsitaatide välja mõtlemine on natuke mage.
        Fergie said:
        “The Premier League needs to look into it. No team should be finishing after the other. We thought we’d done it.”

        Muide, kuna tundub, et meil siin gifi spetsialist, siis sooviks gifi sellest, kus Lescott või Kompany (pole kindel) korralikult Southamptoni mängija maha tõmbas. Olukord oli tsirka enne City penaltit.

        Kommentaar


          1-1! Läheb mänguks!

          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Esimene löök väravale ja kohe sisse. Kvaliteet ja jumal on siiski olemas 1-2 !!!!!

            Kommentaar


              1-2 Southamptonile, mida mängu! Ja Balotelli tuuakse kohe sisse!

              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Rodwellil korralik prohmakas, kiirrünnak tuli siis tema valesöödust.
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Dzeko lööb kiirelt tagasi 2-2!

                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Andestust off-topicu pärast, aga kui kunagi ei peetud "laivskoorimist" foorumis hea tava hulka kuuluvaks, siis kas GIF-idega on asjad teistpidi? Ma vana loll ei tea ka neid moodsaid asju, eksole.

                    Kommentaar


                      Minule isiklikult gifidega liveskoorimise vastu pole midagi. Hetkel olen maal ja seal striimida ei kannata, aga väravaid kohe järgi näha on küll hea.

                      Kommentaar


                        Kas ma vaatan Man City - QPR eelmise hooaja kordust?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Andestust off-topicu pärast, aga kui kunagi ei peetud "laivskoorimist" foorumis hea tava hulka kuuluvaks, siis kas GIF-idega on asjad teistpidi? Ma vana loll ei tea ka neid moodsaid asju, eksole.
                          Mis sa tahad öelda, et siin foorumis ei tohi liveskoorimisega tegeleda, kui ma parasjagu mängu vaatan, vaid pean poolajal või mängu lõppedes siia postitama? Ma olen siin foorumis alles uus nägu, kõigest 2 kuud vana ja ei ole nende vanade reeglitega küll kursis. Mõni mode võib äkki seda kinnitata? Kui see ei kuulu heade tavade hulka, siis edaspidi topin gifid, kui ma neid saan mängu lõppedes ühte kokkuvõtvasse posti.

                          Nasri 3-2!



                          Pääseti siis kerge ehmatusega ja võeti 3 punkti! Nüüd jääme ootama uudiseid Agüero kohta. Loodame, et vigastus pole eriti hull.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Mis sa tahad öelda, et siin foorumis ei tohi liveskoorimisega tegeleda, kui ma parasjagu mängu vaatan, vaid pean poolajal või mängu lõppedes siia postitama? Ma olen siin foorumis alles uus nägu, kõigest 2 kuud vana ja ei ole nende vanade reeglitega küll kursis. Mõni mode võib äkki seda kinnitata? Kui see ei kuulu heade tavade hulka, siis edaspidi topin gifid, kui ma neid saan mängu lõppedes ühte kokkuvõtvasse posti.
                            Liveskoorimise kohta ei tea, aga need gifid muudavad foorumi ääretult aeglaseks - vähemalt minu Chrome freezib vahest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Mis sa tahad öelda, et siin foorumis ei tohi liveskoorimisega tegeleda
                              Pole kombeks eriti jah, igaüks oskab livescore'st seisu vaadata.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ma pole ka just eriti vana tegija siin foorumis, aga .gifidega laivskoorimine mind isiklikult küll ei segaks. See on reaalselt informatiivne ja inimesed kel on vb ainult foorumi jälgimis võimalus näeks kohe päris operatiivselt väravaid ka.

                                Aga hea mäng pühakutelt, lõpuks jõud võttis oma.

                                Clichy uus "soeng" näeb välja nagu lehmakook oleks peas. Lambert on selle hooaja Holt. Uroodwell.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X