320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Palju nädalas makstakse nüüd?
    200k ütlevad inglise ajalehed.

    Kommentaar


      Kas täna alustab Kolarov või Clichy?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Kas täna alustab Kolarov või Clichy?
        Pigem Kolarov, kuna ta sai premmis vaba nv.

        Kommentaar


          Kahtlane, sest Clichy kaitsetöö on kvaliteetsem just kiirete mängijate puhul, mida RMi poisid ka on.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kas täna alustab Kolarov või Clichy?
            Eks seda ole näha, kuid ma pakuks, et pigem Kolarov. Eelmine hooaeg samuti Mancini ei kasutanud samu äärekaitsjaid Euroopas, kes nädalavahetusel liigas mängisid.

            Kommentaar


              samas CL ja EL on erinevad ka
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                samas CL ja EL on erinevad ka
                Pidasin silmas ka CL'i

                Kommentaar


                  TEAM (CITY): Hart, Clichy, Kompany, Nastasic, Maicon, Toure Y, Nasri, Barry, Silva, Garcia, Tevez
                  SUBS (CITY): Pantilimon, Lescott, Zabaleta, Kolarov, Rodwell, Aguero, Dzeko

                  Kommentaar


                    Inglismaa meister võiks vähe ilusamat vutti näidata, kuigi ega Real eriti mängida ei lase. Hea, kui viigiga siit pääsete. Meeldib kohtunik, ei vilista igat kukkumist ära. Kuigi vahepeal arusaamatu vile (vt clichy viga poolaja lõpus)
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      pole paha meelelahutus teisipäeva õhtul

                      Kommentaar


                        Kurjalooma Kompany+Hart. Läksite mulle ühe kombobeti maksma. Aga noh, eks nad mõtlesid yolo ning lasid palli läbi. Üldiselt nii palju kui poole silmaga nägin siis tundus, et teil üleüldse joppas. Kogu aeg Real ründas ning teie parkisite bussi.

                        PS Kristiina on ikka korralik isetseja. Pmst igal võimalusel laksas peale, kokku tuli vist ca 10 pealelööki mänguga, millest viimase imesite läbi lukuaugu sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Converse Vaata postitust
                          pole paha meelelahutus teisipäeva õhtul
                          Sekundeerin. Väga nauditav mäng.

                          Kommentaar


                            Tänks poisid .. isegi kui koslepi saite
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              PS Kristiina on ikka korralik isetseja. Pmst igal võimalusel laksas peale, kokku tuli vist ca 10 pealelööki mänguga, millest viimase imesite läbi lukuaugu sisse.
                              Algselt postitas NOT Vaata postitust
                              @OptaJoe: 50 - Ronaldo has tonight become only the fourth player since 2004/05 to make 50+ passes in a CL match and complete them all. Perfect.
                              hästi näitad taset jälle.

                              /offtopic
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Katku väide on muidugi mittetõene, aga söödutäpsuse statistikaga seda ümber ei lükka kuidagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X