320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sinu postitused on tõsiselt kuldaväärt ning mõned võivad küll öelda, et tartanjan ajab lolli juttu vms, aga mina vähemalt ootan igatposti healdimusega ning usun, et oleksid sina peatreener oleks City Master of Europe
    Mis siin kuldaväärt on? Sama jutt ju koguaeg nagu eitsil või balleril
    Milneri totaalne muutumine välja arvata

    Algselt postitas emline Vaata postitust
    armas žest
    Operaator oleks võinud vähemalt veidi asjalikum olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Sinu postitused on tõsiselt kuldaväärt ning mõned võivad küll öelda, et tartanjan ajab lolli juttu vms, aga mina vähemalt ootan igatposti healdimusega ning usun, et oleksid sina peatreener oleks City Master of Europe
      Ikka tore, kui kaks inimest üksteist leiavad, iseasi muidugi, kas kaks meest üksteist leidma peaksid. Muidu sobite hästi kokku - mõlemad varikad, suure egoga lastest ignorantsed glory`d.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
        Ikka tore, kui kaks inimest üksteist leiavad, iseasi muidugi, kas kaks meest üksteist leidma peaksid. Muidu sobite hästi kokku - mõlemad varikad, suure egoga lastest ignorantsed glory`d.
        Noup ma ei ole varikas, täiesti ainulaadne persoon siin soccernetis. Teiseks algklassi põngerjas tuleb mulle ütlema suure egoga laps, ohkama võtab

        Kommentaar


          ära ohka vaid võta kokku ennast

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Noup ma ei ole varikas, täiesti ainulaadne persoon siin soccernetis. Teiseks algklassi põngerjas tuleb mulle ütlema suure egoga laps, ohkama võtab
            See kõik oli nali ja suunatud rohkem tartanjani poole ning kui sa sellest aru ei saanud, siis tunnen sulle kaasa. Vabandust, et pean sind kurvastama, aga olen gümnaasiumi astmed lõpetanud ega õpi algklassis. Cheers

            Kommentaar


              mul on kahju, et minust siin foorumiühiskonnas niivõrd halvasti arvatakse. pole ma ju kellelegi liiga teinud, vaid avaldanud lihtsalt oma arvamust. city'st veel nii palju, et midagi peab muutma meeskonnas. asi pole vaid selles, et vorm on kehv, vaid asi on mõnede mängijate klassis. ma ei tahaks siin nimesid enam välja tuua, aga ma olen selleks sunnitud. nagu te ilmselt kõik minuga nõus olete, siis lescott pole city mängusärki vääriline kandma, ta lihtsalt ei vea välja. asi pole tema juustes, vaid mänguoskustes. samuti on teine kitsaskoht barry. kas teda saab võrrelda xavi ja iniestaga? või özili ja milneriga? ei saa. ühed on maailmaklassimängijad, teine championshipi potentsiaalselt parim pallur. ma nüüd kordan oma juttu, aga on vaja uusi oste! võtke oma naftadollarid taskutest välja ja hakake kulutama kurat küll šeigid.

              Kommentaar




                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                võtke oma naftadollarid taskutest välja ja hakake kulutama kurat küll šeigid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                  mul on kahju, et minust siin foorumiühiskonnas niivõrd halvasti arvatakse. pole ma ju kellelegi liiga teinud, vaid avaldanud lihtsalt oma arvamust. city'st veel nii palju, et midagi peab muutma meeskonnas. asi pole vaid selles, et vorm on kehv, vaid asi on mõnede mängijate klassis. ma ei tahaks siin nimesid enam välja tuua, aga ma olen selleks sunnitud. nagu te ilmselt kõik minuga nõus olete, siis lescott pole city mängusärki vääriline kandma, ta lihtsalt ei vea välja. asi pole tema juustes, vaid mänguoskustes. samuti on teine kitsaskoht barry. kas teda saab võrrelda xavi ja iniestaga? või özili ja milneriga? ei saa. ühed on maailmaklassimängijad, teine championshipi potentsiaalselt parim pallur. ma nüüd kordan oma juttu, aga on vaja uusi oste! võtke oma naftadollarid taskutest välja ja hakake kulutama kurat küll šeigid.
                  väga hea.

                  Kommentaar


                    Cityl oleks minu arust vaja natuke tugevdust kaitsvasse poolikusse sest Barry võib tõesti vahepeal täieliku kamajura seal kokku keerata , Garcia ainus mees kes seal mängib (mis siis saab kui vigastab) ja Rodwell üldse saab iga 20 mängu tagant mängu nii et mängukogemus Premier League’s on üsna nadi City eest …

                    Väga noort ka poleks vaja oleks vaja hoopis sellist kogenud tüüpi , kes oskaks ka ülejäänud poolkaitset tagant hästi juhaendada.

                    Vaja oleks tuua rahaga , kasvõi näiteks Alex Song , kes Barcelonas mänguaega ei saa...

                    Viga oli ka ära müüa Nigel De Jong , kes seda kaitsvat poolkaitset hoidis vahepeal päris hästi kuid kahjuks müüdi ta ära Milani ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                      Vaja oleks tuua rahaga
                      City teisiti ei oskagi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        City teisiti ei oskagi.
                        No kui tahetakse midagi veel see hooaeg päästa, siis tasuta mängijate või noormeeste näol seda küll ei suudeta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          No kui tahetakse midagi veel see hooaeg päästa, siis tasuta mängijate või noormeeste näol seda küll ei suudeta.
                          City maksab kõik ametnikud kinni, et akna väliselt mängijaid tuua?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            City maksab kõik ametnikud kinni, et akna väliselt mängijaid tuua?
                            Raha eest saab kõike, nii Chelseas, kui Citys.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Superhead mängu ei saa tiim peab kokku ka mängima aga seda ma räägingi et mõni kogenud tüüp tuleks ja oskaks juhendada.

                              Kommentaar


                                Roberto Mancini põhjendas halba hooaega sellega, et ta ei saanud suvise üleminekuakna käigus mängijaid, keda ta soovis.


                                Raske elu city fännidel ja treeneritel ja mängijatel. Tunnen kaasa, meeskond lihtsalt igast otsast lekib ja süüdi on ainult vähese raha raiskamine.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X