320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida küll tegi Hart, J. manku viigivärava aegu? Nii lootusetut pallist möödahüppamist pole ammu näinud.
    Aga muidu täiuslik õhtu: soovin õnne!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Aguero keha valitsemine ning löök... tüübil on tugijalg suht-koht ebameeldivas kohas, et korralik löök sooritada ja siis laseb de Geal hip hop hooray järgi tantsu lüüa:


      Üsna huvitav mäng oli - jagus tempot, sööte, trikke, praaki ja rüselust. Ma ei kujuta ette, mida Manu oleks Carricku jaheduse ja Giggsi agressioonita (ta vist enam ei joo?) keskvälja peale hakanud. Kuidagi ehmunud tundus ülejäänud kaader.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        23 - Manchester City's Premier League record when Sergio Aguero scores is P25 W23 D2 L0. Charm.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          nojah, selle mänguga tõestas city ehedalt, kui palju ta manust siiski parem on. need hetkel kahe meeskonna vahel olevad 12 punkti on õiged, aga need peaks olema lihtsalt city kasuks. manu oli kui hambutu koer, kes ei suutnud oma hammaste asemel olevate veriste igemetega enam konti pureda. city oli aga kui kuningas, kes valitses kogu väljakut. kiidaks siinkohal milnerit ja agüerot. milner tõestas järjekordselt oma geeniuse staatust ja agüero tegi ära selle, mis ta tegema pidi, ehk lööma värava. ma ausalt öeldes ei teagi, kuidas see hooaeg nii nihu on läinud. ilmselt on mancinil õigus, et oleks pidanud suvel investeerima õigetesse meestesse ja tiitel oleks meie. aga ma ennustan city'le veel pikka pikka valitsemisaega.

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            nojah, selle mänguga tõestas city ehedalt, kui palju ta manust siiski parem on. need hetkel kahe meeskonna vahel olevad 12 punkti on õiged, aga need peaks olema lihtsalt city kasuks. manu oli kui hambutu koer, kes ei suutnud oma hammaste asemel olevate veriste igemetega enam konti pureda. city oli aga kui kuningas, kes valitses kogu väljakut. kiidaks siinkohal milnerit ja agüerot. milner tõestas järjekordselt oma geeniuse staatust ja agüero tegi ära selle, mis ta tegema pidi, ehk lööma värava. ma ausalt öeldes ei teagi, kuidas see hooaeg nii nihu on läinud. ilmselt on mancinil õigus, et oleks pidanud suvel investeerima õigetesse meestesse ja tiitel oleks meie. aga ma ennustan city'le veel pikka pikka valitsemisaega.
            kas siin käib koguaeg selline jutt või?
            lihtsalt ei satu lugema väga tihti inglise jalgpalli tegemisi
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Algselt postitas mg Vaata postitust
              kas siin käib koguaeg selline jutt või?
              lihtsalt ei satu lugema väga tihti inglise jalgpalli tegemisi
              Väga vahva jutt. Toob naeratuse näole vähemalt.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Agüero soolo oli kaunis - mõtlesin võrdluseks, et mida vastukaaluks Rooney terve mäng erilist tegi ... ?

                Silva, Agüero, Toure, Kompany, ja Tevez on endiselt tõelised asset'id teil. Kõiki teisi on juba hulga kergem asendada.

                Kommentaar


                  We are city city city! Tüürime taaskord oma võitmatu laeva õnnelikult võidusadamasse. Ooo milline rõõm on näha Romani haput nägu, wee wee cry me a river!
                  Järgmisel hooajal võidame kõik - treble saab olema meie!

                  Kommentaar


                    Mänguliselt halvem võistkond, kes sigatses väljakul, mölises iga asja pärast sai kohtunikult 210% toetust ning tegi http://www.abload.de/img/aguero46zdn.gif selliseid asju, siis ma tõsiselt loodan, et WIGAN keerab teile mõnusalt igasse auku Hunnik sitta olete.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Hunnik sitta olete.
                      On jah.

                      Kommentaar


                        Siia ei ole mõtet midagi postitada, niikuinii keegi ei vaata, ei loe. Oi näe üks vend on siin 1 postitus

                        Kommentaar


                          Paistab et vähemalt üks karikas tuleb veel.

                          Kommentaar


                            Agüerol sõiti eile katus ära? Saan aru, et Brasiilia ja Argentiina on konkurendid, aga sellised asjad, nagu Agüero eile tegi, võiks tegemata jätta. Imestaks väga, kui tagantjärgi karistust ei tuleks.

                            Kommentaar


                              Me oleme parimad maailmas! Nüüd alles roman nägi kuidas tuleb suuri summasid kasutada ja keda endale osta. Nõustun et suvel tuleks natukene kraamida ja mõndadest kasututest meestest lahti öelda ja uued staarid klubisse tuua! Naabritest kehvikud vaevalt meile siis vastu saavad, vaesed rotid
                              We are city we are the best! We are city fu*k the rest!

                              Kommentaar


                                Väga halb orangutang86 teine tulemine.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X