320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tunne_oma_vaenlast97 Vaata postitust
    Me oleme parimad maailmas! Nüüd alles roman nägi kuidas tuleb suuri summasid kasutada ja keda endale osta. Nõustun et suvel tuleks natukene kraamida ja mõndadest kasututest meestest lahti öelda ja uued staarid klubisse tuua! Naabritest kehvikud vaevalt meile siis vastu saavad, vaesed rotid
    We are city we are the best! We are city fu*k the rest!
    You're trying too hard.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Mingit karistust ei järgne!
      varupallivarupumpaja

      Kommentaar


        Imeline FA, lihtsalt imeline!

        Ei tea mitmendat korda juba sel hooajal pääseb kurikael ilma karistuseta kuna kõikvõimas kohtunik nägi olukorda, pohh et mitte täielikult.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Imeline FA, lihtsalt imeline!

          Ei tea mitmendat korda juba sel hooajal pääseb kurikael ilma karistuseta kuna kõikvõimas kohtunik nägi olukorda, pohh et mitte täielikult.
          ebaterve huumor
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Huvitav on ka see, et FA on endale võtnud õiguse kohtuniku antud punaseid kaarte tühistada peale korduste vaatamisi ja protesti esitamist meeskonna poolt aga mune tagantjärgi kohtuniku selgeid tegemata jätmisi parandada pole.

            Lihtsalt näitena, mitte kaua aega tagasi tühistatud punase kaardi olukord.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Väga halb orangutang86 teine tulemine.
              Tartanjan unustas oma vana konto parooli ära !

              Kommentaar


                midagi ma ei unustanud ära! see, et mulle on järglasi siginemas, on asjade loomulik käik. võtke seda kui evolutsioonilst protsessi, mis vääramatul sammul edasi liigub jättes endast maha nõrgemad ja väetimad. umbes sama võib öelda hetkel fa cup'is city kohta: väetimad ja nõrgemad on paratamatult konkurentsist väljas, aga city-toiduahela tippkiskja- jätkab oma vääramatut trimfi järjekordse fa cup'i võiduni. sest võit on samahästi kui kindel. wiganis ei näe ma parimagi tahtmise juures meile finaalis tõsist vastast. viimasest mängust rääkides, siis agüero oli natuke hoolimatu küll ja vedas, et ta punast see olukord ei saanud. aga õnn soosib ju tugevamaid ja agüero on kahtlemata füüsiliselt ja vaimselt üks tugev isiksus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tunne_oma_vaenlast97 Vaata postitust
                  Me oleme parimad maailmas! Nüüd alles roman nägi kuidas tuleb suuri summasid kasutada ja keda endale osta. Nõustun et suvel tuleks natukene kraamida ja mõndadest kasututest meestest lahti öelda ja uued staarid klubisse tuua! Naabritest kehvikud vaevalt meile siis vastu saavad, vaesed rotid
                  We are city we are the best! We are city fu*k the rest!
                  Miks sa teed klubi mainet maha? Kui sa isegi fänn peaksid olema, siis väga debiilsed on sinu kommentaarid.
                  Cityle igas sarjas soovin muidugi edu. Agüero vääris punast aga City fännina olen õnnelik, et mitmemängulisi keelde ei tulnud. Mees ju alles tuli mängu tagasi, olles pikalt vigastusega kimpus.
                  "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                  Kommentaar


                    Ma ei tee oma tiimi mainet maha, ning kuidas ma seda siis teeksin? Sellega et fännan Cityt???
                    Agüero muidugi tegi väga alatult et butsadega selga hüppas ju, ma ei väidagi vastupidist. Ning miks te kohe sõimama hakkate kui keegi Cityt fännab?? Mul on tunne et teie hinges räägib kadeduseuss kuna teie lemmikmeeskonnad jäävad üha enam City varju ning see ei mahu teile kuidagi pähe! FA Cup on juba kotis ning nagu ma ennem ütlesin siis ka järgmise hooaja Inglise liiga tuleb Etihadile, meeldigu see teile või mitte.
                    One club one nation - City 4 life!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tunne_oma_vaenlast97 Vaata postitust
                      Ma ei tee oma tiimi mainet maha, ning kuidas ma seda siis teeksin? Sellega et fännan Cityt???
                      Agüero muidugi tegi väga alatult et butsadega selga hüppas ju, ma ei väidagi vastupidist. Ning miks te kohe sõimama hakkate kui keegi Cityt fännab?? Mul on tunne et teie hinges räägib kadeduseuss kuna teie lemmikmeeskonnad jäävad üha enam City varju ning see ei mahu teile kuidagi pähe! FA Cup on juba kotis ning nagu ma ennem ütlesin siis ka järgmise hooaja Inglise liiga tuleb Etihadile, meeldigu see teile või mitte.
                      One club one nation - City 4 life!
                      Ära hõiska ennem õhtut on Fa Cupiga

                      Kommentaar


                        ilus võit. naabrite viik tähendab, et kõik on veel lahtine. eelmine aasta oli seis ainult sutsu parem. hetkel 6 mängu ja 13 punkti, teoorias 5 mängu ja 10 punkti. ei tohiks ju olla võimatu ülesanne. manul on chelsea ja arsenaliga ka veel vaja kohtuda, samas kui meil ongi ainuke tõsiseltvõetav mäng järgmine mäng spursiga. nii, et tundub, et manu fännid hõiskasid enne õhtut ja cityl terendab duubel silme ees. elagu city ja elagu milner!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          ilus võit. naabrite viik tähendab, et kõik on veel lahtine. eelmine aasta oli seis ainult sutsu parem. hetkel 6 mängu ja 13 punkti, teoorias 5 mängu ja 10 punkti. ei tohiks ju olla võimatu ülesanne. manul on chelsea ja arsenaliga ka veel vaja kohtuda, samas kui meil ongi ainuke tõsiseltvõetav mäng järgmine mäng spursiga. nii, et tundub, et manu fännid hõiskasid enne õhtut ja cityl terendab duubel silme ees. elagu city ja elagu milner!
                          Chelsea võtab 7me punktise vahe kinni ning te jääte kenasti 3-ks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Chelsea võtab 7me punktise vahe kinni ning te jääte kenasti 3-ks
                            Ahh ära toida trolli Savi see City, Chelsea on Euroopa meister.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X