320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel üks City peatreener, kellest SAF kauem pukis on
    Aga eks seda võis arvata,et nõnda läheb.Saab korraliku papi kindlasti lahti laskmise eest.Begiristain ja Soriano olidki liiga tagaplaanil, eks nüüd panevad nö oma treeneri pukki.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Kahju, mulle hakkas Mancini juba meeldima, sesmõttes et mingi arvestatav karakter ja force premieris. Nüüd ikka neli korda halvem arvamus Cityst, lähevad Chealsea teed, võinuks seekord naabritelt õppida...

      Kommentaar


        Kommentaar


          Nojah eks ta omajagu omapärane on see ilmaelu. Kirjutada üle aegade esimese liigatiitli toonud mehega alla viieaastane diil, et siis pärast ühte ebaõnnestunud hooaega ta pikalt juurdlemata lahti lasta. Kallis lõbu, aga ega see pole selle klubi probleem. Ma siiski pole kindel, kas asjad tegelikult niimoodi käima peaksid.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            SSN: Davey Craig reveals to Sky Sports News that as well as having a job offer from Monaco, Roberto Mancini's advisors have told him that he would like to manage Arsenal one day.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Mancini-ekspert Tanel on igal pool korduvalt välja toonud, et Mancini on eurovõimetu. Arvestades, et häid karikaid ja tiitleid on üsna vähe, siis kõikidele neid ei saagi jaguda ning Premieri ja FA runner-up ei ole ju iseenesest väga halb tulemus, aga vot CL läks totaalselt aia taha, kusjuures City oli teises loosipotis, aga Borussia neljandas. Järgmisel aastal ehk juba vastupidi.
              Võimalik. Ehkki peamise põhjusena toob ajakirjandus välja selle, et ta miljardärmängijate kintse ei kraapinud vaid püüdis manageriks jääda. Mõnes teises klubis on see õige taktika, aga säärases uusrikkas seltskonnas vahest tõesti mitte.
              Üldiselt on Mancini seda järelsoigumist kuulates pigem sümpaatsem kui ta enne oli.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                See on see kui lastakse mängijad suuremaks kui klubi või koondis.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Roberto Mancini has been branded "arrogant, vein and self-centred" in a damning assessment by his former kitman.

                  Stephen Aziz worked for Manchester City for two years before leaving for Sunderland last summer.

                  While Mancini has had support and sympathy from fans after being sacked by the club on Monday night, Aziz appeared to back up claims that the Italian's management style had alienated players and staff.

                  Tweets appearing on his Twitter account on Monday night read: "Not my style to come in (sic) here and start to bad mouth someone but this guy was really a piece of work.

                  "Fans don't get to see what really goes on and day 2 day running 2 years there seeing him every day was hard work getting a 'good morning'.

                  "Some City fans unhappy about the sacking. Most managers would have won trophys (sic) with this team. A lot of staff and players will be happy!!

                  "Arrogant, vein (sic), self-centred, no manners, ignorant, just some of Mancini's daily traits. Really made going into work a grind. #karma"

                  Aziz has since deleted the tweets in which he went on to praise City and the rest of the staff working there.

                  He said: "Mcfc on the other hand, what a club to work for. Some great players and staff. Nice down to earth people. Loved working there. #mcfc

                  "Not saying he didn't do well to win trophys (sic) etc! Just expressing how I felt about this guy. Generally not a nice person."

                  Kommentaar


                    Et siis hoitakse keel hammaste taga kuni mees on lahti lastud ja siis hakkab tulema neid "not a nice person", "arrogant" jutte. Huvitav mis siis Real Madridiga seotud isikute tweetid hakkavad tulema kui Mourinho sealt ära läheb. Duhh. Iseenesest tundub Mancini sümpaatne härra, tegi Nasrist pingisoojendaja jms.

                    Kommentaar


                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        see hooaeg läks siis nii nagu ta läks. ega iga aasta ei saagi kotiga tiitleid tuua. õnneks tõi see aasta välja mancini nõrkused- mees ei oska kohe kuidagi orienteeruda pingelises seisus- ja ta lasti lõpuks lahti. need tiitlid interiga olid ka kõik võidetud peale calciopolit, kui milan ja juve olid nõrgestatud. cityle oleks vaja maailma parimat treenerit. kahjuks ma hetkel ei oska öelda, kes see on, aga ma usun, et šeigid leiavad mõistliku lahenduse. mõistagi oleks vaja sisse tuua uusi kvaliteetseid mängijaid ja lahti saada saastast nagu barry ja lescott. miks mitte kiigata rooney poole. see oleks päris hea löök allapoole vööd scumcaster united'ile. kui aus olla, siis ma olen viimasel ajal hakanud pettuma ka džekos ja leian, et tema aeg inglismaa jõukaimas klubis on otsakorral. samas milneri palka ma tõstaks. aga kõik, kes te arvate, et city aeg on nüüd otsakorral, siis arvake uuesti. me astusime lihtsalt korra sammu tagasi, et astuda mitu sammu edasi. go city!

                        Kommentaar


                          Muuga olen nõud kuid milleks on vaja Rooneyt ) 1) Ta nagunii ei taha tulla MANU rivaalklubisse ja kui ka tuleks siis ikkagi oleks ta südames (punane) kurat kes tuleb City-sse lahkhelisid tekitama 2) teda pole vaja = Ülehinnatud staarmängija kes võiks kaduda PSG-se

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            see hooaeg läks siis nii nagu ta läks. ega iga aasta ei saagi kotiga tiitleid tuua. õnneks tõi see aasta välja mancini nõrkused- mees ei oska kohe kuidagi orienteeruda pingelises seisus- ja ta lasti lõpuks lahti. need tiitlid interiga olid ka kõik võidetud peale calciopolit, kui milan ja juve olid nõrgestatud. cityle oleks vaja maailma parimat treenerit. kahjuks ma hetkel ei oska öelda, kes see on, aga ma usun, et šeigid leiavad mõistliku lahenduse. mõistagi oleks vaja sisse tuua uusi kvaliteetseid mängijaid ja lahti saada saastast nagu barry ja lescott. miks mitte kiigata rooney poole. see oleks päris hea löök allapoole vööd scumcaster united'ile. kui aus olla, siis ma olen viimasel ajal hakanud pettuma ka džekos ja leian, et tema aeg inglismaa jõukaimas klubis on otsakorral. samas milneri palka ma tõstaks. aga kõik, kes te arvate, et city aeg on nüüd otsakorral, siis arvake uuesti. me astusime lihtsalt korra sammu tagasi, et astuda mitu sammu edasi. go city!
                            Lasteaia lapsed peaksid õues olema, mitte arvutis lolli mängima.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Lasteaed* just saying, kui tahad vanemana tunda end

                              Kommentaar


                                aitäh!
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X