320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Fännidelt siin ikka muljetavaldavalt palju postitusi pärast sellist tulemust, aga hei ... mis siin mina ikka, vaikimine kuld, tundub ..
    Ee, miks peaks ükski fänn tahtma postitada sellises teemas, kus suurema osa ajast ainult mingit juhuslikku paska loobitakse (ei pea siinkohal sind silmas), olgu nad siis suurklubidega ülekompenseerijad või teismelised uue raha toetajad? Meeldib City, siis tähistab omakeskis seda tulemust ja ei tule meeldegi kuskil foorumis vatrama tulla. Ma igatahes eelistan seda, et siin on vaikus või muud vennad analüüsivad, sellele, et ühtede teiste uusrikaste teemas kiunub elninjo, miks kõik nende kaotust mõnitamas käivad ja siis on esimene vend manu teemas platsis midagi torkimas. Aga mis siin mina ikka noh.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Asi ei ole selles.

      Lihtsalt kõik city fännid on 12 aastased marakratid, jälgivad premi 3 korda aastas.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Ee, miks peaks ükski fänn tahtma postitada sellises teemas, kus suurema osa ajast ainult mingit juhuslikku paska loobitakse (ei pea siinkohal sind silmas), olgu nad siis suurklubidega ülekompenseerijad või teismelised uue raha toetajad? Meeldib City, siis tähistab omakeskis seda tulemust ja ei tule meeldegi kuskil foorumis vatrama tulla.
        Teismelised uue raha toetajad? What....?

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Fännidelt siin ikka muljetavaldavalt palju postitusi pärast sellist tulemust, aga hei ... mis siin mina ikka, vaikimine kuld, tundub ..
          Soccerneti foorum on küll nüüd see ainukene koht, kuhu tulla peale mängu midagi kirjutama ja ennast fänniks tituleerima. Kohati on ikka neid inimesi raske mõista, kes siin foorumites vaidlevad ja kordamööda üksteist maha teevad. Eks ta mingit rahuldust pakub nendele 'fännidele'. Mina isiklikult hoian Cityle juba palju aastaid pöialt, aga ei tunne vajadust tulla soccerneti foorumi 'fännama' võite või kaotusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Asi ei ole selles.

            Lihtsalt kõik city fännid on 12 aastased marakratid, jälgivad premi 3 korda aastas.
            Oeh jah :,D . 4-1

            Ei kui huumorit teha, siis Margus Luik ka City fänn

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Asi ei ole selles.

              Lihtsalt kõik city fännid on 12 aastased marakratid, jälgivad premi 3 korda aastas.
              Räägib 12.aastane Glory Hunter. Sa lased peale igat ManU võitu seal teemas suure huraaga ringi ja spammid kui head nad on.
              Aga peale 4-1 suhu saamist olid sa kadunud? Ning nüüd tuled sõimad siin inimesi kes postitasid ja olid rõõmsad CIty võidu üle? 2-3 Barca *fänni* postitasid siin ja nad nüüd kõik 12.aastased marakratid? Samad sõnad Worldprez sulle.

              Kommentaar


                Mulle tundub, et Manchester hakkab lõplikult siniseks minema. Ei ole neist Unitedi poistest meile vastast. Ja kuidas saakski olla, kui meie meeskond on lihtsalt parem ja kvaliteetsem. Barryt enam pole ja mäng sujub. Keskväli on võimas ja ääred kiired ja teravad. Kaitse peab, Kompany on jumal. Siin polegi midagi rääkida. Manu poisid õppigu raha kulutama enne, kui suurte poiste mängumaale tulevad. Mind paneb lihtsalt muretsema see, et varsti on Premmi igav vaadata, sest võitja on ette teada. See on City muidugi, kui keegi veel aru ei saanud. Etihad!

                Kommentaar


                  Ega ma muud ei tahagi öelda, aga eilse mängu põhjal on Kompany hetke maailma parim keskkaitsja.

                  Muidu vaadates selle teema algatajat ei saagi City teemast midagi korraliku oodat

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Debs Vaata postitust
                    Räägib 12.aastane Glory Hunter. Sa lased peale igat ManU võitu seal teemas suure huraaga ringi ja spammid kui head nad on.
                    Aga peale 4-1 suhu saamist olid sa kadunud? Ning nüüd tuled sõimad siin inimesi kes postitasid ja olid rõõmsad CIty võidu üle? 2-3 Barca *fänni* postitasid siin ja nad nüüd kõik 12.aastased marakratid? Samad sõnad Worldprez sulle.
                    Mis teha kui nii on, võiksid sellega leppida. Kõik mida tahtsin öelda sai juba teiste poolt öeldud lihtsalt manu teemas.
                    Järgmine kord kui üritad kellegile ära panna, siis parem mine pese nõusid või vali mõni muu kasulik tegevus, nunnu beebi, saad emmelt/issilt suure pai ja musi.

                    Tavaliselt sa mu õpetusi ju hindad, slogan muudeti kohe ära peale märkust
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Ega ma muud ei tahagi öelda, aga eilse mängu põhjal on Kompany hetke maailma parim keskkaitsja.
                      Selle mängu põhjal on:

                      1) ruuni maailma parim karistuslöökide lööja,
                      2) webb parim väljakukohtunik
                      3) Hart parim väravavaht.
                      4) Negredo parim söödumeister
                      5) Kolarov parim äärekaitsja.
                      6) Pellegrini on parim treener
                      7) Ethiad Stadium maailma parim staadion.
                      8) Inglismaal on maailma parim kliima
                      9) Agüero on maailma parim ründaja
                      10) Inglismaa klubidel on maailma ilusaimad naisfännid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                        Etihad!
                        Oma klubiga seotud terminoloogia tähendust võiks ikka teada, Etihad = United

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                          Oma klubiga seotud terminoloogia tähendust võiks ikka teada, Etihad = United
                          Ja foorumiga liitumise kuupäev võibolla ei luba seda teada, aga lause nagu

                          Manu poisid õppigu raha kulutama enne, kui suurte poiste mängumaale tulevad.
                          veits vihjab, et tegu on trollkontoga
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            Mulle tundub, et Manchester hakkab lõplikult siniseks minema. Ei ole neist Unitedi poistest meile vastast. Ja kuidas saakski olla, kui meie meeskond on lihtsalt parem ja kvaliteetsem. Barryt enam pole ja mäng sujub. Keskväli on võimas ja ääred kiired ja teravad. Kaitse peab, Kompany on jumal. Siin polegi midagi rääkida. Manu poisid õppigu raha kulutama enne, kui suurte poiste mängumaale tulevad. Mind paneb lihtsalt muretsema see, et varsti on Premmi igav vaadata, sest võitja on ette teada. See on City muidugi, kui keegi veel aru ei saanud. Etihad!
                            Mis sa söönud oled
                            FCTW

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Muidu vaadates selle teema algatajat ei saagi City teemast midagi korraliku oodat
                              Mis sul Mika vastu on?
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Mis teha kui nii on, võiksid sellega leppida. Kõik mida tahtsin öelda sai juba teiste poolt öeldud lihtsalt manu teemas.
                                Järgmine kord kui üritad kellegile ära panna, siis parem mine pese nõusid või vali mõni muu kasulik tegevus, nunnu beebi, saad emmelt/issilt suure pai ja musi.

                                Tavaliselt sa mu õpetusi ju hindad, slogan muudeti kohe ära peale märkust
                                Nõude pesuks oleks sina meil siin. Slogan kadus kuna tuleb midagi uut, sinu märkus oleks viimane asi mida kuulan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X