320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimase aasta jooksul on Hart roppu moodi taolisi mõttetuid väljatulekuid teinud, kuigi kaitsjad on ründajal seljas ja konkreetset ohtu ei ole.

    Kommentaar


      Kas mitte eelmine City peatreener polnud see kes tahtis Hartist lahti saada, aga kahjuks/õnneks sai ise kinga enne.
      Tundub, et ta oleks õige otsuse teinud..

      Kommentaar


        Algselt postitas Debs Vaata postitust
        Kas mitte eelmine City peatreener polnud see kes tahtis Hartist lahti saada, aga kahjuks/õnneks sai ise kinga enne.
        Tundub, et ta oleks õige otsuse teinud..
        Ei näe hetkel võimalust sama klassi väravahi ostmiseks mõistliku hinnaga, tuleb leppida tema aeg-ajaliste idiootsustega. Samas klubi juhatust ei koti mina ja mu jutt mõistlikest hindadest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
          Ei näe hetkel võimalust sama klassi väravahi ostmiseks mõistliku hinnaga, tuleb leppida tema aeg-ajaliste idiootsustega. Samas klubi juhatust ei koti mina ja mu jutt mõistlikest hindadest.
          Point ongi leida parema klassiga väravavaht. Sama klass ei anna midagi.
          Casillas on Reali pingilt võtta, Begovic Stoke'st, Krul Newcastle'st, Valdesi lepingBarcaga lõppemas, Saksamaal ka ter Stegen, Adler väga head mehed. Valikut nagu oleks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Ei tea palju Hart punkte kaotama peab enne kui ta mõne parema mehe vastu välja vahetatakse. Nii veidrat otsust annab ikka vastu võtta. Nastasic'il oli kõik kontrolli all ning tema jookseb siis pallile vastu kastist välja...
            Kui kõik kontrolli all oli siis kuidas üldse värav sai sündida?
            Kas ma olen ainuke, kes näeb, et hart polnud ainuke süüdlane?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Kui kõik kontrolli all oli siis kuidas üldse värav sai sündida?
              Kas ma olen ainuke, kes näeb, et hart polnud ainuke süüdlane?
              Kui nüüd rahulikult seda olukorda vaadata, siis Nastasic kontrollis olukorda täielikult ja Torrese ei olnud mingit võimalust pallini jõuda.

              Kommentaar


                Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                Kui nüüd rahulikult seda olukorda vaadata, siis Nastasic kontrollis olukorda täielikult ja Torrese ei olnud mingit võimalust pallini jõuda.
                Kuidas ta siis üldse pallini lõpuks jõudis???
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Kuidas ta siis üldse pallini lõpuks jõudis???
                  Joke Hart jooksis ta pikali ju. Vaata olukord ikka enne üle kui sõna hakkad võtma.

                  Torres oli küllaltki taga Nastasic'ist, meetri jagu kindlasti. Serblane võttis juba hoogu natuke maha ning kui Hartil olnuks natukesegi mõistust siis lükanuks palli rahulikult väravavahi soojadesse kätesse. Aga üks roheline rong otsustas kastist hoopis välja sõita, oma mehele sisse sõita ning mitte millestki värav kinkida.

                  Kommentaar


                    Olen seda olukorda korduvalt vaadanud, enne kui sõna võtsin. Oleks serblane jätnud palli Hartile, oleks ta selle puhtaks löönud. Kaitsja võiks imo ka ikka natukene vaadata mis toimub, minu jaoks jääb olukord siiski mõlema süüks ja minuarust pigem kaitsja süüks, sest väravavaht on see kelle sõna peaks rohkem maksma ja kui Hart otsustas vastu joosta, siis kaitsja oleks pidanud talle palli jätma, mitte tuimalt üle tema lööma selle.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Nastasic tegeles palli lennu ja vastase kontrollimisega mitte Harti vaatamisega. Hartil polnud mingit asja tulla olukorda kastist väljas kus pall kukub kaitsjale põhimõtteliselt sülle ja ainuke mida too tegema peaks on suutma selle väravavahile suunata kes ilusti oma joonel ootab seda. Poleks Hart välja tormanud, oleks Nastasic selle ka ilusti talle suunanud peaga.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Olen seda olukorda korduvalt vaadanud, enne kui sõna võtsin. Oleks serblane jätnud palli Hartile, oleks ta selle puhtaks löönud. Kaitsja võiks imo ka ikka natukene vaadata mis toimub, minu jaoks jääb olukord siiski mõlema süüks ja minuarust pigem kaitsja süüks, sest väravavaht on see kelle sõna peaks rohkem maksma ja kui Hart otsustas vastu joosta, siis kaitsja oleks pidanud talle palli jätma, mitte tuimalt üle tema lööma selle.
                        Kui tihti satub väravavaht mängus kastist välja?
                        Enamasti mitte kordagi mängu jooksul.
                        Kaitsja ei osanud uneski seda näha, et ta kontrollib palli ja üks hetk on Hart teda maha niitmas, 16 kastist väljas poolt. wtf.
                        Kaitsja tegi kõik vastavalt olukorra ABCle, lükkab palli pehmelt värava poole peage, et puurilukk saaks selle enda valdusesse. Ja ta ei lükanud seda ka kastist, vaid kastist väljast ikka, pole mitte midagi kaitsja süüks ette heita.
                        hart peaks koolitustele uuesti minema või siis Pavarotti hääle sebima, kui ta tõesti midagi hüüdis..
                        Kindlasti Harti enda viga, šampoonireklaamineedus vist hakkaski tööle.
                        Võtke parem Julio Cesar ära, tasemega mees, kuid ilmselt järgmine aasta Itaalias tagasi, Adler, Begovic, Krul.

                        Hart on koguaeg mäda olnud minu meelest, vaatame kas võtab end kokku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                          Kaitsja tegi kõik vastavalt olukorra ABCle, lükkab palli pehmelt värava poole peage, et puurilukk saaks selle enda valdusesse. Ja ta ei lükanud seda ka kastist, vaid kastist väljast ikka, pole mitte midagi kaitsja süüks ette heita.
                          Samas keskkaitsja on üks nendest, kes ei tohi ehku peale mängida - kui ta ei näe, kus mängija on, siis egas ikka ei tohi pimedalt tagasi sööta.
                          Peamine süüdlane on muidugi Hart. Blond, mis blond.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Harti väljatulek oli asjatu. Samas ei teinud ta seda ilmselgelt vaikse lillekesena. Ja kui sa kaitsjana kuuled oma väravavahti röökides palli peale tulemas, siis ei hakka sa seda õrnalt kuhugi edasi suunama. Ehk et suurem süü on küll Hartil, kuid osa vastutusest jääb ka Nastasicile
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Minu arust ka, et kui Hart karjub, et "keepers" siis Nastasic PEAB lihtsalt jätma ja kõik.
                              Seda nüüd Eesti meistriliigas.

                              Stamford Bridgel mängu viimastel minutitel karta on, et Nastasic ei kuule muffigi ja Harti väljajooks on suht debiilne arvestades, et kaitsja oli olukorras sees ja ründaja tal seljas.

                              Kommentaar


                                Debiilne või mitte, aga kui kaitsja ei näe ega ka (sinu arusaamist mööda) kuule väravavahti, siis on viimane asi, mida oleks mõistlik teha, palli elegantne peaga tagasisöötmine.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X