320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6:0, 6:3 - matšivõidust lahutab üks sett...

    Kommentaar


      Lõppskoor 6-3, kuigi oleks võinud ka 10 ära lüüa. Paremalt äärelt vist Sagna? andis kauneid läbisööte, millest 2 realiseeris Fernandinho ära, mis olid ühtlasi ka tema esimesed väravad City särgis.
      Ütleks, et mängu otsustas ära Özil, kes kaks korda Arsenali rünnakul palli sai ning mõlemad korrad ka väravaga lõppesid. Ei oska öelda, kas mees pandi taktikaliselt lukku või on sellistelgi meestel halbu päevi. Need chipid ja seinasöödud kasti joone juures, millest Arsenal see hooaeg üsna palju skoorinud on suudeti ka enamasti puhastada.
      Magusaid punkte jääb kergelt varjutama Kuni vigastus, mis ei tundu kõigi tõsine ehk nädal-kaks jääb vahele kui üldse. Senise tempoga suudetakse liigas lüüa kindlasti üle saja värava ehk isegi Chelsea rekord üle lüüa.

      Kommentaar


        Komplimendid võidu ja ilusate väravate puhul.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          Arvatavasti ei taha sellel aastal Etihadile sõita ükski klubi maailmas

          Kommentaar


            nagu te näete mu härrad, siis mu sõnad on määratud täide minema. mulle tundub, et mul ei olegi siin mõtet enam kellelegi aru pähe panna. kõik inimesed saavad lõpuks isegi aru, et city aeg on tulnud. võimsus, millega yaya touré mängib, on suurem kui ühel tavalisel sõiduautol. mees on loom, masin. imelik, et teda ballon d'ori kandidaatide hulgast leida ei või, kus on inimeste silmad? ja milner tõestas järjekordselt oma geeniusestaatust. nii bayerni kui ka täna arsenali vastu. arsenali mängijaid pandi kolme kaupa perseli. see oli ülejooks. lisaks tahaks veel kiita nasrid, mees on end leidnud. rohkemat ei oskagi nagu öelda. hooaja lõpuks ennustan umbes 10 punktilist edu teise koha ees, fa cup'i võitu ja vähemalt finaalkohta champions league'is. vähemaga ei saa lihtsalt rahul olla. elagu, city!

            Kommentaar


              Päris tore klubi. Meeskond saab suure võidu ja siin teemas on ainult üks hull, kes kisendab.

              Kommentaar


                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                Arvatavasti ei taha sellel aastal Etihadile sõita ükski klubi maailmas
                Ei tasu üle ka pingutada, Bayern käis Etihadil ja City oli üsna anonüümne toona...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ei tasu üle ka pingutada, Bayern käis Etihadil ja City oli üsna anonüümne toona...
                  Nähtavasti mõeldakse Premierit.

                  Hull are the only opponent to travel to the Etihad and concede fewer than three goals this year
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    hooaja lõpuks ennustan umbes 10 punktilist edu teise koha ees, fa cup'i võitu ja vähemalt finaalkohta champions league'is. vähemaga ei saa lihtsalt rahul olla. elagu, city!
                    Premieris esikoht (vahet ei ole mis punktivahega), FA Cupi võit ning Meistrite Liigas 1/16st edasi pääseda on minu ootused see hooaeg
                    Kuid jään rahule ka siis kui 2 eelnevalt nimetatud kolmest õnnestub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ei tasu üle ka pingutada, Bayern käis Etihadil ja City oli üsna anonüümne toona...
                      Hooaja alguses poldud oma hammasrattaid veel täiel hool käima saadud. Viimane Bayerni City mäng võõrsil nagu vihjas sellele, et naljamehed ei olda. Kui selline hoog jätkub, siis kahtlen, et ka Bayernile väga meeldiks taas see reis ette võtta. Ma ei räägi, et City Bayernist parem oleks, lihtsalt... Ma ei näe Euroopas just paljusid klubisid, kelle koduvorm oleks nii jõhker, et liiga suurkonkurente 5-7 väravaga kotitakse.

                      Unitedi fännina on vastuoluline Cityt kaitsta, aga üritan olla objektiivne. Mina näen, et City on hetkel liigas kõige paremas seisus pärast talve esikohal olemiseks.

                      PS! Tartanjan on troll, seega ärge tema ekstravertset ülistuslaulu kritiseerima jälle hakake.

                      Kommentaar


                        Kas just vastuoluline - jälgilt ebameeldiv lihtsalt. Aga olen Sinuga nõus muidu.
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            UCL-s siis vastaseks Barcelona.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Enamike Barca fännide arvates kusjuures kõige tugevam vastane, eriti arvestades nende super koduvormi, Pellegrini oskab ka neid karika-stiilis võistlusi mängida.

                              Kommentaar


                                walk in the park
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X