Lehekülg 370, kokku 386 EsimeneEsimene ... 270320360366367368369370371372373374380 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 381 kuni 7 400, kokku 7720

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Türa, mäng oli nii ammu ju, mida sa hädaldad? Tuletan meelde, et 2-0 poleks aitanud cityt. Ja kuna Salah-Mane-Firmino oleks oma värava suht kindlasti ära löönud, siis...
    Kust selline ennustus? Esimese poolaja põhjal ei oleks sealt midagi oodanud.

Poolil oli õnne, et ära ei loetud jah. Samamoodi oli ka cityl selle esimese väravaga, mõni kohtunik oleks ehk vea vilistanud seal
    vvd kätelaiutamise? Hilisem klaarikslöömine oli juba enda pask tal.

Kust selline seis?
    Esimene mäng:
    *Esimene värav suluseisust.
    *City värav ei olnud suluseis

ehk siis seis 2-1 Poolile.

Teine mäng:
    City teine värav ei olnud suluseis

Ehk koguseis enne teist poolaega 2-3 Cityle.
    Julgeks väita, et 2 väravat emmale kummale oleks ikka tulnud kuskilt teisel poolajal. Kui tuimalt võtta siis Pool lõigi ju ning kokku 4-3 Poolile. Küll aga olnuks 3-2 City ees (või kasvõi tagagi) ning Pep pingil alles saanuks kindlasti teistsugust mängu näha nende 45 minuti jooksul mida nägema pidi.

Tähelepanu! Tegemist on räige väravate võtmise ja juurde panemisega. Kõik stsenaariumid mis tegelikult oleks tulnud kohtunike õigete otsuste puhul on teadmata. Kaebuste tekkimisel ning pretensioonide olemasoludel minge elage ennast välja siin.

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Türa, mäng oli nii ammu ju, mida sa hädaldad? Tuletan meelde, et 2-0 poleks aitanud cityt. Ja kuna Salah-Mane-Firmino oleks oma värava suht kindlasti ära löönud, siis...

Poolil oli õnne, et ära ei loetud jah. Samamoodi oli ka cityl selle esimese väravaga, mõni kohtunik oleks ehk vea vilistanud seal

Kust selline seis?
    Ammu-ammu, krt üleeile oli . Peabki hädaldama, kui näed ohtu, et Pooli fännid on linnupojastumas.

Selle esimese värava peale: seal oli Sterling lihtsalt loll, sööt oli juba tehtud. Aga siinkohal siis võiks kohe ju mainida ühte suluseisust väravat ja seis oleks ikka sama ning jalgpalliõhtu oleks palju huvitavam olnud.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

No teie ka eeldate seda kõike ju Fakt on see, et nii 1-0 kui ka 2-0 pealt oleks city samamoodi ründanud ning 'poolil oleks võimalusi väga palju tekkinud.

Milline esimeses mängus määrustepärane värav oli siis? Sane oli suht joonel ning raske hinnata ju.

Ja linnupoja võid omale sisse istuda, ei viitsi järgi kontrollida, kuid vaevalt et siis väga keegi rääkis et kõik oli määrustepärane.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Julgeks väita, et 2 väravat emmale kummale oleks ikka tulnud kuskilt teisel poolajal. Kui tuimalt võtta siis Pool lõigi ju ning kokku 4-3 Poolile. Küll aga olnuks 3-2 City ees (või kasvõi tagagi) ning Pep pingil alles saanuks kindlasti teistsugust mängu näha nende 45 minuti jooksul mida nägema pidi.

Tähelepanu! Tegemist on räige väravate võtmise ja juurde panemisega. Kõik stsenaariumid mis tegelikult oleks tulnud kohtunike õigete otsuste puhul on teadmata. Kaebuste tekkimisel ning pretensioonide olemasoludel minge elage ennast välja siin.
    Mis ma ütlesin: tüübid suudavadki City võidu välja luuletada. Uskumatult naljakas.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mis ma ütlesin: tüübid suudavadki City võidu välja luuletada. Uskumatult naljakas.
    Ja kogu selle draama juures näiteks unustatakse, et City väravale eelnes ilmselge viga. Stsenaariume võib välja mõelda, see on tore. Neid aga reaalsusena esitleda...kevadine luul?

Mul on gizmoduckist vähe kahju juba.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

No teie ka eeldate seda kõike ju Fakt on see, et nii 1-0 kui ka 2-0 pealt oleks city samamoodi ründanud ning 'poolil oleks võimalusi väga palju tekkinud.

Ja linnupoja võid omale sisse istuda, ei viitsi järgi kontrollida, kuid vaevalt et siis väga keegi rääkis et kõik oli määrustepärane.
    No 3-2 agregaatseis oleks andnud City'le hingamisruumi teiseks poolajaks. Tõenäoline oleks jätkuvalt olnud Pooli võit muidugi

Mis ma ikka istun, kui mcnamara juba asub kõiki üldistama, siis see võtab hästi asja kokku.

Ma pole kordagi väitnud, et kohtunikud varastasid City võidu. Nagu kirjutasin peale mängu, peakohtuniku otsus kustutas City lootused. Äärekohtuniku kaitsmine tundub aga jabur, sest see ei ole kaheldav otsus ja kui ta ei jälginud, kes söötis, siis ei saa ta ostsustada. Sealt ikka City mängija söödu välja imemine on Viasati telekommentaatorite pärusmaa.

Edit: Kui mõni Pooli fänn tahab City esimest väravat mitte lugeda, siis oletuste maailmas ei loe ka suluseisust löödud väravat ja ka 2-1 seis oleks olnud veel kõigi võimalustega.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mida siis äärekohtunik täna hommikul potti lasi? Kui sa kõike tead.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Edit: Kui mõni Pooli fänn tahab City esimest väravat mitte lugeda, siis oletuste maailmas ei loe ka suluseisust löödud väravat ja ka 2-1 seis oleks olnud veel kõigi võimalustega.
    Sa ju tegelikult pole nii rumal?

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Mida siis äärekohtunik täna hommikul potti lasi? Kui sa kõike tead.
    Ilmselgelt pole su lemmikud ammu midagi võitnud, kas poleks targem vait olla ja loota, et järgmiseks vastaseks pole Bayern?

Sa ju tegelikult pole nii rumal?
    Palju rumalam olen nagu näed, suhtlen sinuga edasi .

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ise üldistate (koos rainisega) samamoodi, ma ütlesin ammu (st. juba eile), et Cityle tehti liiga. Panin isegi streamable klipi juurde. LFC teemas, mitte siin. Nii et ei ole midagi "kõik pooli fännid".

Ma pole kordagi väitnud, et kohtunikud varastasid City võidu. Nagu kirjutasin peale mängu, peakohtuniku otsus kustutas City lootused. Äärekohtuniku kaitsmine tundub aga jabur, sest see ei ole kaheldav otsus ja kui ta ei jälginud, kes söötis, siis ei saa ta ostsustada. Sealt ikka City mängija söödu välja imemine on Viasati telekommentaatorite pärusmaa.
    Abikohtunik tegi sulu fikseerimisel oma tööd, selle info, kes tegelikult söötis, peab brigaad kamba peale kokku panema. Kui väljakukohtunik ja reisisaatja ka ei saanud aru, et see oli Milno põlvest, siis jääb nii.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Uued ajuakud, klemmid, juhtmed. Kõik alates 8.- eurot. Võtke ennem, kui aku täiesti tühjaks saab ja võimust võtab ajusagarate vahel umbrohi.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ilmselgelt pole su lemmikud ammu midagi võitnud, kas poleks targem vait olla ja loota, et järgmiseks vastaseks pole Bayern?

Palju rumalam olen nagu näed, suhtlen sinuga edasi .
    Mineta eeldamine. On lihtsam.

Pole vaja eeldada, et üks või teine siin ei mõista otsuste tähtsust. Esiteks.

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ise üldistate (koos rainisega) samamoodi, ma ütlesin ammu (st. juba eile), et Cityle tehti liiga. Panin isegi streamable klipi juurde. LFC teemas, mitte siin. Nii et ei ole midagi "kõik pooli fännid".

Abikohtunik tegi sulu fikseerimisel oma tööd, selle info, kes tegelikult söötis, peab brigaad kamba peale kokku panema. Kui väljakukohtunik ja reisisaatja ka ei saanud aru, et see oli Milno põlvest, siis jääb nii.
    Erand kinnitab reeglit eksole . Kui abi lipu tõstis, siis ta võttis vastu otsuse ja pidi teadma kes söötis, otherwise ei saa sulgu määrata.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Siis eksis otsuse vastuvõtmisel, ei oleks esimene kord. Lõpliku otsuse teeb väljakukohtunik oma vilega.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Erand kinnitab reeglit eksole . Kui abi lipu tõstis, siis ta võttis vastu otsuse ja pidi teadma kes söötis, otherwise ei saa sulgu määrata.
    Mitut musta täppi korraga näed? Mitu neid tegelikult on? Mis on õige vastus?

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Siis eksis otsuse vastuvõtmisel, ei oleks esimene kord. Lõpliku otsuse teeb väljakukohtunik oma vilega.
    Absoluutselt, tänane rant algas lihtsalt mcBooobi äärekohtuniku kaitsmisest .

Asjahuviline Kasutaja ike avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    +1 ja tähemärgid.
    Päris halenaljakas on vaadata, et Pooli mehed ei suuda üldse tunnistada, et kohtuniku valeotsused neid ikka väga toetasid.
    See ei ole sama asi ju kui öelda, et nad AINULT tänu kohtunikele edasi said. See pole sama asi kui öelda, et kohtunikud vigu meelega tegid. See pole sama kui öelda, et Pool oleks olnud nõrgem tiim. Ei.

Lihtsalt oleks tahtnud näha seisu, kus koondskoori 5:1 asemel oleks ilma kohtunike abita olnud 4:3 - see on meeletu erinevus ja tegemist oleks olnud hoopis erineva olukorraga.
    Mina vannun Härri Keini tütre nimel - kohtunikud ei eksi kunagi (99% otsustest on õiged inglise kohtunike kogu kohaselt) ja kui eksivad, siis tunnistavad oma vigu (nagu Härri Kein'i näide seda ilusasti tõestab).
    "No one is asked to do more than anyone else."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Absoluutselt, tänane rant algas lihtsalt mcBooobi äärekohtuniku kaitsmisest .
    Täitsa lolliks oled juba läinud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ise üldistate (koos rainisega) samamoodi
    Ehk sõnastasin arusaamatult, aga ei pidanud enda postituse juures seda, et kui oleks õigesti loetud, oleks skoor selline olnud. Üldse mitte. Sellele vastupidiselt oleksin eeldanud, et kõik need kolm oleksid andnud nii palju vett juurde City veskile, et oleksime olnud tunnistajaks hoopis teistsugusele kahele mängule.

Aga need on kõik eeldused, mille paikapidavust absoluutselt kuidagi kontrollida ei saa. Samal ajal need vead mis kohtunik tegi olid faktid. Tahtsingi lihtsalt välja tuua, et kogu jõudude taskaalu silmas pidades olid need faktilised eksimused väga suurt mõju omavad.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mitut musta täppi korraga näed? Mitu neid tegelikult on? Mis on õige vastus?
    Kaksteist.

Devil, võta veits õlut vahele ja kobi Milani teemasse tagasi. Saite oma 2005. aasta peksu eest Liverpoolilt juba ju revanši. Minu teada sa pole City palgaline fänn.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud