320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sky Sportsi vaadates jäi selline sall silma. Õnneks money does not buy passion .
    $_35.JPG
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Sky Sportsi vaadates jäi selline sall silma. Õnneks money does not buy passion .
      [ATTACH=CONFIG]3153[/ATTACH]
      Iroonia on selle nimi.

      Passioni koha pealt nii palju, et ma eeldan, et sa ei vaadanud eile mängu, sest atmosfäär Etihad'il oli eile väga võimas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
        Iroonia on selle nimi.

        Passioni koha pealt nii palju, et ma eeldan, et sa ei vaadanud eile mängu, sest atmosfäär Etihad'il oli eile väga võimas.
        Viibisin tõesti eile Anfieldil, kus samuti atmosfäär vägagi võimas oli. Naljakas lihtsalt et mida lähemale tuli tiitel seda rohkem jäi Etihad välja müümata kui nüüd tõesti viimane mäng välja arvata.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Viibisin tõesti eile Anfieldil, kus samuti atmosfäär vägagi võimas oli. Naljakas lihtsalt et mida lähemale tuli tiitel seda rohkem jäi Etihad välja müümata kui nüüd tõesti viimane mäng välja arvata.
          Mis selles imelikku on? Viimased mängud, kus sinu väitel Etihad välja müümata jäi, olid Sunderlandi, Villa ja West Brommi vastu. Kolm alavormis tabeli alumise poole meeskonda.

          Kaks aastat tagasi kui City 54 aastase pausi järel Inglismaa kõrgliiga võitis, olid ka kõik kodumängud välja müüdud...ju siis inimesed tahtsid selle ajaloolise hetke osalised olla. Sama praegu Liverpooliga.

          Liverpool on Inglismaa läbi aegade kõige edukam jalgpalliklubi. Sellega kaasneb suur nn gloryhunteritest toetajaskond. Liverpool ei ole 24 aastat Inglismaa kõrgliigat võitnud. Ma olen täiesti veendunud, et iga hooaeg kui Liverpoolil on kasvõi õhkõrn võimalus viimase 5 kodumängu jooksul tiitel võita, on Anfield välja müüdud, sest kõik inimesed tahavad sellest ajaloolisest hetkest osa saada. Täpselt nagu City 2012.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Liverpool on Inglismaa läbi aegade kõige edukam jalgpalliklubi.
            Liverpool – 59 major trophies
            Manchester United – 61 major trophies

            Et tegelt on sama pulga peal.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Viibisin tõesti eile Anfieldil, kus samuti atmosfäär vägagi võimas oli. Naljakas lihtsalt et mida lähemale tuli tiitel seda rohkem jäi Etihad välja müümata kui nüüd tõesti viimane mäng välja arvata.
              Aga see-eest korvati see viimase mängu lõpus ühe korraliku itaalia stiilis pitch invasioniga. Soome mtv spordis oli Keke Armstrong raevust punane ja karjus, et sellist asja ei tohiks juhtuda, et selline marodööritsemine ei ole jalgpall. Pasi kõrval muigas ja ütles, et Armstrong reageerib veidi üle ja asi on selles, et Keket vihastab see et inglise jalgpall on itaaliastumas
              Minu meelest oli lahe ja emotsionaalne reaktsioon publikult - vähemalt need, kes kohal olid staadionil tundusid hoolivat küll. Ja mu meelest tulenes Armstrongi viha ka vist sellest, et kas ta pole Unitedi paadunud poolehoidja mitte?

              Kommentaar


                Ok las see teema jääb nüüd siia City fännide hoolealla.. Tõenäoliselt uue hooaja alguseks on ta umbes viiedal leheküljel..

                Kommentaar


                  Mis selles pitch invasionis itaallaslikku on? Seda juhtub ju iga jumala hooaeg Inglismaal ja korduvalt. Viimati eile õhtul Loftus Roadil ja eelneval õhtul Pride Parkil.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mis selles pitch invasionis itaallaslikku on? Seda juhtub ju iga jumala hooaeg Inglismaal ja korduvalt. Viimati eile õhtul Loftus Roadil ja eelneval õhtul Pride Parkil.
                    seda küsi Pasi Rautiase käest .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Mis selles imelikku on? Viimased mängud, kus sinu väitel Etihad välja müümata jäi, olid Sunderlandi, Villa ja West Brommi vastu. Kolm alavormis tabeli alumise poole meeskonda.

                      Kaks aastat tagasi kui City 54 aastase pausi järel Inglismaa kõrgliiga võitis, olid ka kõik kodumängud välja müüdud...ju siis inimesed tahtsid selle ajaloolise hetke osalised olla. Sama praegu Liverpooliga.

                      Liverpool on Inglismaa läbi aegade kõige edukam jalgpalliklubi. Sellega kaasneb suur nn gloryhunteritest toetajaskond. Liverpool ei ole 24 aastat Inglismaa kõrgliigat võitnud. Ma olen täiesti veendunud, et iga hooaeg kui Liverpoolil on kasvõi õhkõrn võimalus viimase 5 kodumängu jooksul tiitel võita, on Anfield välja müüdud, sest kõik inimesed tahavad sellest ajaloolisest hetkest osa saada. Täpselt nagu City 2012.
                      Et inimesed nägid korra City tiitlivõidu ära ja kolisid Chelseasse tagasi? Minu meelest on üpris imelik, et meeskond kes võitleb tiitli eest ei suuda staadionit välja müüa. Tänavu paraku ei puutu 2012 üldse asjasse. Mis vahet seal on kes vastas on. 2012 oli vastas alavormis QPR ja näe milline thriller välja kujunes. Samuti oli Sunderland mõni nädal tagasi võidus kinni kuni Mannone pirukani. Isiklikult pole mul City vastu midagi. Enne võitku tiitel City kui manu, chelsea või arsenal.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Inglismaa parim klubi bussisõidul:





                        Kommentaar


                          Nasri musike läks vähe kettasse :P
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Nasri musike kes kunagi oli Ljungbergi musike ja olevat üldse Londoni klubides tuntud musike pakatab lausa klassist.

                            Samir ise on selle olukorra enda jaoks põhjustanud, ei ole siin midagi nutta. Tibul viskas ilmselt silme ees mustaks korraks, et teised WAGid kõik Brasiiliasse puhkama saavad sõita.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Nasri musike kes kunagi oli Ljungbergi musike ja olevat üldse Londoni klubides tuntud musike pakatab lausa klassist.

                              Samir ise on selle olukorra enda jaoks põhjustanud, ei ole siin midagi nutta. Tibul viskas ilmselt silme ees mustaks korraks, et teised WAGid kõik Brasiiliasse puhkama saavad sõita.
                              Samas, valikmängudes Nasri ju platsile sai?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Läbirääkimised UEFA-ga ei viinud kuhugi ja City sai 60 miljonit eurot trahvi ning CL-s tuleb mängida 21 mehega. City lubas järgmised 2 aastat veidi tagasi tõmmata.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X