320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    kusjuures keegi võiks talle öelda, et vaevalt bugatti tellimustööna valmis - kook aga küll.
    ma kardan, et enamik Bugattisid on sisuliselt tellimustööd.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      ma kardan, et enamik Bugattisid on sisuliselt tellimustööd.
      ära nori, neeger
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        ma kardan, et enamik Bugattisid on sisuliselt tellimustööd.
        OT, aga tegelikult ei ole. On küll igasuguseid eriversioone, aga tellimustöid tehakse siiski üldjuhul juba valmis tootele.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          OT, aga tegelikult ei ole. On küll igasuguseid eriversioone, aga tellimustöid tehakse siiski üldjuhul juba valmis tootele.
          Tõsiselt või ? Milli maksev auto, mida tehakse 40 aastas ja ostja ise ei valigi lisasid , värvi, polstrit ja muud säärass?
          Et ostad valmis toote ja siis hakkad ümber tegema?
          Mnjaa.
          Siis suudab isegi Skoda rohkem pakkuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            OT, aga tegelikult ei ole. On küll igasuguseid eriversioone, aga tellimustöid tehakse siiski üldjuhul juba valmis tootele.
            “but we’re not desperate. We only build cars for customer orders, not for stock, and we currently have a healthy order bank of over a year’s time.”

            + Bugatti teenib veel iga autoga kahjumit, nad ehitavad ning toodavad neid ainult prestiiži pärast.
            Aga mingi korralik nali on see küll mis toimub. Yaya ütles, et ärge uskuge midagi mis ei ole tema suust tulnud, kuid samas kinnitas, et kõik mis ta agent ütles on tõsi...?

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Tõsiselt või ? Milli maksev auto, mida tehakse 40 aastas ja ostja ise ei valigi lisasid , värvi, polstrit ja muud säärast?
              Et ostad valmis toote ja siis hakkad ümber tegema?
              Mnjaa.
              Siis suudab isegi Skoda rohkem pakkuda.
              Need on elementaarsed asjad mida valida. Mina mõtlesin pigem seda, et sheik läheb tehasesse ja ütlteb tehke mulle pimp my ride stiilis bugatti tellimustööna. Krt ma ei oska seletada mida mõtlen.

              Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
              “but we’re not desperate. We only build cars for customer orders, not for stock, and we currently have a healthy order bank of over a year’s time.”
              Mõeldakse autot ennast. Samamoodi ehitab tehas focuseid vastavalt klientide tellimustele.

              Kommentaar


                Aga samamoodi on koogiga ka - Autol valid polstri, mootori ja värvi - koogil valid põhja, täidise ja kreemi. Ja kujunduse.

                Kommentaar


                  Nagu mina aru saan, siis zelee peab silmas seda, et tavalist tellimust tehes saad oma tellitava toote puhul teha konkreetseid etteantud valikuid, nt autode puhul lisavarustust jms ning tortide puhul valida olemasolevate maitsete hulgast, aga et eritellimus on juba selline asi, kui tehakse ühe inimese konkreetsete soovide järgi midagi, mida n-ö massidele pakutavas valikus pole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                    Nagu mina aru saan, siis zelee peab silmas seda, et tavalist tellimust tehes saad oma tellitava toote puhul teha konkreetseid etteantud valikuid, nt autode puhul lisavarustust jms ning tortide puhul valida olemasolevate maitsete hulgast, aga et eritellimus on juba selline asi, kui tehakse ühe inimese konkreetsete soovide järgi midagi, mida n-ö massidele pakutavas valikus pole?
                    Ma täna. Nii ma mõtlesingi. Aga hetkel juba julmt OT et jätkaks nüüd jalgpalli teemadel.

                    Kommentaar


                      Kui eelmisel(vist) leheküljel uitas ringi kerge tumbleweed, siis nüüd on alateema äratuseks kasutusele võetud vapsee peened jututeemad.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Tahaksin siinkohal veel lisada ühe asjaolu ja nimelt, et tort on märgatavalt maitsvam kui see bugatti. Valiksin ise iga kell tordi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          aga noh teema elab vähemalt
                          Ühe sitase Bugatti ostmise asemel saaks üldse vist elu lõpuni eritellimusel tehtud torti süüa.

                          Kommentaar


                            no nagu just pealehelt lugesin, siis vahva saaga võtab uusi pöördeid, hea küll sünnipäeva ei pea meeles, aga andke töö peale karjääri lõppu klubis, siis oleme tasa. tehku tourest klubi bussis reisisaatja siis, tallinn jagab kindasti kogemusi.

                            Kommentaar


                              Spekuleeritase, et kuna mängijate arvu vähendati CL-is siis vähendatakse ka home grown mängijate arvu nõuet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Spekuleeritase, et kuna mängijate arvu vähendati CL-is siis vähendatakse ka home grown mängijate arvu nõuet.
                                See oleks reaalselt kõige mõttetum karistus ever siis ju irw.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X