Lehekülg 383, kokku 385 EsimeneEsimene ... 283333373379380381382383384385 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 641 kuni 7 660, kokku 7684

Algupärane

Kõige parem tänase juures, et Kompany nädala algul löödud väravat täna maha ei mängitud. Aga võita liiga kus oldi jõulude paiku 10 punkti taga, Liverpool ainult ühe mängu kaotas terve hooaja peale ning rekordarv punkte kogus on väga kõva tulemus.

Edasi nüüd järgmise laupäeva karikafinaali

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma mõtlesin, et karikafinaal on 1. juunil?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et karikafinaal on 1. juunil?
    ei no ma räägin ikka karikatest mis midagi loevad ka

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

RedmenTV arutas Man Cityle võimaliku FFP karistuse üle ja leidis, et kui seda rakendataks, mis tähendab, et FFP-d peab ikka edaspidi tõsiselt võtma (Chelsea ei saanud FFP pärast bänni), siis kokkuvõttes oleks see Man Cityle isegi kasulik. Sest nemad on end omaniku skeemitamise abil (")sponsor(")rahadega üles töötanud ja sealt neid keegi enam ära ei aja, aga FFP tähendab, et ükski uustulnuk enam praeguse Big 6 lähedusse ei pääse.

Noh tegelikult võiks ju mõni suvaline uustulnuk (Leeds? ) ohjeldamatult pappi sisse kühveldada ja senikaua Euroopast mitte unistada, kuni suudavad suurele kuuikule konkurentsi pakkuda ja siis oma rahaasjad korda teha. Praegusel kujul võib FFP eesti keelde tõlkida kujul "mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale".
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

viimaste NYT artiklite põhjal võiks järeldada, et eks seda avalikkuse survet UEFAle peale pannakse. CLi bänni oht hetkel täitsa riil, kuid teisalt Cityl endal paaditäis advokaate valmis asja lahendama jooksma ning sügavalt loodan, et mingi epic kohtulahing sellest tuleb. Klubi enda meediakanalitest (eeldatavalt) samuti tulnud infot, et neil "comprehensive proof" FFP ebaseaduslikkuse üle.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    viimaste NYT artiklite põhjal võiks järeldada, et eks seda avalikkuse survet UEFAle peale pannakse. CLi bänni oht hetkel täitsa riil, kuid teisalt Cityl endal paaditäis advokaate valmis asja lahendama jooksma ning sügavalt loodan, et mingi epic kohtulahing sellest tuleb. Klubi enda meediakanalitest (eeldatavalt) samuti tulnud infot, et neil "comprehensive proof" FFP ebaseaduslikkuse üle.
    Et nagu ma saan aru, et fänn ja jutud. Ja et kaitsed klubi. Aga muidu sellest samm kõrvale astudes väärtuspõhiselt asjale vaadates näed natukene seda shadynessi teemas "ujutame-ulmeliste-naftamiljarditega-klubi-üle-ja-põletame-pappi-nii-palju-kui-vaja" ?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Et nagu ma saan aru, et fänn ja jutud. Ja et kaitsed klubi. Aga muidu sellest samm kõrvale astudes väärtuspõhiselt asjale vaadates näed natukene seda shadynessi teemas "ujutame-ulmeliste-naftamiljarditega-klubi-üle-ja-põletame-pappi-nii-palju-kui-vaja" ?
    Ma näen seda shadynessi väga hästi ning ausalt öeldes väga ei kõiguta.
    Kõige selle kaasneva negatiivsega käib kaasas ka üksjagu positiivset. See, et liigas on rohkem meeskondi tiitlile mängimas on ainult tervitatav. Kas Liverpool oleks teinud häid (ja suuri) investeeringuid mängijatesse, kui poleks sellist tugevat konkurentsi ees? Tulemus on CLi finaal ning liigatiitel põmst paari mm kaugusel (Stonesi clearance Liverpooli vastu). Pealegi, Leicester, Monaco, Ajax, Spurs näidanud, et ega see rahadega üle ujutamine ilmtingimata kaugele ei vii. Abiks muidugi, olgem ausad, eriti mis puudutab tiimi sügavust.

Ma lihtsalt ei leia, et on väga õige, et mingid klubid saavad tuimalt välja tulistada 100+M ringis mängijate peale kuna neil on "ajalugu". Vahepeal muudetakse mängureegleid (FFP) ning peale seda vaadaku ülejäänud ise edasi.

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ma lihtsalt ei leia, et on väga õige, et mingid klubid saavad tuimalt välja tulistada 100+M ringis mängijate peale kuna neil on "ajalugu". Vahepeal muudetakse mängureegleid (FFP) ning peale seda vaadaku ülejäänud ise edasi.
    Ehk siis kui ajalugu ei ole, lähme ostame? Kah variant.
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Ehk siis kui ajalugu ei ole, lähme ostame? Kah variant.
    Kõik mis City siiani võitnud on ajalugu. City, Chelsea ja ManU on Inglismaal suurima ajalooga tiimid premmi aegu arvestades.

Meeskonnaliige Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma näen seda shadynessi väga hästi ning ausalt öeldes väga ei kõiguta.
    Kõige selle kaasneva negatiivsega käib kaasas ka üksjagu positiivset. See, et liigas on rohkem meeskondi tiitlile mängimas on ainult tervitatav. Kas Liverpool oleks teinud häid (ja suuri) investeeringuid mängijatesse, kui poleks sellist tugevat konkurentsi ees? Tulemus on CLi finaal ning liigatiitel põmst paari mm kaugusel (Stonesi clearance Liverpooli vastu). Pealegi, Leicester, Monaco, Ajax, Spurs näidanud, et ega see rahadega üle ujutamine ilmtingimata kaugele ei vii. Abiks muidugi, olgem ausad, eriti mis puudutab tiimi sügavust.

"Aga teie saate ka kulutada!" Hea argument. Samas see ju ei päde, et rohkem meeskondi on tiitlile mängimas kui see hooaeg oli 2 meeskonda ülejäänutest mitmekordselt üle. Kui me räägime premmist ning "üldise taseme tõusust", siis tegelikkuses on ju lõhe Premmi tippude ja viimaste vahel üha süvenemas. Alumise otsa (ja ka keskmike) satsid lähevad tippude vastu umbkaitsva suhtumisega ning tulemus on pmst juba ette teada - kas see on premm mida te vaadata tahate? Fakt on see, et reeglite loomisel on põhjused ja need on täitmiseks. Aga noh, seda on vist palju paluda kui vaadata City omanike silma kinnipigistamist pidevate inimõiguste rikkumiste ees ning jätkuvate kahtlaste tehingute sõlmimist (Girona osakute ost koos Pepi vennaga, ilmselt et Pep enda tagumendi üldse Citysse veaks). Jalgpall on muidugi püha, nii et kõik selle ümber toimuv ei oma tähtsust ja pealegi, teised teevad ka.

Meeskonnaliige Kasutaja Graeme avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Mina küll rōōmustaks kui mingi pururikas Nufci ostaks ja kōvasti investeeriks.
    Vaevalt, et ka siin teemas City kallal vōtjad protesteeriks kui nende lemmikuga sama juhtuks.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Fakt on see, et reeglite loomisel on põhjused ja need on täitmiseks.
    FFP põhjus oli kaitsta klubisid ülekulutamise ja pankroti eest, aga välja kukkus nii, nagu alati. Suured saavad ikka rohkem raha sisse pumbata, sest neil on lihtsam sponsoreid leida ja kurbadest keskmikest järjest kaugemale purjetada, seejuures turgu solkides. City puhul on omanik kaudselt sponsor ja süüdistus seisnebki selles, et sponsordiilid on (")ülehinnatud(") (inflated). Utter bollocks, if you ask me. Kui sponsor on JOKK, siis mis see UEFA asi on, palju mingid õlid oma doltse põletavad?

Ma olen ka seisukohal, et kui raha voolab jalgpalli, siis on ta hästi voolanud. Liverpooli omanik väga hullult ei koonerda ja paistab, et kõikidele punastele meeldib. Seejuures pole mul isiklikult sooja ega külma, kui suure summaga keegi ostetakse või kui vähesega müüakse - see pole ju minu raha. Ma olen küll ise ka aastate jooksul Liverpoolile mõned tonnid kandnud, aga sellega saab ainult tealady'le palka maksta.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Sa tead isegi, et päris nii ei kuluta teised, nagu mancity. Ainult manu tuleb viimaseid aastaid kokku liites kuhugi lähedale. Iga fänn ja ta koer teavad, et need miljardid tulevad pmtst sheiki oma taskutest, paberitel kirjas sponsorid.
    ★★★★★★

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kompanyle igatahes sügav kummardus. Belgia ja belglased on üldiselt sümpaatsed muidugi, aga see võimas mees on Yaya Toure kõrval Man City eduaastate definitsioon.
    no overall control

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Krasava veetis ühe päeva jaanuaris Zinchenckoga (kohe pärast seda 2-1 võitu Liverpooli üle).

Muidu toredad City telgitagused. Mulle meeldis see ruletireegel, mis määras karistusi.

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Meeskonnaliige Kasutaja Goakjie avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Cancelo cancel'ib Walkeri

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kas Cityl tõesti pole mingit üleminekukeeldu peal? Aga ei, vist ajasin Chelseaga segamini. Igatahes rahakotirauad on jälle lahti löödud.
    no overall control

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kas Cityl tõesti pole mingit üleminekukeeldu peal? Aga ei, vist ajasin Chelseaga segamini. Igatahes rahakotirauad on jälle lahti löödud.
    Need jutud tulid ainult UEFA poolt, FA pole kottegi liigutanud ja miks peakski. See et UEFA midagi uurima hakkas oli ka üllatuslik tegelikult.
    ★★★★★★

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Release clause triggered ja 70m €-ga kätte saadud. Tugev täiendus tundub:
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Release clause triggered ja 70m €-ga kätte saadud. Tugev täiendus tundub:
    Kuna ma absoluutselt ei teadnud, kellega tegu, siis otsisin ta wikist üles:

Released in 2013 due to a "lack of physical strength", he subsequently signed with Villarreal CF.[6][7]

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud