320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Agüero on ainus vend, kes selles meeskonnas jalgpalli mängida oskab. Palju õnne! Situte Roomas niikuinii end täis.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Agüero on ainus vend, kes selles meeskonnas jalgpalli mängida oskab. Palju õnne! Situte Roomas niikuinii end täis.
      +9999999
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Õigel ajal tuleb lihtsalt sõel pidama saada. See kuidas keegi alagrupis mängis, play-offis enam kedagi ei koti. Siis on juba elu ja surma peale mäng..
        Ei ma olen üldiselt selle seaduspärasusega kursis jah, et see ei huvita märtsis väga kedagi, kuidas sa eelmise aasta novembris mängisid. Sõnad "nii" ja "kui" ehk võinuks vihjata ka. Lihtsalt see kaitsetöö on neil juba poolkaitsjate tegutsemisest alustades niivõrd halb olnud läbi terve selle hooaja, et ei kujuta väga ette, mismoodi on täpsemalt plaanis asi pidama saada. Nagu ütlesin, hunnik mängijaid, vähe meeskonda. Praegu siis. Derossid ja kõik need teised habetunud maltsad või kuidas see riomma iseloomustus kunagi läbi käiski, andke aga minna kahe nädala pärast, saab elus esimest korda selle meeskonna poolt ka olla siis.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Sain minagi korra sel hooajal jalka üle rõõmu tunda. Tublid!
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Praegu siis. Derossid ja kõik need teised habetunud maltsad või kuidas see riomma iseloomustus kunagi läbi käiski, andke aga minna kahe nädala pärast, saab elus esimest korda selle meeskonna poolt ka olla siis.
            Oot, kumma?

            P.S. McNamara postitus jättis mu üsna "midahekki"-näoga monitori vaatama.

            Kommentaar


              Roma suudab staadioni vähemalt mõneks mänguks täis müüa. Et nende siis.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Roma suudab staadioni vähemalt mõneks mänguks täis müüa. Et nende siis.
                Ma just tundsin kurbameelt, et hoolimata Gervinho ja Garcia meeldivatest isikutest, on Roma fännid siin foorumis konkurentsitult kaotuse korral kõige naljakamalt kiunuvad kanad, mistõttu ma pigem olen Man City poolt. Ehk siis teeme viimases voorus mängu koos?

                Kommentaar


                  Räägi ära, minu poolest võib.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, kumma?

                    P.S. McNamara postitus jättis mu üsna "midahekki"-näoga monitori vaatama.
                    Mul tekkis sama reaktsioon vincenti postituse peale, kuid siis ikka selgitati kenasti ära, et ollakse Rooma poolt.

                    PS! Tervitage ülekande ajal counti ka vms.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      PS! Tervitage ülekande ajal counti ka vms.
                      Jäid hiljaks, tänase AS Roma mängu ajal juba tehti seda
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Mitte Agüerole, vaid Alonsole ja Boatengile. Kandikul tassiti kaks korda ette. Ja noh tati ja tahtejõuga ja kõik need jutud, aga õiget meeskonda seal ei olnud ka täna. Kaitse nagu sõel, nii pole kuueteist hulgas küll midagi teha, isegi kui sinna kuidagi ära kobistatakse.
                        Boatengile ja Alonsole ka, aga Aguerol polnud ka päris tühja lükata, maailma parim puurilukk oli ka ees. Harti kohavalik mõlema Bayerni värava puhul oli kole rsk .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                          maailma parim puurilukk oli ka ees.
                          Narko on paha.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Narko on paha.
                            Mine p*rse aff, telekas öeldi, et ta on täna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                              Mine p*rse aff, telekas öeldi, et ta on täna.
                              Telekas öeldakse igasuguseid rumalusi. Eriti teevad seda otse-eetris olevad Bayerni fännid. Kõike, mida räägitakse, ei maksa uskuda. Näiteks Mart Mardisalu tekitatud generatsioon mänjuu fänne on endiselt terveks ravimata.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Telekas öeldakse igasuguseid rumalusi. Eriti teevad seda otse-eetris olevad Bayerni fännid. Kõike, mida räägitakse, ei maksa uskuda. Näiteks Mart Mardisalu tekitatud generatsioon mänjuu fänne on endiselt terveks ravimata.
                                Au, põhilised ManU fännid tulid siiski enne Mardisalu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X