320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Su neid häid bette oleme Soccerneti panustamisteemades juba näinud küll.
    Jep, 10-eurone turniir on see kus ma try hardin + sa peaksid oma molli bettimisteemadel (minu suhtes) kohe kindlasti vait hoidma. Või on aasta suurim vale 2015 meelest läinud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Jep, 10-eurone turniir on see kus ma try hardin + sa peaksid oma molli bettimisteemadel (minu suhtes) kohe kindlasti vait hoidma. Või on aasta suurim vale 2015 meelest läinud?
      Pime, kana, tera.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        millal asi teravaks läheb? tofoa vs amos na
        slimm.ee

        Kommentaar


          esimest poolaega mis vaatasin, siis mängupilt iseenesest andis täitsa lootust, kuid õnne oli seekord vähem. Asi pigem juba huumori rubriiki juba, kui kasutatakse järjepidevalt sama koosseisu, mis viimasel ajal pole just teab mis suurt edu toonud.

          Kommentaar


            See suvi oli täielik katastroof kuna tugevamaks klubi ei saanud kohe kuidagi. City vajab nüüdseks juba korraliku puhastust. Demichelise, Fernando, Navase, Lampardi, Dzeko peaks küll minema saatma. Vb keegi veel. Milner juba nagunii minemas. Lisaks pakuks seekord Yayale sünnipäevaks torti ja ka kuldketi, ehk tuleb temal ka suurem mänguisu tagasi kui näeb, et klubi siiski teda toidab ning järgmine hooaeg viitsib platsil joosta ka mitte ainult loivata.
            Keda asemele tuua on muidugi eraldi küsimus, eriti arvestades nende FFP probleeme. Khedira oleks üks võimalus keda nad peaksid üritama kindlasti saada - korralik upgrade Lampsi ja Fernando asemele aga seda nad vist teha ei üritagi. Too cheap and shiet!

            Kommentaar


              Kui kõlakad "suurtest rahasummadest" suvel tõele vastavad, siis see puhastus ka tuleb. Jovetic vaevalt enam motivatsiooni leiab ja väidetavalt nii temale kui ka Dzekole on itaalia poolt huvi olemas. Yaya võiks jätta ainult juhul, kui tehakse mõningased korrektuurid oma 442 süsteemis, sest kaitsetöö suht olematu ning need üksikud kollid ei päästa väga ta hetke tujusid. 200k naela per nädal on ikka suht palju praeguse tema eest. Eks sünnipäev kuu aja pärast käes ja kui keegi teine meeles ei pea, siis Bony ehk selle mõttega toodigi tiimi.
              Navast maha täielikult ei kannaks, kuna tal on oma hetki, aga va depressioon pidavat häirima. Demihkel pelleka lemmik ning vaevalt tema kuhugi saadetakse, lihtsalt veidi tobe, kui (väidetavalt) konditsioonis neljakümne miljoni Mangala pingil istub, kui peaks ehk just veidi platsil joosta saama.
              Ainus kellest kahju oleks, on Milner

              Kommentaar


                'When you win championships, you've got to be able to come back again and show the same hunger. They don't. They drop off it. They get to the top of the mountain and go, "phew, we did it", and it's the worst thing that can happen.'

                'They are falling well short of where they should be. Make no mistake about that. It's now or never for this team. They can't progress beyond the knockout stages or the last 16 of the Champions League.

                'They can't sustain success by winning back-to-back championships. They're getting older. Their average age is the highest in the league at 29 and a half. Unfortunately some of those lads not going to be there next season. They're going to pay for what is a disappointing season, it is looking like now.

                'They're going to get into the top four but that Manchester City team with the ambition that they have got and with the quality they should be doing a lot better.'

                Gary, muidugi täiesti objektiivne Man City hindaja, ütles selle eeltoodud tsitaadi ja toob välja need murekohad, millest ma hooaja algul rääkisin. Man City keskmine vanus 29,5!? Arvestades FFP-d, siis mida Te City toetajad asjast arvate. Pakite asjad kokku ja hakkate Chelsea'd toetama?
                Pay attention to the manager!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Jep, 10-eurone turniir on see kus ma try hardin + sa peaksid oma molli bettimisteemadel (minu suhtes) kohe kindlasti vait hoidma. Või on aasta suurim vale 2015 meelest läinud?
                  Fish.

                  Ja eelnevale postitajale, et kellele sa selle posti suunasid ma pole ühtegi city fänni siin foorumisnkohanud.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kurat teab mis sellest FFpst hetkel saab. Viimati kui lugesin, tõsi, küll mõnda aega tagasi, oli veel Duponti (sama tüüp kuulus ka bosmani keissi tiimi) kohtukeiss UEFA vastu aktuaalne. Ühtlasi vist see PSG kohtukeiss FFP break even otsuse vastu, mis väidetavalt käib vastuolus euroliidu nõudega kartellikokkulepete vastu. Minu talupojaloogika jaoks on point olemas nendel keissidel, kuid kohus võib teistmoodi arvata. City tegelt suht head tööd teinud oma võlgade vähendamisega ning suund on ikkagi võetud, et tulud ja kulud tulevad tasa, lihtsalt läheb veidi aega veel enne, kui teoks saab.
                    Kuna alati on võimalus, et Mansour tuleb ja lööb rahaga kõik oimetuks, siis välistada ei saa midagi, aga FFP pärast väga ehk midagi tegemata ka ei jäeta. Pigem on ehk lootus, et tänu piirangutele hakkavad üheksa korda mõõtma ja ühe korra lõikama.

                    Kommentaar


                      Guidettiga uus leping ja asi ants! Celticule nüüd tasuta küll ei taha teda anda... Käivad kõlakad, et Inter on valmistamas 40mil pakkumist Yaya eest Kui see tõsi on siis JAH PALUN. Demichelis ei lähe ka kahjuks kuskile, kui Pellegrini ei lähe. Paljud räägivad, et MP peaks ära saatma, kuid see on üsna bs jutt. Meeskond pole turul mu**igi normaalset teinud, kvaliteetset rotatsiooni on raske teha. Minu meelest peaks paarile EDS-i tüübile ka võimaluse andma.
                      Selle asemel, et kolm 40 millist see suvi osta peaks mõtlema kuue 20 millise peale, lihtsalt öeldes (kui tõsiselt ka tuleb jõhker puhastus ja spending spree).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        Kui kõlakad "suurtest rahasummadest" suvel tõele vastavad, siis see puhastus ka tuleb. Jovetic vaevalt enam motivatsiooni leiab ja väidetavalt nii temale kui ka Dzekole on itaalia poolt huvi olemas.
                        Itaalias on umbestäpselt null klubi, kes Dzeko ja JoJo palgamaksed üle suudaksid võtta. Sesmõttes hui nad kuhugi liiguvad (va laenudiilid) kui just Premmisiseselt mõned klubid rahamägedest lolliks ei lähe või mängijad mingi imelise kärpega nõus pole, milles ma kahtlen.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Selle asemel, et kolm 40 millist see suvi osta peaks mõtlema kuue 20 millise peale, lihtsalt öeldes (kui tõsiselt ka tuleb jõhker puhastus ja spending spree).
                          et ala sterlingu asemel tuleks osta hoopis kaks borinit meeskonda, hea mõte!
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Kuue (või oli rohkem?) uue mängija ostmine töötas ju nii hästi Tottenhami ja Liverpooli puhul, et peabki sama skeemi kasutama.

                            Kommentaar


                              Miskipärast ei tahaks kuidagi uskuda, et see mingil-hetkel-vajalik noorenduskuur jäetaks Pellegrini kätesse. Aga seda peab küll ütlema, et erilist vahet pole, kas kulutada mingisugune 100 milli 2 mängija või 5 mängija peale, flopata või kümpi panna võib mõlematpidi. 100% kindlaid õnnestumisi pole olemas, ning ega ka riskide hajutamine jalgpallis ei tööta. City puhul muidugi eriti hull on asi seetõttu, et vaata, kuidas tahad, aga praegusel hetkel on City veel klubi, kes peabki mängijate eest kõvasti üle maksma. Juba seepärast on nii-öelda noorenduskuuri läbiviimine meeletult riskantne ettevõtmine, ning FFP raames püsides väga suure tõenäosusega meeskonna üleüldine kvaliteet langeb. Ütleme nii, et kui need siinmainitud Dzeko, Fernando, Navas, Jovetic maha müüa, siis saadud summa eest saabki omale osta mingisuguse Mangala, sest võttes arvesse lähiajaloo üleminekuid, siis märkimisväärselt suuri summasid pole küll mitte kellegi eest saadud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Seal polnud suluseisu.

                                muidugi oli, aga kohtunik oli manku fänn
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X