320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Mida värav Micahlt
    Postist tagasipõrganud palli tühja väravasse pole raske lüüa või?

    Kommentaar


      Algselt postitas marconius Vaata postitust
      Postist tagasipõrganud palli tühja väravasse pole raske lüüa või?
      Eeltöö mis ta tegi oli suurepärane ning löögihetkel oli teda mees segamas ka. Just eeltööd mõtles ta. Igatahes, poolajaga võib rahule jääda küll. Keskkaitsepaar Kompany-Richards töötab üsna hästi. Vieira on vigane, sellepärast me täna teda ei näe.

      Kommentaar


        Algselt postitas hos7age Vaata postitust
        Ja sa oled absoluutselt kindel et Ashley Cole ja Evra on kiiremad kui Micah Richards? Ma küll nii väga ei oleks.
        Ma olen kindel, et Ashley ja Patrice on mõlemad äkilisemad ja kiiremad... Richards on ka kiire kuid mitte nii kiire ja äkilisust ei ole tänu sellele nii palju, et ta on suhteliselt suur ja kapp
        PES.PLANET

        Kommentaar




          Tiitlivoitluses osalemine ei tundu enam isegi nii voimatu. Vahe Chelseaga on 7 punkti Kui voidame ka Evertoni vastu siis vist hakkaks isegi uskuma...

          Kommentaar


            Algselt postitas marconius Vaata postitust
            Postist tagasipõrganud palli tühja väravasse pole raske lüüa või?

            http://videos.sapo.pt/z3ZUmg9rhgU5BkCmW277

            Kommentaar


              Teveze viimane oli kena.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Nagu te siin ennist rääkisite siis tõepoolest. On näha, et Richards on ikka tõsiselt "aeglane" kuna pidi mõned vasakule paremale liigutused ka tegema.
                lol

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Nagu te siin ennist rääkisite siis tõepoolest. On näha, et Richards on ikka tõsiselt "aeglane" kuna pidi mõned vasakule paremale liigutused ka tegema.
                  lol
                  Kindlasti ta pole aeglane... aga siiski on EPL'is päris mitu tüüpi kes on kiiremad..
                  PES.PLANET

                  Kommentaar




                    Kokkuvote

                    Kommentaar


                      Tevez Show! Maasikad reas!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Heku Vaata postitust
                        Ma olen kindel, et Ashley ja Patrice on mõlemad äkilisemad ja kiiremad... Richards on ka kiire kuid mitte nii kiire ja äkilisust ei ole tänu sellele nii palju, et ta on suhteliselt suur ja kapp
                        Minu arust on nad kõik enam-vähem sama kiired, Richardil on rohkem massi lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Vieral on/oli vigastus

                          Kommentaar


                            Roberto Mancini Tactics And Coaching

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MatiLume Vaata postitust
                              Vieral on/oli vigastus
                              Radikuliit?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Roberto Mancini wants his Manchester City team to indulge in pizza and red wine to perk up their performances


                                Roberto Mancini uncorks the red wine to shake up Manchester City diet

                                • Manchester City manager adds alcohol to the mix
                                • Italian-style diet can perk up team's performance

                                Kommentaar

                                Working...
                                X