320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Väga paljudes offtopic alateemades käib koroona-arutelu, pigem võiks olla yks keskne Koroonateema, kus saab vaielda oma seisukohtade eest ja muid uudiseid jagada.
    Ma näen seda pigem kui loomulikku arengut. Koroona on igasse eluvaldkonda imbunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Ma näen seda pigem kui loomulikku arengut. Koroona on igasse eluvaldkonda imbunud.
      Enamasti sõimatakse kedagi lolliks ja keegi on sotsorav jne. Tahaks lugeda vahel mingeid muid tähelepanekuid ja närviminekuid elust

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Enamasti sõimatakse kedagi lolliks ja keegi on sotsorav jne. Tahaks lugeda vahel mingeid muid tähelepanekuid ja närviminekuid elust
        No jah sorry, mina olen lihtsalt öelnud mille pärast närvis ja siis sealt on teemat edasi arendama hakatud.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Väga paljudes offtopic alateemades käib koroona-arutelu, pigem võiks olla yks keskne Koroonateema, kus saab vaielda oma seisukohtade eest ja muid uudiseid jagada.

          Kommentaar


            Tundub, et foorumi kell on tund aega taga, või on ainult minul nii?
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Tundub, et foorumi kell on tund aega taga, või on ainult minul nii?
              Mulle sobib. Vanasti oli tund ees.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Tundub, et foorumi kell on tund aega taga, või on ainult minul nii?
                https://foorum.soccernet.ee/profile.php?do=editoptions

                Keri alla, kus on 'Date & Time Options'.

                Kommentaar


                  kui mul on audioga video, siis kuhu see parim/lollikindlaim üles laadida, et webm postitada? (ja kuidas täpne aadress leida, mis tagide vahele läheb)

                  (otsisin enda mingi vana toimiva üles ja sellega siksides ei saanud tööle. proovisin sama saiti ja kahte aadressi, mis video annab ... ja ei tundunud, et url tagid oleks tekkinud nagu varasem probleem siin arutatud)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    tiktok?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Peaks olema võimalus, et kasutajakonto omal soovil ära kustutada. Kasvõi erandkorras pöördumisel admini poole

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        tiktok?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                          tiktok

                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kas asi on minu mobiili Chromes või on teistel ka see? Ma pean iga kord uuesti sisse logima foorumisse ja ma ei saa panna, et ta mind meelde jätaks.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Tere, head foorumlased!

                              Meil oleks äärmiselt hea meel, kui aitaksite oma arvamuse avaldamisega kaasa portaali arengule. Selleks oleks vaja vastata ühele võrdlemisi lühikesele küsimustikule.

                              Me küsime igasugu huvitavaid küsimusi, kuid kui Sa ei soovi mõnele küsimusele vastata, siis on see ka täiesti okei.

                              Miks me seda teeme?
                              Selleks, et astuda portaali ning meie üldiste tegevuste mõttes samm edasi, peame oma lugejaid hästi tundma ning nende tagasidet analüüsides tegema vajalikke muudatusi või uuendusi.

                              Nende vahel, kes küsimustikule vastavad, paneme välja mõned auhinnad. Osalemiseks tuleb meiega jagada ka oma e-maili.

                              Kui Sul on reklaami või küsimustiku osas ettepanekuid või küsimusi, siis võid need saata jonas@soccernet.ee.

                              Küsimustiku leiad siit: https://forms.gle/Wfm4auQNwnUu6gKN8

                              Kommentaar


                                Kui tahate rohkem tagasisidet, siis tehke foorumi igasse alamteemasse sticker. Siia alamfoorumisse enamus inimesi ei satu ja mingit lambiteemat ei vaata ammugi keegi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X