320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kui tahate rohkem tagasisidet, siis tehke foorumi igasse alamteemasse sticker. Siia alamfoorumisse enamus inimesi ei satu ja mingit lambiteemat ei vaata ammugi keegi.

    seda jagati ka sn fb lehel, minu jõudis see sealt nt

    Kommentaar


      Ei tea kas juttu varem tehtud, aga minu arust imelik, et Soccernet ei ole suutnud ajakohastada avatare (uued meeskonna logod täitsa puudu enamikel ja mõni logo aastast ma ei tea mis). Tahaks kasutada uut Tammeka logo, aga mina leian ainult vana. Selliseid näiteid ka teiste klubidega.

      Lisaks, ei tea kust leida ja kuidas muuta ning kas üldselt on võimalik kasutajanime muuta, aga võiks vähemalt olla mingi võimalus kas raha eest või siis kord aastas, et saaks kasutajanime muuta.
      llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

      Kommentaar


        Algselt postitas TheBroEx Vaata postitust
        Lisaks, ei tea kust leida ja kuidas muuta ning kas üldselt on võimalik kasutajanime muuta, aga võiks vähemalt olla mingi võimalus kas raha eest või siis kord aastas, et saaks kasutajanime muuta.
        Seda saab siin teha.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas TheBroEx Vaata postitust
          Ei tea kas juttu varem tehtud, aga minu arust imelik, et Soccernet ei ole suutnud ajakohastada avatare (uued meeskonna logod täitsa puudu enamikel ja mõni logo aastast ma ei tea mis). Tahaks kasutada uut Tammeka logo, aga mina leian ainult vana. Selliseid näiteid ka teiste klubidega.
          Ja seda siin.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Seda saab siin teha.
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ja seda siin.
            Aitäh teile!
            llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

            Kommentaar


              Foorumis surfates peab hakkama vahepeal reklaame kinni panema, et järgmisele lehele jõuda? See on küll päris võigas areng.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Foorumis surfates peab hakkama vahepeal reklaame kinni panema, et järgmisele lehele jõuda? See on küll päris võigas areng.
                Panin ka täna tähele. Võiks selle siiski ära kaotada, niigi ju ei kasuta sel saidil adblocki.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Tere

                  Hetkel peaks nüüd selle reklaamiga korras olema. See oli Google poolt automaatselt testitav lahendus, mille nüüd kinni panime.

                  Tervele portaalile väänasid selle külge.

                  Aitäh tähelepanu juhtimast. Kui miskit nii võigast (tõepoolest, see oli ikka päris võigas lahendus) näete, siis andke aga teda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                    Tere

                    Hetkel peaks nüüd selle reklaamiga korras olema. See oli Google poolt automaatselt testitav lahendus, mille nüüd kinni panime.

                    Tervele portaalile väänasid selle külge.

                    Aitäh tähelepanu juhtimast. Kui miskit nii võigast (tõepoolest, see oli ikka päris võigas lahendus) näete, siis andke aga teda.
                    Aitäh, et korda tegite.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Palun abi!

                      Arvuti brauser arvas ükspäev millegipärast, et oleks vaja foorumit mobiilivaates kuvada. Kuidas vaadet muuta saab? Tavaline "keri kõige alla ja vali rippmenüüst" ei toimi, sest mobiilivaates seda varianti ei ole.
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                        Palun abi!

                        Arvuti brauser arvas ükspäev millegipärast, et oleks vaja foorumit mobiilivaates kuvada. Kuidas vaadet muuta saab? Tavaline "keri kõige alla ja vali rippmenüüst" ei toimi, sest mobiilivaates seda varianti ei ole.
                        Sisse-väljalogimine vist aitas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Palun abi!

                          Arvuti brauser arvas ükspäev millegipärast, et oleks vaja foorumit mobiilivaates kuvada. Kuidas vaadet muuta saab? Tavaline "keri kõige alla ja vali rippmenüüst" ei toimi, sest mobiilivaates seda varianti ei ole.
                          Mine sellele lingile: https://foorum.soccernet.ee/?styleid=9
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Toimis, tänud!
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Ma tunnen foorumis puudust võimalusest vastuvõetamatu kasutaja täielikult eemaldada. Nii, et ma kasutaja olemasolugi ei näe ega näe ka tema poste, mida teised tsiteerivad.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Pange mingid normaalsed stiilid ka valikusse tagasi, enne kui ma pimedaks jään.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X