Lehekülg 1, kokku 46 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 908

Algupärane Soovitus/ettepanek foorumi osas

Soovitaks foorumist pisut lahku viia ennustustvõistlused ning teha nad pisut interaktiivsemaks. Tehniliselt ei tohiks olla väga keeruline teostada väike lehe/baasi süsteem, mis võimaldab igal foorumlasel enne mängude toimumist ennustada ning siis ise ka pärast statistikat teeb.

Sellega saavutaks suurema osavõtu ennustusvõistlustest, korraldajatele vähem peavalu, ning kaoksid ära ennustusvõistlused \"Värskete teemade seast\".

Kui vaja, siis võin ka ise Nõu ja jõuga abiks olla

Algupärane Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

mis raimo siia puutub??

Originally posted by eston#21

mis raimo siia puutub??
    raimo üle sai lihtsalt praegu nalja visata ..

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

ei või iial teada, mis elu meile/teile toob...ettepanek on kuulatud igatahes
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

Selle mõttega olen mina igatahes nõus! Ise võtsin pärast foorumiga liitumist esimesel kahel päeval ennustusvõistlustest aktiivselt osa, kogusin 2 päevaga 25 postitust ja sain eelkõnelenud administraatorilt noomida. Aga mis sisutihedaid postitusi sa tulemusi ennustades teha saad?
    Seega tõsiselt, kui tahate postituste arvu väiksemana hoida, siis oleks tuleks ennustused mujale viia! Päris ära kaotada ei ole seda mõtet, sest on väga palju inimesi, kes ennustamisega tegelevad!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by Tihane

Soovitaks foorumist pisut lahku viia ennustustvõistlused ning teha nad pisut interaktiivsemaks. Tehniliselt ei tohiks olla väga keeruline teostada väike lehe/baasi süsteem, mis võimaldab igal foorumlasel enne mängude toimumist ennustada ning siis ise ka pärast statistikat teeb.

Sellega saavutaks suurema osavõtu ennustusvõistlustest, korraldajatele vähem peavalu, ning kaoksid ära ennustusvõistlused \"Värskete teemade seast\".

Kui vaja, siis võin ka ise Nõu ja jõuga abiks olla
    Sarnane mõte tekkis Soccerneti personalil suvel peetud koosolekul, aga otsustasime selle asja ellu viia järgmisest hooajast alates, sest poole hooaja pealt pole erilist mõtet. Plaanis on parimatele kindlasti ka auhinnad. Täpsem süsteem selgub peagi

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Eraldi võiks olla sektsioonid Off-Topic ja näiteks Muu Sport. Selle arvelt võiks näiteks kaotada jutuka alafoorumi, mis ei tundu kuigi vajalik olevat.

Tänud et ettepanek on arvesse võetud ja osaliselt ka teostatud.

Nüüd aga nihuke kysimus, et kust ma saan vaadata oma eelmisi ennustusi?
    Nimelt ma omaarust ennustasin Flora ja Narva mängu 2:0 flora kasuks, kuid olen saanud vaid 1 punti ennustuse eest.

Kas saaks kontrollida, ehk on tekkinud miski viga, või mäletan mina valesti?

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Mul oli sama küsimus, enda arust oli ehk 2:1 või midagi sellist, kuid tahaks näha ka.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

wiiner
    Külaline

Algupärane Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

Punkte teeninud mängijad leiavad nimekirja toimunud mängude ennustustest, minnes lehele soccernet.ee/edetabel.php ning vajutades oma kasutajanimele.

Kasutajail, kel pole veel õnnestunud punkte koguda, tuleks minna leheküljele: http://soccernet.ee/ennustus.php?kasutaja=%you%

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

see asi sai nüüd korda aetud,tänan meelde tuletamast!
    buy the ticket, take the ride.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Miks ei võiks adminid/moded vahel korraldada n.ö. lahtiste uste päeva, et lihtsurelikud saaksid ka korras vaadata topicuid modede privaatfoorumi all ja soccerneti klubi liikmete foorumis.Päris huvitav värk võiks olla, aga eks ise teate

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by Roberto Carlos

Miks ei võiks adminid/moded vahel korraldada n.ö. lahtiste uste päeva, et lihtsurelikud saaksid ka korras vaadata topicuid modede privaatfoorumi all ja soccerneti klubi liikmete foorumis.Päris huvitav värk võiks olla, aga eks ise teate
    Thanks, but no thanks

Privaatfoorum pole avalikuks eksponeerimiseks. Ja usu mind, seal pole midagi nii huvitavat, et seda ilmtingimata nägema peaks.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by asdf

Thanks, but no thanks

Privaatfoorum pole avalikuks eksponeerimiseks. Ja usu mind, seal pole midagi nii huvitavat, et seda ilmtingimata nägema peaks.
    Ok, aga mõte seegi

Miks ei võiks adminid/moded vahel korraldada n.ö. lahtiste uste päeva, et lihtsurelikud saaksid ka korras vaadata topicuid ... soccerneti klubi liikmete foorumis....
    pole sinu asi koer...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Off topic natu
    Minu mure ei ole seotud foorumiga vaid Soccernet .ee artiklite kommidega.Nimelt kui on üle 15 kommi siis järgnevate kommide(s.o 16&lt lugemiseks pean ma lehekülje tagasi üles kerima ja klikkama lingi 16-30 peale jne.Kas neid kommentaaride linke lehekülje alla ei saa tuua, a\'la delfi,oleks natu mugavam.

jätkaks ka ettepanekuga kommentaaride osas, nimelt võiks saada ka kommentaare lisada parooli alt .. et kaitsta oma nime.

Järjest sagedamaks muutuvad nõmedikud, kes võõra nime alt teevad idiootseid postitusi ja teevad sellega nimeomaniku margi maha.

Lõpuks ei julge keegi oma nime või nickname kommentaarile lisada (ka see oleks lahendus)

jätkame edasi soovitustega .. nimelt on paljude uudiste kommentaaridesse järjest sagedamini lisatud mängude tulemusi ja muid uudiseid välismaalt, mida soccernet ei ole veel jõudnud kajastada.

Sellest johtuvalt võiks luua soccerneti portaali miski osakese, kuhu saaksid suvalised tüübid nn. \"muid uudiseid\" lisada .. muidu kohtud huvitava infoga vaid juhuslikult kui viicid kõik kommentaarid läbi lugeda.

Professionaal Kasutaja Matis avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Tihane. Olen sinu ettepanekule kahe käega poolt. Sest mujal jäävad enamike jalgpallimaade madalamad liigad kajastamata. Moderaatorid võiks koguda/noppida ülesse need futifriigid ning töölõigud välja jagada. Siis saab ka ennast vajalikuna tunda.:P
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

mul kah üks uitmõte: nimelt võiks foorumit mitte-külastanud kasutajad ära kustudada.erinevate nimede seas tuhindes tuleb kõvasti 0 postitudega vendi ette.aga mitte postituste arvu ei peaks vaatama,hoopis viimaseid sisse logimisi.kui vant ikka kaks-kolm kuud pole foorumisse nägu näidand ja eriti kui veel 0 posti ka,siis peaks küll valma olema.või mis?
    buy the ticket, take the ride.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud