320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Off topic natu
    Minu mure ei ole seotud foorumiga vaid Soccernet .ee artiklite kommidega.Nimelt kui on üle 15 kommi siis järgnevate kommide(s.o 16&lt lugemiseks pean ma lehekülje tagasi üles kerima ja klikkama lingi 16-30 peale jne.Kas neid kommentaaride linke lehekülje alla ei saa tuua, a\'la delfi,oleks natu mugavam.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      jätkaks ka ettepanekuga kommentaaride osas, nimelt võiks saada ka kommentaare lisada parooli alt .. et kaitsta oma nime.

      Järjest sagedamaks muutuvad nõmedikud, kes võõra nime alt teevad idiootseid postitusi ja teevad sellega nimeomaniku margi maha.

      Lõpuks ei julge keegi oma nime või nickname kommentaarile lisada (ka see oleks lahendus)

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        jätkame edasi soovitustega .. nimelt on paljude uudiste kommentaaridesse järjest sagedamini lisatud mängude tulemusi ja muid uudiseid välismaalt, mida soccernet ei ole veel jõudnud kajastada.

        Sellest johtuvalt võiks luua soccerneti portaali miski osakese, kuhu saaksid suvalised tüübid nn. \"muid uudiseid\" lisada .. muidu kohtud huvitava infoga vaid juhuslikult kui viicid kõik kommentaarid läbi lugeda.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          Tihane. Olen sinu ettepanekule kahe käega poolt. Sest mujal jäävad enamike jalgpallimaade madalamad liigad kajastamata. Moderaatorid võiks koguda/noppida ülesse need futifriigid ning töölõigud välja jagada. Siis saab ka ennast vajalikuna tunda.:P
          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            mul kah üks uitmõte: nimelt võiks foorumit mitte-külastanud kasutajad ära kustudada.erinevate nimede seas tuhindes tuleb kõvasti 0 postitudega vendi ette.aga mitte postituste arvu ei peaks vaatama,hoopis viimaseid sisse logimisi.kui vant ikka kaks-kolm kuud pole foorumisse nägu näidand ja eriti kui veel 0 posti ka,siis peaks küll valma olema.või mis?
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Originally posted by H.M Murdock


              mul kah üks uitmõte: nimelt võiks foorumit mitte-külastanud kasutajad ära kustudada.erinevate nimede seas tuhindes tuleb kõvasti 0 postitudega vendi ette.aga mitte postituste arvu ei peaks vaatama,hoopis viimaseid sisse logimisi.kui vant ikka kaks-kolm kuud pole foorumisse nägu näidand ja eriti kui veel 0 posti ka,siis peaks küll valma olema.või mis?
              sellest on ennegi räägitud. kuidas see sind üldse puudutab, kas ja kui palju inimene siin käib? ei saa hästi foorumlaste nimekirja vaadata, kuna 0 postiga tüüpe on palju? well, boo-hoo

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                Originally posted by Undi


                Originally posted by H.M Murdock


                mul kah üks uitmõte: nimelt võiks foorumit mitte-külastanud kasutajad ära kustudada.erinevate nimede seas tuhindes tuleb kõvasti 0 postitudega vendi ette.aga mitte postituste arvu ei peaks vaatama,hoopis viimaseid sisse logimisi.kui vant ikka kaks-kolm kuud pole foorumisse nägu näidand ja eriti kui veel 0 posti ka,siis peaks küll valma olema.või mis?
                sellest on ennegi räägitud. kuidas see sind üldse puudutab, kas ja kui palju inimene siin käib? ei saa hästi foorumlaste nimekirja vaadata, kuna 0 postiga tüüpe on palju? well, boo-hoo
                Undi Soovitusele ei ole viisakas ründavalt vastata.
                Kasutajatenimekirja pikkus võib kasutajaid segada, esiteks õige kasutaja üles leidmisel, teiseks uut kasutajat tehes õige nime reserveeringul jms

                Kustutamisega vast kohe ei olegi mõtet alustada, kyll aga võiks saata teada nullpostiga ja ammu logimata kasutajatele, et teie konto see ja see ei ole teinud yhtki postitust ja pole \'sellest\' ajast peale sisse loginud. tulge ja külastage meid, sest \'niikaua\' kasutamata kontod kustutatakse.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  a mõni ei tahagi vb foorumisse postitada vaid osa võtta ainult soccernet.ee portaalisisesest ennustusvõistlusest.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                    Aga vaadake järsku ongi parem, kui kõik ei postita. Kui pole midagi tarka ütelda, jäägu see parem ütlematta. Mis siin vinguda kui postitusi pole... mõnel on neid terve hunnik aga enamik sisulagedad ja mõttetud. Mõelgem enne kui tegutseme.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      spot on, sarvik. mõned kirjutavad sitta, mõned ainult loevad. au ja kiitus viimastele.

                      aga ma ei saa aru - mis mõtet on kedagi kustutada. serveriruumi, nagu mina aru saan, see ei eriti ei hõiva või kuidas? las nad olla, äkki tahavad teinekord huvi pärast tulla ja midagi tarkagi öelda. ma ei leia vajadust ausalt öeldes hakata kustutama.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        okei,teie arvamusi ma ootasingi,ärge nüüd maha ka lööge.

                        peace
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

                          Probleem:
                          kui teemas on rohkem kui 5 lehte, siis on küllaltki tüütu jõuda viimastele lehtedele. Reaalselt näeb asi praegu välja nii, et kui ma tahan \"IV liiga ida\" foorumis viimasele lehele jõuda, hetkel numbriga 8, siis pean:

                          1. esimese lehe alla otsa kerima, seal klikkama numbril/viidal \"5\"
                          2. seejärel viienda lehe alla otsa kerima, klikkama numbril/viidal \"7\" (nähtaval on vaid \"6\" ja \"7\" !?!?)
                          3. seejärel seitsmenda lehe alla otsa kerima ja klikkama numbril/viidal \"8\"

                          Sama kehtib ka siis, kui teen oma varasemas postituses muudatusi, mille salvestamise järel visatakse mind taas teema esimesele lehele.


                          Ettepanek:
                          1. panna lehtedel navigeerimise viidad välja ka lehtede ülaservadesse
                          2. lisada, lisaks lehtede numbritele, ka viited \"järgmine/eelmine leht\" ja \"viimasele lehele\"
                          3. varasema postituse muutmisel ei visata sind teema esilehele, vaid sellele lehele, kus vastav muudetud sõnum asub.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            Originally posted by uvuv


                            Probleem:
                            kui teemas on rohkem kui 5 lehte, siis on küllaltki tüütu jõuda viimastele lehtedele. Reaalselt näeb asi praegu välja nii, et kui ma tahan \"IV liiga ida\" foorumis viimasele lehele jõuda, hetkel numbriga 8, siis pean:

                            1. esimese lehe alla otsa kerima, seal klikkama numbril/viidal \"5\"
                            2. seejärel viienda lehe alla otsa kerima, klikkama numbril/viidal \"7\" (nähtaval on vaid \"6\" ja \"7\" !?!?)
                            3. seejärel seitsmenda lehe alla otsa kerima ja klikkama numbril/viidal \"8\"

                            Sama kehtib ka siis, kui teen oma varasemas postituses muudatusi, mille salvestamise järel visatakse mind taas teema esimesele lehele.


                            Ettepanek:
                            1. panna lehtedel navigeerimise viidad välja ka lehtede ülaservadesse
                            2. lisada, lisaks lehtede numbritele, ka viited \"järgmine/eelmine leht\" ja \"viimasele lehele\"
                            3. varasema postituse muutmisel ei visata sind teema esilehele, vaid sellele lehele, kus vastav muudetud sõnum asub.
                            seniks võid soovitud leheküljenumbri aadressreale kirjutada. &page=8

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

                              Originally posted by Tihane

                              seniks võid soovitud leheküljenumbri aadressreale kirjutada. &page=8
                              Kahjuks on selline tegevus tänapäeva EV\'s käsitletav pahatahtliku häkerlusena kui mu mälu mind alt ei vea, siis peaks ka vastavad kohtulahendid või \"kohtuvälised\" lahendid täitsa olemas olema.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                                Kas see on ka häkerdamine, kui lähed sellele lehele ja võtad last page? Või siis vaatad paremal pool, kus kirjas viimane postitus, on >> märk, vajutad sinna ja saad kohe viimase postituse juurde. Pole just eriline ajugümnastika või mis. Mõnes teemas on üle 60ne lehe, kas arvad, et inimesed lappavad kõik läbi, et viimase juurde pääseda?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X