320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Originally posted by vandersell
    Mõnes teemas on üle 60ne lehe, kas arvad, et inimesed lappavad kõik läbi, et viimase juurde pääseda?
    Fak juu, oleks ma varem teadnud, et nende noolte abil saab. Tundide viisi raisatud aeg!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      Oleme teravmeelsed või mis? Mulle tundus lihtsalt mõistetamatu, et uvuv seda ei teadnud. Aga vbla olen mina jobu ja ei saanud aru, millest ta rääkis.
      Supplies!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        Originally posted by vandersell


        Oleme teravmeelsed või mis? Mulle tundus lihtsalt mõistetamatu, et uvuv seda ei teadnud. Aga vbla olen mina jobu ja ei saanud aru, millest ta rääkis.
        Foorumis on igasuguseid pisividinaid, mille olemasolu ma varem samuti ei teadnud. Kuid aegamööda õpib. Alati saab kiiremini, kui tahta...:P

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

          Originally posted by vandersell


          Kas see on ka häkerdamine, kui lähed sellele lehele ja võtad last page? Või siis vaatad paremal pool, kus kirjas viimane postitus, on >> märk, vajutad sinna ja saad kohe viimase postituse juurde. Pole just eriline ajugümnastika või mis. Mõnes teemas on üle 60ne lehe, kas arvad, et inimesed lappavad kõik läbi, et viimase juurde pääseda?
          Aga mis siis kui teemas on 20 kehte, kuid ma tahan minna kümnendale? Kui muudan sõnumit viimasel lehel, salvestades aga suunatakse taas teema esimesele lehele? Kui ma tahan tutvuda aruteluga viieteiskümnendal lehel, kuid selleks pean mitmeid kordi kerima lehtede alla äärde, kus saan vajutada kord viie, teine kord kahe ning kolmas kord x-numbri kaupa olevatel viitadel, enne kui soovitud tulemuseni jõuan. Mul on, enamik ajast, kasutada küllaltki suurte mõõtudega kuvarid, kuid kui ma pean ikkagi piinama hiire rullikut/klavitauuri vastavaid klahve, et pääseda järgmisele, ülejärgmisele lehele, siis on tegu hoolimatuse või teadmatuse või millega iganes, kuid kasutamismugavus, otstarbekus jätab küll soovida.

          Mind ei huvita, et vastava teema esilehe kaudu saab soovitud tulemuseni- auto rooli taha saab kah istuda tagumisest uksest sisse ronides...hambaid perse kaudu ravida jne.

          Pealegi ei nõua nimetatud \"parandused\" midagi ülikeerulist, vaid paar elementaarset koodirida teatud kohtadesse juurde lisada.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

            Kõik ülaltoodu kehtib ka \"Otsing\" kasutamise kohta, leiad otsitava tulemuse, mis on leheküljel number kaheksa, kuid ainuke võimalus sinna jõuda on hakata \"kerima ja klikkama\".

            Või tuleks ehk siingi rakendada meetodit: saanud teada teema ja et mind huvitav postitus asub tagant kolmandal lehel, lähen foorumi esilehele, klikkan vastaval viites \">>\" vms ning siis klikkan kerin klikkan kerin klikkan mõned lehed tagasi, et jõuda otsitavani?!


            Kokkuvõtvalt: minu point on, et ma saaksin sinna viimasele lehele igalt parajasti avatud lehel olles, olgu selle numbriks kolm, neli või kakskümmend kuus. Ning et mul oleks seda võimalik teha ilma lehel alumisse otsa kerimata. Lisaks siooviks veel linke \">\" ehk järgmine leht ja \"<\" eelmine leht, samuti nii ala- kui ka ülaserva.

            Samuti juhiks foorumi haldaja tähelepanu tõsiasjale, et teema esimesel lehel näidatakse viited viiele järgmisele ja viimasele lehele, kuid valides lehe nr.5, on seal ainult viited 6. ja 7. lehele, kuigi teemas on rohkem kui seitse lehte...

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Olen sinuga nõus ega protesteeri. Lisaks oleks hea kui saaks Liikmete alt otsida tähestiku vms järgi. Kui kerge või raske mainitut teostada on, seda mina kui võhik ei tea.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                Originally posted by vandersell


                Olen sinuga nõus ega protesteeri. Lisaks oleks hea kui saaks Liikmete alt otsida tähestiku vms järgi. Kui kerge või raske mainitut teostada on, seda mina kui võhik ei tea.
                Ei ole seegi midagi kaelamurdvat, üsna elementaarne

                Huvitab pigem, kuidas foorumi/veebilehe haldajad toodud ettepanekutesse suhtuvad või milline on siinne arenduspoliitika.





                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  Oleks päris vahva kui \"Madalamate liigade\" alt saaks oma alajaotuse \"Esiliiga\" või siis viimane panna ühte patta \"Meistriliigaga\". Tuleval hooajal tõenäoliselt saabuva liigadesse kuuluvate meeskondade arvu suurenemisega oleks esimene variant siiski parem, minu arvates. Üks argument oleks mugavus, praegu on jaotuse \"Madalamad liigad\" all väga palju teemasid, millesse pidevalt postitatakse, ning keerulisem neid leida. Usun, et on palju neid, kes üldse jaotust \"Madalamad liigad\" ei vaatagi, seega oleks ehk postitajaid veel rohkem. Samuti ei saa või ei peaks Esiliigat panema ühte patta II ja veel madalamate liigadega.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                    Originally posted by ethan


                    Oleks päris vahva kui \"Madalamate liigade\" alt saaks oma alajaotuse \"Esiliiga\" või siis viimane panna ühte patta \"Meistriliigaga\". Tuleval hooajal tõenäoliselt saabuva liigadesse kuuluvate meeskondade arvu suurenemisega oleks esimene variant siiski parem, minu arvates. Üks argument oleks mugavus, praegu on jaotuse \"Madalamad liigad\" all väga palju teemasid, millesse pidevalt postitatakse, ning keerulisem neid leida. Usun, et on palju neid, kes üldse jaotust \"Madalamad liigad\" ei vaatagi, seega oleks ehk postitajaid veel rohkem. Samuti ei saa või ei peaks Esiliigat panema ühte patta II ja veel madalamate liigadega.
                    esiliiga foorumit on loetud 4820 korda ning kirjutatud on 198 vastust.

                    samas kui IV liiga põhjapiirkonna 2004 hooaja kohta on loetud 17824 korda ning kirjutatud 346 vastust.

                    Pigem tuleks siis madalamaid liigasid veel enam lahterdada

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      Originally posted by Tihane
                      Pigem tuleks siis madalamaid liigasid veel enam lahterdada
                      njah, sellepärast pakkusin ka varianti Esiliiga ja Meistriliiga ühtekokku panna. Tammeka on näiteks mõlemis esindatud. Järgmine hooaeg ongi nad Meistriliigas ilmselt, seega mugavus ja vähem tõmblemist oleks ju. Esiliigas on 4 meeskonda (ülejäänud 3 reservid ning 1 puhtamatöörid), kes tulevikus seostavad end Meistriliigaga. Viimast väidet pole mõtet siin vaidlustada. Ühine alajaotus oleks vahva lihtsalt ses mõttes.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        Originally posted by ethan


                        Originally posted by Tihane
                        Pigem tuleks siis madalamaid liigasid veel enam lahterdada
                        njah, sellepärast pakkusin ka varianti Esiliiga ja Meistriliiga ühtekokku panna. Tammeka on näiteks mõlemis esindatud. Järgmine hooaeg ongi nad Meistriliigas ilmselt, seega mugavus ja vähem tõmblemist oleks ju. Esiliigas on 4 meeskonda (ülejäänud 3 reservid ning 1 puhtamatöörid), kes tulevikus seostavad end Meistriliigaga. Viimast väidet pole mõtet siin vaidlustada. Ühine alajaotus oleks vahva lihtsalt ses mõttes.
                        ei vaidlustaks, aga täiendaks, et alatiseks see nii ei jää, et meistriliiga saab endale esiliiga duubleid lubada .. teisest liigast ollakse vihaselt peale tulemas.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                          ettepanek kuhugi alla võiks panna/toppida/suunata jne, linke, klippe, videosid konkreetsete mängude, väravate kohta. Oleks rahval ehk lihtsam orienteeruda, kui miski kindel asi huvi pakub. Või mis?

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            selline tegevus on illegaalne ja võib viia foorumi sulgemiseni. videod väravatest ja muu sarnane nänn on kellegi intelektuaalne omand ja soccernet.ee peaks selle kasutamise eest maksma. inlgismaal keelati foorumites klubisümboolika ja mängupiltide kasuitmine avataridena kuna logod ja pildid on premier league omand

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                              siis on kellad, jama küll

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                                aga linke pole keegi keelanud panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X