320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd kui on kindel,et tuleb siis ka see esiliiga B-tasand,siis võiks esiliiga küll eraldi foorumi osa saada.A ja B esiliigad oleks ühes ja Meistriliigale jääks eraldi teema
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Giffide teemas võiks kuvada 5 postitust lehekülje kohta. Jube aeglaselt laeb muidu, isegi kontoris.
      mingites juutuubiteemades on kergemal kujul sama asi.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Totside teema ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Nüüd kui on kindel,et tuleb siis ka see esiliiga B-tasand,siis võiks esiliiga küll eraldi foorumi osa saada.A ja B esiliigad oleks ühes ja Meistriliigale jääks eraldi teema
          Jäta rahule see teema juba.

          Kommentaar


            Vana teema üles- millal soccernet.ee äpp tuleb?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Totside teemas peaks lõpetama lihtsalt miljoni pildi samasse posti toppimise, muud midagi.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kas pilte spoilerisse ei saa panna? See peaks ju oluliselt laetavat materjali vähendama või mis?
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Vana teema üles- millal soccernet.ee äpp tuleb?
                  Foorumi jaoks on mobiilile sobiv skinn olemas. Portaali mobiiliväljundiga tegeleme tuleval aastal.

                  Kommentaar


                    Kas ma olen ainuke keda häirib see, et nt inglise liiga peale minna ja siis vaadata teemasid .. on hunnik esimesi lehekülgi ja ainult viimane... pigem võiks olla ainult esimene ja siis paar viimast lehekülge...
                    Nt Liverpooli teemas on 900 lehekülge .. kui suur on tõenäosus et keegi sealt esimeselt lehelt midagi otsima hakkab .. väike.. samas peale mõnda huvitavat mängu hakka navigeerima viimase lehe peale ning siis lappa sealt mujalt nt 2 lk tagasi..

                    Minul endal on ikkagi üldjuhul teemades mida ma rohkem jälgin lehekülje umbkaudne nr meeles.. ühesõnaga... kas asi on teostatav või on probleem ainult minus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                      Kas ma olen ainuke keda häirib see, et nt inglise liiga peale minna ja siis vaadata teemasid .. on hunnik esimesi lehekülgi ja ainult viimane... pigem võiks olla ainult esimene ja siis paar viimast lehekülge...
                      Nt Liverpooli teemas on 900 lehekülge .. kui suur on tõenäosus et keegi sealt esimeselt lehelt midagi otsima hakkab .. väike.. samas peale mõnda huvitavat mängu hakka navigeerima viimase lehe peale ning siis lappa sealt mujalt nt 2 lk tagasi..

                      Minul endal on ikkagi üldjuhul teemades mida ma rohkem jälgin lehekülje umbkaudne nr meeles.. ühesõnaga... kas asi on teostatav või on probleem ainult minus
                      Probleem on ilmselt sinu seadetes. Mina näen igatahes alati esimest lehekülge + viit viimast.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Probleem on ilmselt sinu seadetes. Mina näen igatahes alati esimest lehekülge + viit viimast.
                        Algselt postitas Stok
                        "Vaata esimest lugemata postitust" ei sobi Sulle?
                        Ah nüüd alles mõistan, mis MMclubi mureks. Soovitan sama, mida Stok.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Muuseas: miks on tarvis respektaablitesse teemadesse (peaaegu) paljaste naiste pilte? Näiteks viimati Tottenhami omas. Ametnikul ei ole võimalik töö juures sellist lehekülge avada. Võiksid jääda totsidesse ja mujale taolistesse paikadesse, korralikest teemadest aga kustutada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Muuseas: miks on tarvis respektaablitesse teemadesse (peaaegu) paljaste naiste pilte? Näiteks viimati Tottenhami omas. Ametnikul ei ole võimalik töö juures sellist lehekülge avada.
                            Toetan. Näiteks http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1479690 postituse naiste paljas ihu oli veidi liig ja tegin vajalikud muudatused, et inimesed saaksid seda ka tööl vaadata.
                             

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Toetan. Näiteks http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1479690 postituse naiste paljas ihu oli veidi liig ja tegin vajalikud muudatused, et inimesed saaksid seda ka tööl vaadata.
                               
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                ma ei näe mingit põhjust selleks, et see teema peaks kuuluma videode teemasse:
                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...eringas-Videod

                                kindel koht oleks läbu teemas sellel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X