320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh teid maailmaparandajaid. Palju etem on Õhtulehe toimkonna konto, kui mingi tõsise arutleja konto alt linkide postitamine. Ehk praegusel hetkel ma tean, et kui postitab Rumori või Õhtulehe tüübid, siis ma lihtsalt eiran neid. Varasem variant, kus muidu üks parimaid postitajaid Martin enda nime alt postitas, oli palju häirivam, kuna siis läksin mitmel korral tema postitust lugema, aga seal oli jälle mingi pooldebiilne "vaata, mida ott arvab"-keiss.

    Kommentaar


      Palju etem on reklaami/promo eest maksmine eurovaluutas...... Mine proovi end tasuta promoda selles samas ÕL's - eto noh tehke tasuta reklaam vms - saadetakse metsa jne jne, sest reklaam on peamine tuluallikas... miks soccerneti foorumis peavad teised reeglid olema...... ka soccernetlased tahavad süüa-juua jne....

      Kommentaar


        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
        Palju etem on reklaami/promo eest maksmine eurovaluutas...... Mine proovi end tasuta promoda selles samas ÕL's - eto noh tehke tasuta reklaam vms - saadetakse metsa jne jne, sest reklaam on peamine tuluallikas... miks soccerneti foorumis peavad teised reeglid olema...... ka soccernetlased tahavad süüa-juua jne....
        Praegune variant on kahest halvast parem. Ehk eiratav. Muidu normaalse foorumlase vahepealsed reklaamipursked on tükk maad fullretardim.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Praegune variant on kahest halvast parem. Ehk eiratav. Muidu normaalse foorumlase vahepealsed reklaamipursked on tükk maad fullretardim.
          parem on see kui tahtliku promomise eest raha makstakse - siis on parem. Soccernet pole klikiabi ega päästearmee

          Kommentaar


            Algselt postitas Wironia Vaata postitust
            parem on see kui tahtliku promomise eest raha makstakse - siis on parem. Soccernet pole klikiabi ega päästearmee
            Parem on, kui me kõik siin maksaksime jne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Parem on, kui me kõik siin maksaksime jne.
              Nagu seda tahavad EE, PM, ÕL jne.......

              Kommentaar


                Wironia, mis sa arvad, et Rumori teenib su näruse kliki pealt mingit rämedat pappi, et sul nii kahju on, et keegi viitsib vaeva näha ja ise toota uut ja muidu mitte ilmuvat ajakirjanduslikku materjali?

                Ja õhtulehe koha pealt võiks ideaalmaailmas asjad ehk minna nii, et kui mingi suurem pomo vaatab, et vutikirjutised toovad normaalselt klikke, siis äkki saadab ta tihedamini oma sporditoimkonna töötajaid pikemaid lugusid tegema. win-win jalkasõbrale või ei ole?

                Eks ta selline eestlasele omane kadeduse asi vist ole. Mulle endale näiteks ei meeldi rallimees Kruuda. Ega midagi temast ei tea jne aga lihtsalt kusagil kuklas ajab närvi, et mingi rikkuri poisike saab ringi pasandada oma issi ostetud ägeda ralliautoga ja kui sassi sõidab, tellitakse kohe uus asemele.

                Kui teemast rääkida, siis miks offtopic nii surnud kohaks on muutunud? Keegi uusi teemasid vist avada ei julge peale läbu osakonna avamist. Julgeks öelda, et selle eraldamisega pigem lasti foorumile kuul jalga.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Daywalker, ei arva ma midagi. Lihtsalt oma lehe promomiseks on teisi vahendeid, miskipärast ei näe ma soccerneti ega teise meedia tasuta reklaame kusagil - kui inimene tahab reklaami ja läbi selle tõsta lugejaskonna arvu siis ole valmis oma projektidesse natukene investeerima....

                  Mingit kadedust ka pole..... Lihtsalt minu soov oleks selline, et reeglid oleksid kõigi jaoks samad. Oletame et mingi meedia on reklaamivaba ja tahab tähelepanu oma tõesti huvitavale materjalile tõmmata - pole probleemi - loen isklikult ja avaldan autorile kiitust, mitte nii et tuleb kusagilt selline point et sponsored link jne jne jne..... Kui teed tasuta siis tee tasuta, kui tahad mingit pappi teenida siis ole valmis reklaami eest maksma....

                  Aga muidu see on kõigest mu subjektiivne seisukoht, rohkem ma sel teemal sõna ei võta

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Kui teemast rääkida, siis miks offtopic nii surnud kohaks on muutunud? Keegi uusi teemasid vist avada ei julge peale läbu osakonna avamist. Julgeks öelda, et selle eraldamisega pigem lasti foorumile kuul jalga.
                    Ma ei usu, et keegi keelab off-topicus uusi mõistlikke teemasid teha, mis avardaksid foorumikasutaja intellektuaalset mõttemaailma. Aga läbu jaoks ju läbu ongi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Lükkan omakorda seda Vine'i embeddimise asja ettepoole jälle. Sama mis zelee viimase lausega.
                      Tõstan teemat.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kas sellist võimalust ei ole veel, et a la kannad mingi summa või saadad mingid SMS-id ja ei näe reklaame enam?
                        Kui plaanite sellist asja teha või see on juba olemas andke kohe teada

                        Kommentaar




                          Kas sellise asjaga voiks liituda soccernet? Töötab megahästi telefonide peal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php

                            Kas sellise asjaga voiks liituda soccernet? Töötab megahästi telefonide peal
                            Nimi on nii õudne, et lingile klõpsata ma ei julge.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Nimi on nii õudne, et lingile klõpsata ma ei julge.
                              Mulle meeldib tapatalk väga
                              Soovitan koigil tapatalguga liituda

                              Kommentaar


                                Häbiposti loomine. Sinna saaks panna kõikide kasutajate nimed, kes tegelevad petmisega ja muude selliste asjadega.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X