320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naiss, väga hea, kiidan kõik heaks. parim lehekülg terve foorumi teemade peale Selle info võiks tegelt kuhugi kokku koguda ja KKK-sse või kuhugi kirja panna, kui veel pole.

    Kommentaar


      Need koodid võiks kuidagi sinna vastusekasti tõesti tuua, hui on meeles, et [vine]Vine URL-i parameeter[vine].
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        ainult mul ei ava mob vers spoilerit?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          ainult mul ei ava mob vers spoilerit?
          Mul ka mitte, ei appis ega ka läbi brauseri.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kas ma olen ainus, kellel mobiilis foorumit lugedes sellel topicu järgi oleval ringisnoolele vajutades avab teema kuskilt keskelt, mitte ei lähe viimase postituse juurde (nagu loogiliselt talupoja mõistuse järgi see teha võiks)?

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              Kas ma olen ainus, kellel mobiilis foorumit lugedes sellel topicu järgi oleval ringisnoolele vajutades avab teema kuskilt keskelt, mitte ei lähe viimase postituse juurde (nagu loogiliselt talupoja mõistuse järgi see teha võiks)?
              Ei ole ainuke - mõtlesin ise just mõni aeg tagasi sellest siia kirjutada. Kuidas peaksime käituma?

              Kommentaar


                Ma ei näe appis lisaks spoileritele ka hääletusi.

                Kommentaar


                  Ma küll proovisin ainult nelja-viit, aga olen üsna kindel, et ka ülejäänud soundcloudikad ei tööta. Ütleb, et track is currently not available, aga no on ikka küll.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Ma küll proovisin ainult nelja-viit, aga olen üsna kindel, et ka ülejäänud soundcloudikad ei tööta. Ütleb, et track is currently not available, aga no on ikka küll.
                    Minul sinu pandud track mängib küll.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Ma küll proovisin ainult nelja-viit, aga olen üsna kindel, et ka ülejäänud soundcloudikad ei tööta. Ütleb, et track is currently not available, aga no on ikka küll.
                      Mul on varasemalt sama errorit visanud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mul oli täpselt sama asi just.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Lugesin valimiste teema 84.-nda lehekülje lõpuni ning läksin teisi teemasid lugema. Teised teemad said otsa, klikkasin valimiste teema "mine esimese lugemata postituse juurde" ja mind visati 87.-nda lk keskele (kokku on 88 lk-d). Kas teemast lahkudes arvestati, et nüüd olen kõik ära lugenud, kuigi ma polnud kolmel viimasel leheküljel kordagi käinudki?
                          + 1
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Poliitika teemas on mitu korda mainitud, et keegi olla soovitanud kommentaaridele +/- hindamissüsteemi. Mina ei ole küll sellise ettepaneku tegemist kuskil märganud.
                            Aga nüüd, arvestades küll seenioritekogu solvumisega, käiks selle välja. Ehk lisaks kommentaaridele selle kõige labasema feisbukiliku like'i-süsteemi. Miinuse jagamise mõttekuses ma väga kindel polegi, aga positiivse äramärkimise liide võimaldaks esile tõsta postitust, mis sinu enda mõtted on sinust paremini vormistanud ja esitanud. Ei peaks tsiteerima ja +1 kirjutama.

                            Võib-olla see nüüd vihastab veterane, aga see tabaks igatahes ajavaimu. Sest kunagi käidi äärmusliku düstoopiana välja ka täitsa palja naise pildi postitamine. Täna on daamide-teema üks popimaid ja sisukamaid.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Pigem pooldan ainult "like" süsteeme. Miinuste süsteem jäägu negatiivsetele inimestele. 3-4 aastat tagasi katsetasime ebaedukalt +/- süsteemi, ma ei näe põhjust, miks see süsteem nüüd edukaks peaks osutuma.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                redditis, youtubes, slashdotis, minutis ja mitmel pool mujal on miinuste süsteem ka. Eriti lolle postitusi vaikimisi ei kuvata siis, säästmaks arunatukesega lugejate kallist aega.
                                Sul ju nkn pool foorumit ära blokitud.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X