320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas Darren


    Äkki võiks foorumisse teha alafoorumi kuhu saaks paigutada sellised \"klassikalised\" või muidu suurt huvi näinud teemad, mis tänaseks küll oma ajakohasuse kaotand, kuid sellegipoolest huvitavad lugeda on?
    Vaat see on hea mõte! Olen mitmelgi korral põnevaid teemasid tagantjärgi lugenud, näiteks MM2002 oma. Aga ega neid kerge leida pole. Toetan seda ideed!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas Darren


      Äkki võiks foorumisse teha alafoorumi kuhu saaks paigutada sellised \"klassikalised\" või muidu suurt huvi näinud teemad, mis tänaseks küll oma ajakohasuse kaotand, kuid sellegipoolest huvitavad lugeda on?
      Vaat see on hea mõte! Olen mitmelgi korral põnevaid teemasid tagantjärgi lugenud, näiteks MM2002 oma. Aga ega neid kerge leida pole. Toetan seda ideed!
      Teen ettepaneku, et teemad valib välja Jyrka!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          Algselt postitas greenday


          Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
          PMi peaks küll saama. Maili osas ei teagi.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            Algselt postitas greenday


            Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
            Mulle küll tulevad need mailile. Praegune kehtiv mail on sul sander@hot.ee - on see ikka õige?

            Teiseks soovitan uurida: Seaded-Valikud-Foorumi seaded.
            Seal on valikud \"Kas tahad enda algatatud teemad automaatselt tellida?\" ja \"Kas tahad enda algatatud teemad lisada automaatselt lemmikteemade hulka?\"
            Kui need on sul valitud \"JAH\", siis ei näe põhjust, miks ei peaks foorum sulle mailile seda teatama.
            Tellitud teemasid saad vaadata: Seaded-Teemad-Vaata tellitud teemasid.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Algselt postitas asdf


              Algselt postitas greenday


              Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
              Mulle küll tulevad need mailile. Praegune kehtiv mail on sul sander@hot.ee - on see ikka õige?

              Teiseks soovitan uurida: Seaded-Valikud-Foorumi seaded.
              Seal on valikud \"Kas tahad enda algatatud teemad automaatselt tellida?\" ja \"Kas tahad enda algatatud teemad lisada automaatselt lemmikteemade hulka?\"
              Kui need on sul valitud \"JAH\", siis ei näe põhjust, miks ei peaks foorum sulle mailile seda teatama.
              Tellitud teemasid saad vaadata: Seaded-Teemad-Vaata tellitud teemasid.
              Aadress on mul õige, olen nendest sätingutest teadlik. Esiteks algatatud teemadest tuleb aint osadel meiliteade, osadel ei tule. Teiseks peamine soov oleks et siuke valik (toimiv!) oleks ka nende teemade kohta, mida ma pole algatanud, vaid kuhu olen vastuse postitanud - see on ju lõviosa teemadest, mis huvi pakuvad.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                Ma ei tea muidugi, aga neid teema nimetusi või pealkirju ei tohiks muuta lasta.
                Hilisemalt või nii...
                näide..
                Foorum > MITMESUGUST > Suurvõistlused on kodanik Hughes- algatatud teema, mis kannab momendil nimetust
                Eesti 2006. aasta MMile kui suurteks hindate võimalusi.
                Algselt kandis teema nimetust
                Eesti 2006. aasta maailmameister vms.
                Vist u. 80% postitustest kommenteerib just vanemat pealkirja. Mingi aja pärast ei mäleta aga mitte keegi enam teema algset pealkirja ja teema ajalooga tutvudes võib tunduda, et tegemist on kollektiivse idiootide karjaga. (mõne teema puhul võib muidugi pealkirju muuta palju tahad ilma, et see tunne muutuks).

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  Algselt postitas Martin

                  Teen jumala geniaalse postituse kohe.

                  Aramis, sulle on privaatsõnum.

                  Olen veidi hädas ja huvi on ka päris suur, äkki oskad mingeid huvitavaid ja põnevaid (nii odavamaid kui kallemaid) lahendusi pakkuda ja nende vahet kirjeldada!
                  See Martini postitus filmi teema all ajendas mind siia kirjutama... Äkki oleks võimalik teha kuidagi nii, et kõikidel liitujatel oleks seadete alt kohe pm-i korral pop-up aken jah-asendis? Või miks see ei ole üldse kõigil sisse lülitatud vms? Moderaatoritel ju ikka võik olla nt... Suht ebameeldiv on igatahes...

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

                    Algselt postitas skint


                    Algselt postitas Martin

                    Teen jumala geniaalse postituse kohe.

                    Aramis, sulle on privaatsõnum.

                    Olen veidi hädas ja huvi on ka päris suur, äkki oskad mingeid huvitavaid ja põnevaid (nii odavamaid kui kallemaid) lahendusi pakkuda ja nende vahet kirjeldada!
                    See Martini postitus filmi teema all ajendas mind siia kirjutama... Äkki oleks võimalik teha kuidagi nii, et kõikidel liitujatel oleks seadete alt kohe pm-i korral pop-up aken jah-asendis? Või miks see ei ole üldse kõigil sisse lülitatud vms? Moderaatoritel ju ikka võik olla nt... Suht ebameeldiv on igatahes...
                    Paljud browserid nt. Firefox, mida mina kasutan, on pop upid automaatselt keelustanud.

                    Pluss too postitus on ammu kustutatud (ega ma tobe pole!). See oligi tähelepanu tõmbamiseks, sest Aramis loeb filmiteemat
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      Algselt postitas Martin

                      Paljud browserid nt. Firefox, mida mina kasutan, on pop upid automaatselt keelustanud.

                      Pluss too postitus on ammu kustutatud (ega ma tobe pole!). See oligi tähelepanu tõmbamiseks, sest Aramis loeb filmiteemat
                      Endalgi Firefox ees, aga märku annab see pop-up akna keelamisest ikkagi. Ja siis peaks nagu aru saama küll, millega tegu, kuna soccerneti foorumis just erilisi reklaamhüpikaknaid ei ole enamasti või mis?

                      Ps. Võin su konfidentsiaalse sisuga tsitaatdi ära kustutada, kui vaja

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        Algselt postitas skint

                        Milline juhus, et ma jälle peale sind postitan

                        Aga mul täitsa teemakohane küsimus. Et kas rohkem smailisid ei saaks siia ??? Mul varsti kõik juba ära kasutatud ning nii läheb igavaks!!!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                          Algselt postitas Martin

                          Paljud browserid nt. Firefox, mida mina kasutan, on pop upid automaatselt keelustanud.
                          Asoo, ja nagu selgunud on, siis minu Mozilla Firefox keelab küll igasugu muu jama, aga soccerneti foorumis laseb privaatsõnumi pop-upi läbi.

                          Miski hiilgav idee oli enne veel peas, aga sellise tohutu ideede hulgaga, mis minu pead vaevavad, muutub nende meeles pidamine raskeks... Aga eks teen siis uue posti, kui meenub...

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            Algselt postitas Juveman
                            Aga mul täitsa teemakohane küsimus. Et kas rohkem smailisid ei saaks siia ??? Mul varsti kõik juba ära kasutatud ning nii läheb igavaks!!!

                            Et ignoreeritaksegi lihtsalt jah, lahe...

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                              Algselt postitas Juveman


                              Algselt postitas Juveman
                              Aga mul täitsa teemakohane küsimus. Et kas rohkem smailisid ei saaks siia ??? Mul varsti kõik juba ära kasutatud ning nii läheb igavaks!!!

                              Et ignoreeritaksegi lihtsalt jah, lahe...
                              Arutame, mõtleme, otsustame.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                                Douglas Wellsi raamatus Searching for that Elusive Peace Corps Moment, oli kirjas, et hiidlaste kõnepruugis tähendab \"ootame, vaatame\" - mine ära ja ära enam kunagi tagasi tule, sa oled rumal ning ei tea asjast midagi. Või midagi sellist.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X