320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    Jällegi on siin teemaks võetud korvpall. Mis siis ikka eks kannatage siis ära ma mõtlen neid ,kes selle teema siin algatasid ja ärge inisege ,kui just kõige meeldivamat teksti ei loe.
    Keegi pole sind ju sundinud seda teemat lugema,ja kõigil teistel kellel Eesti korvpallist sügavalt pohlad näevad ju pealkirja.No tra,ärgu lugegu rsk
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA E

      Tjah, kas mõned ei taha aru saada, et off topic ongi siukeste teemade jaoks. Või ehk kustutame ära ka NHLi F1 NBA WRC jms teemad ? Las rahvas arutab selle yle, mida tahab, ei meeldi ÄRA LOE!
      Samas ma nõustun sellega, et Kalev on see hooaeg ikka sigasitt ja mul on häbi et siukse tiimiga minnakse euroliigasse. Täna mu teada veel kaotati Rakverele ... depressing, ei taha enam vaadatagi, mida pole ma ka see hoaoeg teinud.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

        Originally posted by Hogarth


        Originally posted by ROOTSI KUNN


        Jällegi on siin teemaks võetud korvpall. Mis siis ikka eks kannatage siis ära ma mõtlen neid ,kes selle teema siin algatasid ja ärge inisege ,kui just kõige meeldivamat teksti ei loe.
        Keegi pole sind ju sundinud seda teemat lugema,ja kõigil teistel kellel Eesti korvpallist sügavalt pohlad näevad ju pealkirja.No tra,ärgu lugegu rsk
        Sa said valesti aru ,mul ei ole teema vastu absull midagi. Väga hea ,saabki natuke karvajalgade kulul nalja teha. Eesti korvpall on nagu meesbaleriin ,keda hästi tantsimast segavad isegi kotid jalge vahel.:P
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Originally posted by Hogarth


          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Jällegi on siin teemaks võetud korvpall. Mis siis ikka eks kannatage siis ära ma mõtlen neid ,kes selle teema siin algatasid ja ärge inisege ,kui just kõige meeldivamat teksti ei loe.
          Keegi pole sind ju sundinud seda teemat lugema,ja kõigil teistel kellel Eesti korvpallist sügavalt pohlad näevad ju pealkirja.No tra,ärgu lugegu rsk
          Sa said valesti aru ,mul ei ole teema vastu absull midagi. Väga hea ,saabki natuke karvajalgade kulul nalja teha. Eesti korvpall on nagu meesbaleriin ,keda hästi tantsimast segavad isegi kotid jalge vahel.:P
          Tra ise sa oled meesbaleriin ja ma vaatan et kotid segavad sind selle teema all nii et mine lõika kotid maha ja siis alles tule siia kirjutama Suht mõttetu vend oled vms?Ja kui sul midagi eesti kossu vastu on siin palun ära oma viha siin välja vala ja mis Kalevisse puutub siis on ju see selge et nad 30 pakke saavad esiteks pole neil enam see koosseis kes eelmine hooaeg oli ja raha probleemid mis ei luba häid mängijaid soetada !!!!!Kui sinu jaoks Kangur,Talts,Arbert pole tuleviku vennad Eesti kossus ,siis sa võid küll oma kotte sügada vms?kui kotid sind segavad
          NB!!Oma Reply võid sa p.... pista sest seda siin enam vaja pole !
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

            K1ly, kui sul on midagi öelda, tee seda privaatselt või vali sõnu. Karistused on kiired tulema.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

              Originally posted by treze


              K1ly, kui sul on midagi öelda, tee seda privaatselt või vali sõnu. Karistused on kiired tulema.
              Ütles K1ly midagi valesti vä, mina küll ei leia. See tüüp on juba kahe teema alla ajand sellist möla, et ammu olex tal juba aeg olnud suu kinni panna. Mis karistusse puutub, siis peax rootsi kunn ühe saama, oma lolli jutu eest, keegi ei käsi tal ju siia tulla Eesti korvpalli alahindama, muidugi on hea kui arutataxe ka selle ala miinuseid, aga ,,meesbaleriin, kellel kotid segavad mängimast\'\' no krt see on ikka üle piiri

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                Postitusi saab kirjutada ka ilma türadeta... ma ei sõimanud tema postitust vaid sõnavara... kui tahad teist sõimata, saada privaatsõnum. Säästad teisi...

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                  Millest selline mõte, KUNN? Iseenesest ei ole mul Kalevist sooja ega külma, mänge vaatan ka nii maksimum ühe silmaga...aga millest selline vastasseis. Jalgpalli toetajad peaksid korvpalli sõprade kõrval olema vähemalt samaväärilised, sest minu arvates on meie korvpall küll näiteks Euroopa tasemel kõrgemal kui jalgpall. Või mis? Ma ei oska mingeid faktilisi põhjendusi tuua, kuid kasvõi osalemised EM-il näitavad, et eeldusi ja potentsiaali on. Praegune madalseis ei ole veel lõpp.

                  Ma ei saa lihtsalt aru, miks on vaja niimoodi midagi maha teha... igal ühel on oma maitse, ei muud.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                    Mulle tundub pigem, et siin on kärbsest elevant tehtud (nagu ikka). Milleks hakata diskussiooni arendama, kui saab mingile ühele konkreetsele fraasile keskenduda, ning siis tyrasid lennutama hakata, kuna oma sõnade eest me keegi nagunii ei vastuta.

                    R.Kunni tsiteerides:
                    Originally posted by ROOTSI KUNN
                    Mis siis ikka eks kannatage siis ära ma mõtlen neid ,kes selle teema siin algatasid ja ärge inisege ,kui just kõige meeldivamat teksti ei loe.
                    Teema algataja võiks siis oma teemat ka edasi arendada, kuid praeguse seisuga on ta oma kaasmõtlejate abiga selle teema suht ammendunuks lugenud (vähemasti minu jaoks), sest ega topicu pealkiri originaalseid mõtteid teemasse postitama ei pane, vaid ikka selle sisu.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                      Originally posted by Neth

                      keegi ei käsi tal ju siia tulla Eesti korvpalli alahindama
                      eesti korvapalli alahindama??? eesti korvpall on hetkel sellises madalseisus et seda ei pea alahindama ta saab sellega ise väga hästi hakkama.. nahhuit vaja ronida euroopasse kui tulemas on teada ainult skoor mitte - kas saame täna 30ne või 40ne punktiga

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                        Originally posted by eston#21


                        Originally posted by Neth

                        keegi ei käsi tal ju siia tulla Eesti korvpalli alahindama
                        eesti korvapalli alahindama??? eesti korvpall on hetkel sellises madalseisus et seda ei pea alahindama ta saab sellega ise väga hästi hakkama.. nahhuit vaja ronida euroopasse kui tulemas on teada ainult skoor mitte - kas saame täna 30ne või 40ne punktiga
                        Tuletaksin meelde, et Eesti klubijalgpall pole Euroopas küll siiani kõvem sõna kui klubikorvpall.
                        Koondiste tasandil aga on korvpall tublisti kõrgemal tasemel. Kurb aga tõsi.
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                          Originally posted by eston#21


                          Originally posted by Neth

                          keegi ei käsi tal ju siia tulla Eesti korvpalli alahindama
                          eesti korvapalli alahindama??? eesti korvpall on hetkel sellises madalseisus et seda ei pea alahindama ta saab sellega ise väga hästi hakkama.. nahhuit vaja ronida euroopasse kui tulemas on teada ainult skoor mitte - kas saame täna 30ne või 40ne punktiga
                          Ja sinu jutu point on? Kas selles, et kui sa tead, et sa kaotad, siis on mõttetu minna mängima ja kogemusi omandama?

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                            mis neist kogemustest kasu on?? eestlased ainult kogemusi ju omandamas käivadki ja kasu mitte sittagi.. 30 punniga kaotamisest ei ole küll mingit kasu loota

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                              Originally posted by eston#21


                              mis neist kogemustest kasu on?? eestlased ainult kogemusi ju omandamas käivadki ja kasu mitte sittagi.. 30 punniga kaotamisest ei ole küll mingit kasu loota
                              Noored vajavad kogemusi nagu vms ja kui tulevad 30 pakid siis kas on mõttetu mängida euroopas ve??äkki lõpetaks kossu mängimise üldse ära vms????vahet ei ole mitmega kotti saad peaasi et noored areneksid
                              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                              Koss on lahe

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\'

                                jah, noortele on tugevad mängud arenemiseks ju hädavajalikud, aga nagu võib-olla mõni eelmine ka vihjas, ei ole nagu eriti usku osadesse eesti noortesse. Negatiivse näitena võib ju tuua Makke - staar üheks hooajaks. Ei tahaks ajada juttu \"vot kus omal ajal olid ikka olid mehed\", aga ei saa nagu eriti võrrelda omaaegset Pehkat praeguse Niidase, Halliku jt-ga.
                                Kui praegustest noortest Arbetitest-Kanguritest tuleks kasvõi paar sama klassiga mängumeest nagu näiteks Kuusmaa(pole endale üldse sümpaatne, aga tase vaieldamatu), oleksin asjade seisuga päris rahul.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X