320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis valdkond?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

    Originally posted by hullpaks


    Juurde vaja - paremkaitsjat, 2-te poolkaitsjat ja ühte ründajat. Kõik. Poom, U.Rooba, R.Piiroja, A.Stepanov, M.Reim, A.Oper ja minupärast kasvõi Kristal on küllalt korralikul tasemel. Euroopa klubijalgpalli keskmikud vähemalt, kes kõik võiksid vabalt mängida näiteks sellistes klubides, nagu Everton või Newcastle, Schalke 04 või Hannover, Feyenoord või NAC. Mõned neist sobiks ka kõrgemasse seltskonda, Poom ja keskkaitsjad eriti. Ka Reim, aga kes sellist vanameest ostab:P
    Vaata, kus toob alles parallele, Newcastle\'is küll ühelegi Eesti koondise mängijale kohta poleks, esindusmeeskonnast kaugeltki mitte. Ei usu, et ka Schalkes või Evertonis, teiste kohta nii kindlalt ei tea. Mehed on arenemas, kuid üleminekud kasvõi Inglise 1. divisjoni või suurte liigade nõrgematesse klubidesse oleksid mõeldatavad, rohkemat mina ei julge hetkel loota.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

      mix mitte piiroja? newcastle kaitse on siiski kehvakene praegu. Ja mix mitte m6ni noor tulevikulootus nagu klavan v6i kink ei v6ix reservis m2ngida?

      ylej22nud mehed aga minu arvates nii k6rgele tasemele ei kyyndi...ehk kunagi

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

        Originally posted by Magpie


        Originally posted by hullpaks


        Juurde vaja - paremkaitsjat, 2-te poolkaitsjat ja ühte ründajat. Kõik. Poom, U.Rooba, R.Piiroja, A.Stepanov, M.Reim, A.Oper ja minupärast kasvõi Kristal on küllalt korralikul tasemel. Euroopa klubijalgpalli keskmikud vähemalt, kes kõik võiksid vabalt mängida näiteks sellistes klubides, nagu Everton või Newcastle, Schalke 04 või Hannover, Feyenoord või NAC. Mõned neist sobiks ka kõrgemasse seltskonda, Poom ja keskkaitsjad eriti. Ka Reim, aga kes sellist vanameest ostab:P
        Vaata, kus toob alles parallele, Newcastle\'is küll ühelegi Eesti koondise mängijale kohta poleks, esindusmeeskonnast kaugeltki mitte. Ei usu, et ka Schalkes või Evertonis, teiste kohta nii kindlalt ei tea. Mehed on arenemas, kuid üleminekud kasvõi Inglise 1. divisjoni või suurte liigade nõrgematesse klubidesse oleksid mõeldatavad, rohkemat mina ei julge hetkel loota.
        Oled ikka kindel ve? Poom ei ole sinuarust võrreldav Given\'ga? No mina julgen küll pakkuda, et on ja kui Poom põhisse ei saaks, teine vv-t olex ta kindlalt.
        Piiroja\'l läheks aga jah raskeks, kuna keskkaitses on ees mõned vägagi ,,suured\'\' nimed nagu Woodgate, Bramble, O\'Brien jne.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

          Originally posted by Chobram
          mix mitte piiroja? newcastle kaitse on siiski kehvakene praegu. Ja mix mitte m6ni noor tulevikulootus nagu klavan v6i kink ei v6ix reservis m2ngida?

          ylej22nud mehed aga minu arvates nii k6rgele tasemele ei kyyndi...ehk kunagi
          Mida kuradit? O\'Brien ja Bramble on eluvormis, Woodgate\'i mainimata. Öelge mulle, kas tõesti usute, et meie meestest keegi hakkama saaks. Ei muuda seda teemat küll Newcastle vs. Eesti koondiseks, aga lihtsalt tunnistagem - peale Poomi ei ole kõrgliigas pallivat meest veel olemas. Piirojal ehk mõnes nõrgemas meeskonnas oleks shanssu, aga mine tea...

          Klavan või Kink reservis? Nope.

          Originally posted by Neth
          Oled ikka kindel ve? Poom ei ole sinuarust võrreldav Given\'ga? No mina julgen küll pakkuda, et on ja kui Poom põhisse ei saaks, teine vv-t olex ta kindlalt.
          Piiroja\'l läheks aga jah raskeks, kuna keskkaitses on ees mõned vägagi ,,suured\'\' nimed nagu Woodgate, Bramble, O\'Brien jne.
          Poom enne Givenit platsile ei saaks, ma usun, kuigi jah, Poom oleks ehk ainuke, kel mingitki sõnaõigust selles osas oleks. Pidasin pigem silmas neid mehi, kes veel nii kaugele jõudnud pole. Piirojal poleks absoluutselt mitte mingisugust võimalustki, enne teda paneks Robson oma 5-6 meest väljakule...

          Ei ole küll mingi Feyenoordi ekspert, aga nii palju, kui mina nende mängu olen näinud, ei oleks ka seal Piirojal erilisi võimalusi minu arvates. Võiks hakata liikuma Euroopa poole küll poisid, aga alustagem ikka tasa ja targu, mitte suure hurraaga ja tippklubide sekka. Kõigepealt püütke siin Skandinaaviaski hakkama saada, enne kui Inglismaa koondise mehi tahate välja jätta.

          Tore muidugi oleks, kui Piiroja mõne Premiershipi klubiga liituks, aga mina eelistaksin veidike nõrgemat taset ja mänguaega, kui seda, et Piiroja sisenes 89. minutil ja näiteks Southampton alistas Evertoni 1-0 vms... Sama lugu teiste meestega, noortematele see suur vahe ehk polekski, treeningtingimused siiski suurepärased.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

            Allo

            No Southmaptonisse on tal ka ikka raske saada kuigi ma ideaalis Piirojat seal, vastupidiselt Newcastle sõpradele, ikkagi näeks. Hetkel on Lundekvam ja Svensson ikka väga hea keskkaitse paar. Varuks on alati ennast juba Derbys tõestanud Higginbotham ja siis veel palju kiidetud noor Fitz Hall, kuigi tema tegemisi ma ei oska kommenteerida. Usun, et võimaluse korral suudaks Piiroja ennast seal ka tõestada, aga seda võimalust saada on juba keeruline. Palju suuremad lootused oleks aga Allasel ja miks mitte ka Roobal, sest äärekaitsjad on meil ikka poole jalaga kõik juba hauas . Teine küsimus on see, kas nad hakkama saaksid.

            Parimatega
            Eestlane Finsbury Parkis

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

              A Bramble pidi varsti ju vägistamise eest sitsima minema ja Robsonil uut kaitsjat vaja. Wootgate jm pande peale ei või samuti kindel olla millal nad kinni istuvad ja millal trenni tulla saavad. Nii, et Robsonil peab igaljuhul pikk pink olema.
              Ise usun, et Given ja Poom on tasemelt enam-vähem võrdsed, aga loodetavasti ei liitu ei Poom ega ükski teine eestlane selle skungiarmeega.
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar

              Working...
              X