Lehekülg 32, kokku 36 EsimeneEsimene ... 22282930313233343536 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 714
    Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Frenkie De Jong. Oskab keegi tema kohta rohkem räägida?
    Fino alla fine FORZA JUVE

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Frenkie De Jong. Oskab keegi tema kohta rohkem räägida?
    Willem II noorteakadeemiast Jong Ajaxisse ja sealt ühe hooajaga Ajaxi põhimeeskonda. Hollandis peetakse teda De Lighti kõrval üheks kõige andekamaks noortalendiks. Seda tõestavad ka suurepärased esitused Ajaxi ja Hollandi koondise eest. Teda noolivad erinevate kuulduste järgi Bayern,City,Roma,Barcelona ja nüüd ka PSG nagu ma aru saan. Ise ta on õelnud küll, et vaatab mis tulevik toob. Võibolla on ta veel ühe aasta Ajaxis. Selle üle oleks minul väga suur hea meel. Muidu on keskvälja mees aga on mänginud ka kaitses olude sunnil. Kiire, osav jne.

Algupärane

PEC 1-4 Ajax
    Mugav võit ebamugava vastase vastu. Nende vastu mängides tuleb alati meelde see neetud 2014 aasta Hollandi karika finaal, kus saime 5-1 vastu päid ja jalgu.
    Esimesed kaks väravat läksid Huntelaari ja De Jongi nimele. Siis hakkas meeskond lagunema. Juba esimesel poolajal pidi vigastusega lahkuma nii Van De Beek kui Onana. Frenkiel oli ka verine põlv aga pidas lõpuni vastu. Onana asemel tulnud Lamprou tegi igati korraliku esituse. Poolaja lõpus kaotas Frenkie ohtlikus kohas palli aga Lamprou kena tõrje suunas palli nurgalööki. Kui ma siin ennist kiitsin De Jongi siis ühe miinusena võiks tõesti välja tuua selle, et ta mõnikord kaotab palli väga ohtlikus kohas. Hakkab tootma nii õelda selle asemel, et mingi lihtne lahendus leida. Aga värav mille ta lõi oli suurepärane individuaalne sooritus! Igatahes nurgalöögi järgses olukorras sai PEC pealelöögile ja Lamprou seekord juba suurepärane tõrje suunas palli latti. Sealt põrkas see õnnetult vastu Lasse Schöne pead ning väravasse.
    Teine poolaeg algas närviliselt aga ülekaal pandi maksma ning väravad said kirja Schöne (ilmselt minu lemmik tegelane terves rivistuses. Peamiselt sellepärast, et ta pole ära lonkinud kuskile suurklubisse, kuigi võimalusi on) ja Tadic. Viimane tegi juba traditsiooniks saanud suurepärase mängu. Esimese värava assist läks ka Dusanile.
    Täna mängiti jälle ilma Ziyechita. Aga tema puudumine väga silma ei paistnud. Dolberg oli ka jälle kuskile kadunud.
    Kuna PSV võitis jääb vahe ikka 2le punktile aga kõik on vähemasti enda kätes.
    Kui ma siin midfilderile mainisin, et ta ära hellitatakse ilusate mängudega, siis nüüd tunnen natuke end samas olukorras. Õnneks Lazio kohutavad esitused tuletavad meelde, et toetan euroopa mõistes ikka pigem keskmikke

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

3:3 kodus Bayerniga ja teine koht grupis. Oli see vast mäng. Võib vabalt aasta mänguks pidada. Kahju, et Ajax ise mängis selle võidu maha, mida ta selgelt rohkem vääris kui Bayern. Kui ründefaas ning ka ründav keskväli on pea maailmaklassi vääriline, siis kahjuks kaitseliin on ikka mitu kraadi lahjem ja selliste vigadega nagu täna tehti Bayerni vastu saab play-off faasis väga keeruline olema. Kummaline, et just Ajaxi kõige väärtuslikum mees de Jong selle lapsiku valesöödu tegi, misläbi 2:3 taha jäädi. Muidugi oli rumalaid põiksööte otse vastaste jalale oma paar tükki ennegi, kuid Onana oli tasemel. Ilmselt tänud temale kaotust ei tulnudki.

Skoorisid siis Tadic kahel korral ning Tagliafico. Kui algselt tundus see eksperiment Tadic tipuründaja kohal ja Blind keskväljal hapuvõitu, siis ajapikku Ten Hagi taktika töötas kuigi Blindi tugevus oleks pigem keskkaitses de Ligti kõrval. Schöne omakorda keskväljal oleks kindlasti stabiilsem variant olnud kui Blind, kuid ju siis ETH soovis erandkorras uut taktikalist skeemi proovida.

Positiivsena tuleb mainida asjalolu, et seni pole CL-s saadud ühtegi kaotust (12 mängu). Play-offis tulevad vastased selliste satside hulgast nagu Barca,PSG, Dortmund, Porto, Man. City, Real ja Juventus. No Porto oleks muidugi jack-pot loos. Dortmundi vastu oleks ka ehk variante aga ülejäänud viie loosirattast tõmbamise puhul on siiski Ajax underdogi rollis. Kaua pole oodata, mil opponent selgub. 17 detsember on see kuupäev.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Algupärane

Mida mängu arenal.... Mäng kuseti ISE käest. Võit oleks olnud täiesti aus tulemus! Meeskonna kuradi konnasilm oli Wöber. Miks ta üldse alustas seal, kus ta alustas...kohutav. Värava olukorras lasi oma mehe minema. Mitu korda eksis ohtlikult söötudel. Peaageu hingasin kergendatult, kui ta platsilt minema saadeti täiesti teenitud punase kaardiga. Pettumus oli De Jong...no kurat JÄLLE selline madalamate liigade tasemel sööt ja palli kaotus ja 2-3... kurat küll...Liiga palju eksib söötudel. Peab veel arenema enne kui kuskile kõrgemale hüpata tahab, kuradi linnupojuke.
    Positiivsema otsa pealt euroopas püsime kaotuseta. Nico värav 90+5 päästis. Hea töö! Tõesti peale neid mänge peab ütlema, et alagrupi võit oleks olnud teenitud. Bayern ei olnud midagi!
    Keda vastaseks tahaks...Porto oleks vist kõige ideaalsem varjant aga ega kergeid ei ole. Super CL hooaeg igatahes.
    Alagrupi faasid lõpetame siis 3-3 ga ja 12ne punktiga. See on samapalju,kui real kokku kraapida suutis ja esikoha sai.
    Tuleb rahul olla ja potentsiaali on veel üks ring edasi minna!

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ajaxi tegemised on olnud võimsad tõesti, küllap jätkub jõudu ka edaspidiseks, knockout ringideks.
    Täna vist midagi niisama ei tulnud:
    Wanna play? You'll lose!

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

#Jalgpallielamus
    Selle emotsiooni pealt võib nii mõnedki ülemakstud tsirkused ette võtta küll. Materjal on selline veidi kõikuva kvaliteediga, aga see ei ole otsustav kui meeskonnana asi liigub õiges suunas. Tadici diil tundub hetkel päris geniaalne

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    #Jalgpallielamus
    Selle emotsiooni pealt võib nii mõnedki ülemakstud tsirkused ette võtta küll. Materjal on selline veidi kõikuva kvaliteediga, aga see ei ole otsustav kui meeskonnana asi liigub õiges suunas. Tadici diil tundub hetkel päris geniaalne
    Tadici ostu olen ma kiitnud juba selle teada saamise hetkest. Tōesti selle kümnendi parim diil siiamaani Ajaxi jaoks. Tagliafico on ka super tehing. Neres on natuke ära vajunud kahjuks.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Peaageu hingasin kergendatult, kui ta platsilt minema saadeti täiesti teenitud punase kaardiga
    Tore vahepeal arusaajaid näha foorumis. Ajax muidu ikka väga hea mulje jätnud. Bayern hetkel laseb ise end täis nädalast nädalasse aga Ajax ei lasknud neil väga oma mängu käivitada.

Algupärane

Ajax- Real Madrid!!!!
    Kui üldse valida sobivat aega, et kohtuda Realiga, siis praegune on selleks kõige sobivam! Ei ole kõige hullem loos...samas kindlasti mitte kõige parem ka. Võibolla on minul jälle valge-punased Ajaxi prillid ees aga ma usun, et meil ON LOOTUST siit edasi minna! Selles suhtes, et CSKA sai kaks korda hakkama miks mitte meie! Kahju ainult, et viimane kohtumine on võõrsil. In form vs out form
    Kokkuvõttes...mina olen isegi loosiga rahul!

Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Ajax- Real Madrid!!!!
    Kui üldse valida sobivat aega, et kohtuda Realiga, siis praegune on selleks kõige sobivam! Ei ole kõige hullem loos...samas kindlasti mitte kõige parem ka. Võibolla on minul jälle valge-punased Ajaxi prillid ees aga ma usun, et meil ON LOOTUST siit edasi minna! Selles suhtes, et CSKA sai kaks korda hakkama miks mitte meie! Kahju ainult, et viimane kohtumine on võõrsil. In form vs out form
    Kokkuvõttes...mina olen isegi loosiga rahul!
    Real on vaatamata praegusele vormile siiski üks halvimaid loose, mis tulla sai. Play-off on midagi muud kui grupifaas. Aga lootma peab ja kui langetakse pingelises heitluses, mitte lati alt läbi minnes, siis kindlasti oleks see austust väärt.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Real on vaatamata praegusele vormile siiski üks halvimaid loose, mis tulla sai. Play-off on midagi muud kui grupifaas. Aga lootma peab ja kui langetakse pingelises heitluses, mitte lati alt läbi minnes, siis kindlasti oleks see austust väärt.
    Kōik on ōige aga loota Porto vōi Dortmundi loosile poleks olnud ka mōtet. Ma usun, et Ajax mängib just paremini, kui nad on selged underdogid. Pealegi Porto on ka vōimsas hoos... arvan, et nendega oleks ikka sama raske kui realiga. Ühesōnaga kergeid lahendusi pole niikuinii.

Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Matthijs de Ligt pälvis Torinos Golden Boy Awardsi ehk parim alla 21 a mängija, kes aasta jooksul kõige enam silma paistnud. Alates 2003 aastast (kui selle pälvis van der Vaart) on de Ligt esimene kaitsja, kes selle auhinna saanud. Enne on see priis läinud vaid keskväljameestele ja ründajatele.

Algupärane

Jah palju uudiseid on vahele jäänud... näiteks Ajax võitis Groningeni 8-0. Hattrickid Ziechy-le ja Blindile. De Light on golden boy...tore. Suvel nutan krokodilli pisaraid, sest ilmselt ostetakse meeskond tühjaks.
    De light oma võidust: I am very happy and very proud to have won this prize. Especially when I look at the names that have gone before me. It is almost unreal that I am in a row with Paul Pogba, Kylian Mbappé, Lionel Messi and Van der Vaart. Awesome!”
    Lisaks väidetavalt on Ajax valmis jaanuaris tooma klubisse mehhikost ääremängia Diego Laineze. Ei tea mehest midagi aga loodan, et ta on sama äge, kui teised hiljutised ostud.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Jah palju uudiseid on vahele jäänud... näiteks Ajax võitis Groningeni 8-0.
    De Graafshaap oli ohvriks.
    SBT12 võitja

SBT23, SBT26 II koht

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20, SBT25 - III koht

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    De Graafshaap oli ohvriks.
    Minu paha. Ei tea miks see Groningen mulle jalgu jäi.

Algupärane

KNVB Becker

Roda 1-1 Ajax. Platsile said siis paljud, kes tavaliselt põhis ei ole. Väravas oli Lamprou, kaitses Schuurs,Kristensen,Wöber, Blind, poolikus Labyad, De Jong, Eiting ning ründajad Tadic Huntelaar ja Neres. mõlemad väravad tulid penaltitest. Huntelaari teenitud penalti realiseeris Tadic natuke hiljem lõikas Engels meie kaitsest läbi nagu maailmaklassi ründaja...Blind ja Kristensen saadeti korraga kohvile. Lamprou tõmbas mehe maha ja Roda viigistas pendlast. Selline seis jäi kuni lisaaja lõpuni, kuigi platsile toodi mängu päästma ka De Light,Dolberg ja Cerny. Viimasel oli 120ndal minutil hea võimalus aga Roda väravavaht päästis. Üldiselt surve oli Ajaxi poolt meeletu aga väravalöökidele praktiliselt ei saadud. Roda kaitse oli väga hea. Parimad väravavõimalused olidki hoopis Rodal aga Lamprou ei ole ka kehv mees. 3 min enne mängu lõppu toodi sisse Onana. See otsus oli Ten Hagi poolt õige, sest mees tõrjus penalti. Esimest korda nägin, et kasutatakse penalti löömiseks ABBAABBAAB süsteemi. Ehk siis löi Ajax ning peale seda järgmised kaks lööki olid Roda poolt ning edasi kaks lööki Ajax jne. Huvitav süsteem. Nagu ma aru sain peaks see esimese lööja eelise ära kaotama. Igatahes Roda esimesed kaks meest eksisid ja sisuliselt oli mäng tehtud. Meil löid penaltid kindlalt sisse Tadic,Dolberg siis De Light eksis ning viimase löi Blind ja see läks õnnega pooleks Novakovici jalast sisse.
    Ühesõnaga ootamatult raske kohtumine. Floppisid Eiting, kelle tsenderdused olid lihtsalt kohutavad (ma millegipärast arvasin, et ta vahetati teise poolaja algusosas üldse välja aga 114min näitas teda järsku suures plaanis ning tuligi välja, et mees veel platsil ), tundus ka, et Ten Hag sõneles veidi Kristenseniga ning De Jong jooksis ka lati alt läbi jälle.

Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Algupärane

Utrecht 1-3 Ajax
    Raske mäng heas vormis oleva meeskonna vastu. Esimene poolaeg oli probleemideta. Ajax valdas palli ning Utrecht katsus vastu pidada. Muidu istusid vastased kaitses päris viisakalt kuni 14ndal minutil tekkis brainfrees. Frenkie sai palli ning andis suurepärase söödu Dolbergile. Tekkis 3-2 ülekaal ründajatele. Kaspar söötis Blind-ile, kes ei isetsenud ja söötis ühe puutega tagasi ründajale. Vahepeal pole Dolbergi viitsinud mitte keegi peale võtta ning poiss sai rahulikult palli paika sättida ning sihtida, 0-1. Sellise seisuga poolaeg lõppes.
    Teine poolaeg oli põnevam. Näha sai penalteid, VAR-i, ilutulestikku ja väravaid. 59ndal minutil tõmbas Jannsen Dolbergi karistusalas maha...või tegelikult mina ei saanudki väga aru mis ta tegi..kas hoidis teda tagasi või jooksis otsa, mida iganes. Igatahes kohtunik vaatas VAR-i ja penalti realiseeris suve parim ost Tadic. Sellepeale hakkas Onana pähe sadama plasttopse ja isegi mingit pürotehnikat. Üks plahvatas Onanal päris lähedal. Sinkgraven sai platsile, jälle kohutavalt mänginud, Wöberi asemele (Hea, et ta punast ei saanud ühe tagant sisse sõidu eest). Fännid puhusid Utrechtile elu sisse ja Advocaat tegi ka head vahetused ning läks andmiseks. Mäng käis ühe värava alt teise alla. 74ndal minutil kodumeeskond sai teenitud värava, mille autor oli Venema. Edasi oli juba natuke rüselemist, sisse sõitmisi ning inetut mängu. Olgugi, et tegu on minu lemmikmeeskonnaga ei tahaks ma näha sellist teesklemist ja pikali viskamist isegi neilt. Natuke inetu oli vaadata, kuidas Mazraoui, selle asemel, et proovida peale lüüa viskas karistusalas pikali, kuigi midagi seal polnud. Sama käis Tadici kohta ühes episoodis. Kuradi Figo pidi sellise käitumise kunagi jalgpalli tooma. M....n.
    Igatahes Ziyechil oli võimalus mäng magama panna, sest ta sai 1-1 väravavahiga aga ta suutis lüüa vastu juba põlvili vajunud Jensenit. Fast forward 90+5 ta heastas oma jama ning andis väravasöödu Frenkile. Seda väravat vaadati veel VAR-iga üle, sest arvati vist, et sulus olev Dolberg segas mängu. Igatahes midagi seadusvastast ei leitud ning talvepausile minnakse 1-3 võiduga.
    Tabelis ikka teisel kohal 2p taga PSV-st. Väravate vahe on muide täpselt sama! Feyenoord jääb juba 11 p kaugusele. Just praegu,kui ma kirjutan on nad võõrsil Ado vastu 1-0 taga 25ndaks minutiks. Hooaja esimese poolega võib rahule jääda!

Algupärane

Jaanuarikuu esimene ost on tehtud. Ajaxiga liitus Boca Juniorsist kesk-kaitsja Lisandro Magallan. Boca ja Riveri vahelistes madinates jäi silma küll. 25 aastane seega parajalt kogenud. Kas saab De Lighti kõrvale? Loodame, et sama hea ost nagu Tagliafico oli

http://https://www.youtube.com/watch?v=Fih6_ELk9yc

Algupärane

Talve esimene müük ka tehtud. Ausaltōeldes olen selle müügiga väga rahul. Ma ei tea miks Sevilla Maximillian Wöberit tahtis aga ära nad ta ostsid! Pole suur kaotus, seda enam, et Joel Veltman on vigastusest tagasi ning samuti kaitsesse toodi Magallan. Muide kaks viimast said usa turneel flamenco vastu ka platsile ning mōlemad eksisid penaltitel. Ajax kaotas peale 2-2 lōppenud mängu pendlatega.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud