Lehekülg 62, kokku 62 EsimeneEsimene ... 12525859606162
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 235, kokku 1235
    Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

See esimene poolaeg
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax Amsterdam 2-0 Besiktas

Portugali meister- CHECK
    Türgi meister- CHECK

Berghuis Berghuis Berghuis...no vana tõesti üritab mind ümber veenda tema vajalikuses meile. Selliselt hakka juba vaatama, et Gravenberchil ei ole kohta põhis vaid Klaassen Berghuis tandem sobiks. Kaks ekskaptenit . Gravenberchilt taas minu meelest palju praaki.
    Esimene poolaeg oli totaalne domineerimine ja seis oleks pidanud 90min mõõdudes olema küll minimaalselt 4-0. Tadic tühjast mõõda, Haller raiskas palju. Aga võitu me väärisime !
    Siiski pean mainima, et minu meelest oli Besiktase värav aus. Oli õlg õla vastu võitlus ja pisike Jurrien jäi lihtsalt alla... Muus osas tip top. Man of the match Berghuis värava ja assistiga. Passveeril ei olnud õnneks eriti tööd. Väga...ebakindel vana tundub ikka olevat.
    Naaber ütles, et peaksin tegema videosi enda reaktsioonidest mängu ajal. Pidavat olema hea vaatamine...

Igatahes HIP HIP HURRAAAAA 2st mängust 6p! Kõik on endi kätes!
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 0-1 Utrecht

Ega me eriti tihti kodus ei kaota aga mōnikord tuleb asja filosoofiliselt vōtta. Alati vōita ei saa, kuid seekord nägime ilusat jalgpalli. Ühe värava alt teise alla. Utrecht ei tulnud ainult kaitses istuma ja pressingut tehti kōrgelt. See lōi meid rütmist välja. Lisaks tavapärane probleem, et kuidagi ei leidu seda meest, kes lihtsalt vōrku ära paneks. Haller on olnud täpne aga mida aeg edasi seda vähemaks tal täpsust jääb. Mōnikord teda jälgides on üldse tunne, et ta ei naudi Ajaxi särgi kandmist. Oma jälje jättis ka Ten Hag-i otsus alustada ilma tavapäraste pōhimeesteta Blindi ja Antonyta. Ka Gravenberch on langemas aina sügavamale keskpärasusse ja eile oli ka käes hetk, kus mitte Berghuis ei vōetud välja vaid just tema ning platsile tuli Klaassen. Palju kriitikat sai ka Remko. Ollakse suht kindlad, et kas Onana vōi Steku oleks värava löögi ära vōtnud aga noh need ikkagi kōik oleksid.
    Hooaja esimene kaotus tuli siis omaenda kasvandiku löögist, Warmerdam. Platsil sai ka näha kaksikuid, kes mängisid üksteise vastu. Jurrien Timber Ajax ja Quinten Timber Utrecht.
    Kokkuvōttes oli eile üldse imelik lambikaotuste päev. Lazio Bolognale, Real Espanyolile, Zenit Sochile, Benfica mingile meeskonnale jne.
    Loodan, et meltdown pole liiga vara alanud. Järgmine vastane Heerenveen vöörsil.

P.S. Liiguvad jutud, et pankrotikunnid Barcast tahavad Ten Hag-i endale.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Heerenveen 0-2 Ajax

Tadic 2 assisti Hallerile ja Neresele. Raske mäng ja statistika kaldus isegi kodumeeskonna poole mis puudutab pealelööke. Remko tegi lōpuks ka ühe korraliku mängu.

Muudes uudistes Martineziga pikendati lepingut ja Stekelenburgil on hooaeg läbi ( vōibolla siis ka karjäär). Läheb opile.

Minu särgist pole endiselt haisugi. Abikaasa sattus täna Amsterdami lennujaama. Lasin tal seal otsida aga targemat, kui helesinist vōōrsilsärki ta ei leidnud. Oh well… asi seegi.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Poolawg ja 2-0 aga peaks olema miinimum 4 juba ! Kuradi mida v…u miks penaltit ei antud Halleri vastu?!?

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Jaaaaaaaaaa 3-0 TUIMALT sōidetakse üle!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Palju õnne Indreku naabritele

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Sellist ülesõitu ei osanud kuidagi enne mängu oodata, aga Ten Hag on saanud pundi perfektselt mängima ja ei imestaks kui sel hooajal võidakse korrata 2018/2019 hooaja saavutust. Niivõrd palju potensiaali on selles koosluses.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 4-0 Borussia

Piip ja prillid, välk ja pauk, kraanikauss lauajalg ja sokid. VÕIMAAAAAAAS emotsioon! Kuradi halleluuja JAAAAAAAAAAAA. REmko teeb teist mängu järjest super esituse ja seekord hoidis Norra piisoni 0-i peal! 3 super tõrjet, millest üks oli megahüppersupper!
    Me isegi halastasime Borussiale, sest siit oleks parema realiseerimise juures 6-7 väravat võinud olla. See mäng meenutas juba seda hooaega, kus me poolfinaalini murdsime ja seal kuradi võõrsilvärava pasa reegliga pidama jäime. Selline kombineerime...selline tiki-taka...puhas lust. Dortmund tuli Amsterdami alahindama. Seda nad meile ei kingi muidugi, kuid ka võõrsil oskame hammustada! Tänane king of the match minu jaoks Alvarez! Väravad Reus own goal, Blind supper löök kastist väljast, Antony individuaalne iludus ja Halleri pikk kolge pea Ohh...aegajalt mõtlen miks üldse fännata aga kurat...tänased õhtud tuletavad meelde miks. Kohtunikulgi tundus olevat kahju Borussiast...kohati vilistas mingid lambi vead vastaste kasuks ja Timberile kollane?! Pall läks vastu kõhtu ju. Penalt jäi ka andmata... aga pohlad huuuuuuurrrrraaaaaaaaa ja head ööd!
    P.S. Särk pidi olema käes 1,5 nädala jooksul

Edit: Kuradi Viaplay on ikka mage...ei leia mängule kommentaatorit. MAGE

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Ebareaalne tulemus. Aga superfännile õnne!

Äkki saad särgi ka kunagi.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nii korraliku trukkimist ei mäletagi ammu Ajax'i poolt nii suure vastu, - väga muljetavaldav. Vaadates kolmandat väravat, tundub et see jalgpall on jube lihtne mäng, paar sammu, löök ja skoor olemas.
    Igatahes jätku!
    If need be, even our keeper scores!

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Eilne ōhtu sakslaste silmade läbi. https://www.dw.com/en/champions-leag...ElM2sNhfit0-gI
    Artikli pōhjal oli see esimene kord, kui Haaland cl grupimängus ei skoorinud.
    Kōige suurem cl kaotus Dortmundile üldse.

Edit: Marco Reusi esimene omavärav karjääri jooksul ka.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Eilne ōhtu sakslaste silmade läbi. https://www.dw.com/en/champions-leag...ElM2sNhfit0-gI
    Artikli pōhjal oli see esimene kord, kui Haaland cl grupimängus ei skoorinud.
    Kōige suurem cl kaotus Dortmundile üldse.
    https://www.uefa.com/uefachampionsle...-vs-liverpool/

E: nüüd vaatasin artiklit ning mõeldud oli, et esimene kord kui ei skoorinud Dortmundi eest. Siis võib mu linki mitte vaadata
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Millegi pärast sattus see 1962. aasta koloriseeritud foto mu feedi täna.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Jäin PSV peksu kirjeldamisega tänamatult hilja peale kuna kodus on hullumaja. Mõlemad jõnglased on haiged ja ise olin ka üks öö täiesti rivist väljas. Kõige selle tulemusena nägin Ajax- PSV mängu jupiti. Nimelt tervet esimest poolaega ja teisel poolajal alates Klaasseni väravast kuni 80nda minutini. Hiljem lõpptulemust vaadates ma loomulikult üritasin kukerpalle visata aga suhteliselt edutult, sest pidin selle asemel looteasendis rõgisema.
    Ma ei saa midfilderi kriitikaga enda meeskonna suunes päris kaasa minna, sest PSV alustas ikka väga hästi. Esimesed kümme minutit oli mul peas mõte, et: "Here we go again." Ainult Remko tõrjed hoidsid meid vee peal. Siis tuli meie poolt üks kiire vasturünnak ja Berghuis pani täie hingega otse keskele. Drommel lihtsalt ei jõudnud käsi üles tõsta ja 1-0 oli tablool. Peale seda oli suhteliselt palju võimalusi skoori suurendada, kuid näiteks Berghuisi pealöögile jäi Haller ette jne. Poolaja lõpp oli meil taas äärmiselt raske ning Remko taaskord päästis karistuslöögist tulnud palli. Ühesõnaga esimese poolaja kohta ütleks küll, et enamvähem võrdsete mäng. Teine poolaeg hakkas PSV suhteliselt vara väsima. Tadici ilus tsenderdus ja Haller olles ise igast suunast PSV kaitsjatega ümbritsetud suunas palli peaga võrku. Ja siit algas PSV täielik lagunemine. Nimelt ei ole neil sellise kvaliteediga vahetusmehi platsile panna, kui meil. Vertessen minu meelest on samm tagasi, mingid mauro juniorid ja Propperid samamoodi. Seevastu meie vahetused Klaassen-Berghuisi, Kudus- Gravenberch, Neres- Antony, Tagliafico- Blind ja Schuurs - Alvarez no mitte kuskilt otsast ei langetanud kvaliteeti. Võib isegi vaielda, et mäng läks paremaks. See võimas pink, eeldusel et talvel meid üleminekuturul ei rapita, on kindlasti tulemasoleva eduka hooaja üks põhiargumente! Siit tekib muidugi küsimus, et how the fuck me võisime kaotada Utrechtile...
    Igatahes lõpptulemus 5-0 oli minu jaoks pigem üllatus, kuid PSV ei olnud ka nii sitt kui seis näitab. Väike revanš sai võetud, kuigi mingit kopsikut selle eest veel ei saa.
    Veits statistikat ka. Tadic lõi selles mängus oma 100nda eredivisie värava Ajaxi eest. Lisaks:

Tundub, et Ajax fancare ajas sitta särgi kohta, sest sellest pole endiselt haisugi...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud