320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmapäev on käes ja tagasivaadates üleminekuteperioodile peab üllatusega tõdema, et see aasta ei rapitudki ajaxit vasakule-paremale. Isegi mehed, kes olid 100% kindlad lahkujad jäid. Näiteks Onana, Tagliafico ja Neres. Koroonaajastu on üleminekud kokku kuivatanud. Nerese osas oli huvi Lyonil ja Leicesteril aga midagi teoks ei tehtud. Onanast olid huvitatud Arsenal ja Lyon, kuid midagi ei juhtunud...no tema puhul ehk mängib rolli see, et ta niikuinii novembrini mängida ei saa. Ja Tagliafico oli ka suur teema, sest klubide vahel oli suusõnaline kokkulepe olemas. 29 aastase eest pakuti 12 miljonit, mille Ajax tänulikult vastu võttis, kuid Tagliafico ise hakkas pirtsutama palga suuruse osas. West Ham aga avastas järsku, et Tagliafico kohale on neil mehi küll ja tehing jäi katki. Vähemalt 2 eelpoolmainitut oleks võinud minna küll (Tagli ja Onana).

    Lahkujad:

    Traore- ŠAKTARI 10 milj.
    Scherpen - Brighton 5 milj.
    Ekkelenkamp - Hertha 3 milj.
    Eiting - Genk ?
    Kotarski - Laenule Goricasse
    Magallan- Laenule Anderlechti võimalusega ta välja osta. See mees on käinud juba laenudel Itaalias, Hispaanias ja keegi pole temaga tahtnud tegemist teha edasi. Palun taevast, et Anderlecht ta ära ostaks.

    Lisaks said Noa Langi ja Razvan Marini laenulepingud läbi ja aktiveerus nende ostukohustus. Brugge maksis Langi eest haledad 6 milj. (market value 20) ja Cagliari Marini eest 10 milj.

    Kokku müüke 34 miljoni eest.

    Sisse

    Daramy- Kopenhaagenist 12 milj.
    Berghuis - Feyenoord kõigest 5.5 milj. (ei sobi talle Ajaxi särk)
    Gorter- Go Ahead Eagles 1 milj.
    Passveer- Vitessest tasuta.

    Kulusi siis 18,5 milj eest.

    Suht rahulik oli. Mulle meeldib


    Minu särgisaaga lõppu pole paista... Õeldakse enamvähem nii: "Mingit saatmiskuupäeva ei tea. Istu ja oota sisuliselt teadmatuses, kas üldse saad oma paki".

    Kommentaar


      ..see hetk, kui oled 25 aastat fänn olnud ja kõik ähvardab kokku variseda klubi särgifopaa tõttu...

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Minu särgisaaga lõppu pole paista... Õeldakse enamvähem nii: "Mingit saatmiskuupäeva ei tea. Istu ja oota sisuliselt teadmatuses, kas üldse saad oma paki".[/QUOTE]


        Eks sa pead tripi Amsterdami ette võtma ja saad selle särgi Ajaxi poest kohe kindlasti kätte
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          No vast päris klubi peale sülitama ei hakka, kui särki kätte ei saa aga kuradi vihaseks teeb küll kogu see customare care teema. Uurisin siit sealt Ajaxi kogukondadest, kuidas neil selle särgiga lood on. Tegelikult on paljud vihased, sest särke müüdi üle jõu palju. Osad, kes tellisid kohe hommikul on juba kätte saanud nii Hollandis kui USa-s, teised jälle, kes ka samal ajal tellisid nagu mina ikka veel ootavad ja samamoodi ei tea mis toimub ja kas üldse toimub. Ja seda isegi Hollandi kodakondsed. Esinenud ka mitu juhtu, kus DHL pakk on kohale tulnud aga see oli seest tühi. Siis võeti ka klienditeenindusega ühendust. Neid rahustati, et "ole mureta sellisteks juhtudeks on varusärgid valmis pandud" ja paar tundi hiljem tuleb hoopis teade: "We will refund your money". Aga refundimine võtab tänini aega. Minule veel õnneks mingit refundi juttu pole meilile tulnud...aga noh...minule pole meilile üldse midagi peale invoice-i tulnud. Seal ka oli aadress vale kurat. Oleks ma teadnud, et ka adidase kodulehelt saab neid tellida oleks sealt tellinud. Tundub, et kõik kes sealt tellisid on rahul. Ühesõnaga jah...teadmatus on piin. Ilmselt mingid Narva äärsed alad ei ole nii prioriteetsed, kui USAkad Aga särk ise on tõesti kunsttükk. Isegi need kolm linnukest millest ma rääkisin on ikkagi särgil olemas. Selja peal. Väga kahju, kui sellest ilma jääksin.

          Muidu Amsterdami reisimine on üks mu unistusi küll...Arenal mängu vaadata oleks pisarateni liigutav ilmselt. Kahjuks riigiteenistuja nagu ma olen hetkel ei vea välja kuidagi. Muidu enamus maailmajagusi on läbi reisitud enamasti tööalaselt aga endale kõige lähemale kuidagi ei saa. Pealegi vaevalt, et seal fanshopiski neid särke enam on

          Edit: Tuli meelde, et Amsterdamis ma teoreetiliselt olen ikkagi olnud...Lennujaamas nimelt Toona ostsin sealt Ajaxi kodusärgi, mis siiani alles kuskil aga selga ei mahu enam.
          Kõige esimese Ajaxi särgi leidsin endale hoopis Mombasast mingilt turult

          Kommentaar


            Marley tracksuit on küll muhe, peaks hankima. 160 EUR. Tea millal kätte saab ainult

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Marley tracksuit on küll muhe, peaks hankima. 160 EUR. Tea millal kätte saab ainult
              Oletan, et selle kättesaamisega ei tule sul mingeid probleeme erinevalt särgist, mida ma muide ikka veel ootan ilma mingi infota... Ainus kiri, mis meili on tulnud on küsimus, et ega ma ei taha kuradi preorderida veel üht Marley särki, mille saaks kätte jaanuaris. Tra küll...

              Kommentaar


                Zwolle 0-2 Ajax

                Marley särgid said sisseõnnistatud. Mängusärkidel ei olegi neid lahedaid linnukesi seljal. Kahju.
                Igatahes mäng ise oli selline...meh. Erilist tulevärki nagu polnud. Ajax nagu ikka domineeris ja vastane püüdis nõelata kontrast. Zwollel võimalusi oli aga midagi eriti ohtlikku. Meie kaks väravat Hallerilt. Esimese puhul alustas rünnakut Berghuis (kellele ikkagi ei sobi Ajaxi särk), söötis Tadicile, kes omakorda tagastas palli Berghuisile, kes selle Hallerile värava ette söötis. Haller pani külmavereliselt Lamprou argivahelt palli võrku ja ühtlasi tuletas meelde, miks Zwolle väravavaht Ajaxis kanda ei suutnud kinnitada. Teine värav tekkis sellest, kui Mazraoui sai lähedalt peale lüüa. Lamprou päästis ning korraks mõtlesin, et "vaata Indrek! Ennatlikult kandsid maha meie eks varuväravavahi." kui siis nurgalöögist jooksis Lamprou nii haledalt välja, et kahju hakkas mehest. Haller lõi palli peaga tema väljasirutatud kätest vaatamata võrku ja tänane töö oli tehtud.
                Tahaks kiita kõiki aga täna väärib enim kiitust minu meelest Haller, Gravenberch ja Mazraoui ning ei saa läbi ka laitusteta... Aina enam muutub kahtlaseks Blindi viibimine väljakul. Lihtsalt kohutav. Iga teine sööt on vale iga teine puude on pallikaotus. Kas tõesti ei võiks proovida anda Schuursile võimalus?!
                Koosseisu osas oli Ten Hag teinud huvitavaid lükkeid. Tagliafico asemel oli vasakul Rench (Taglil oli vist mängukeeld). Platsilt puudus ka Lisandro Martinez. Liiguvad jutud, et Martinez tahtis lepingupikendust aga Overmars tahab "oodata" sellega... Sama keiss olevat olnud ka Onanaga. Kudus on endale muretsened mingi uue põlvevigastuse ja pole üldse veel platsile saamise lähedalgi
                Debüüdi tegi 10 minutit enne lõppu uus mees Mohamed Daramy. Tundus ok.
                Järgmine vastane CLis Sporting. Peale seda liigas Cambuur.
                Tahan oma särki...
                Over and out.

                Kommentaar


                  Selgus ka põhjus miks mängusärkidel seda lahedat kolme linnukest ei ole. UEFA otsustas, et ei luba linnukesi seljale, sest reeglite järgi tohib särgil olla vaid klubi logo ja sponsorid...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                    Selgus ka põhjus miks mängusärkidel seda lahedat kolme linnukest ei ole. UEFA otsustas, et ei luba linnukesi seljale, sest reeglite järgi tohib särgil olla vaid klubi logo ja sponsorid...
                    Bayernil on küll aastast 2011 "Mia San Mia" olnud ja/või "Münchner Kindl".

                    Kommentaar


                      No see 5:1 Ajaxi haamer Sportingu vastu oli ikka uskumatu. Ainus sisselastud koll tuli ka Pasveeri käkist. Tundub veider,kuidas selline punt tuli üldse Portugali meistriks. Eelmisel hooajal kukuti juba EL eelringis ka LASK-i vastu välja ja ilmselt see hõre graafik oli ka põhjus, miks pea 20 a tagant meistriks tõusti.

                      Täna Ajaxil muidugi eraldi tasuks välja tuua Anthony suurepärane esitus ja Halleri 4 väravat. Sellise alguse baasil on hiilgav võimalus ka grupist edasi pääseda. Ja täna ei mänginud Klaassen ja Stekelenburg. Võib olla suudetakse Dortmundile tugev lahing anda võitluses grupivõidu eest.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar




                        Sporting 1-5 Ajax

                        Et...VAU! Sellist selja võitu ma ei osanud võõrsilt oodata. Hollandi meister alistas Portugali meistri probleemideta ning seejuures muutis võõra väljaku enda kodustaadioniks, sest alates 57ndast minutist tuli mul kananahk ihule vägevatest AMSTERDAM AJAX hüüetest! Kaugele reisinud fännid omasid vastaseid
                        Mängu kunn vaieldamatult Haller 4 väravaga. Ja kunnil on ikkaoma printsess, kelleks täna oli Antony. 3 Haller 4st väravast tulid Antony eeltööst. Eriti kaunis oli teine värav...Remko andis ülipika söödu kaitsjate taha ja Antnoy jooksis vastase üle ning söötis Hallerile, kes sisse toksas... sekundite küsimus Kaunis kaunis kaunis...kõik oli täna kaunis. Isegi Berghuis sai jala valgeks Gravenberchi abiga. Lõigati Sportingu kaitsest läbi nagu kuum nuga võist. Berghuis muidugi kadus peale seda täiesti ära aga siiski tundub, et Klaasseni koht sobib talle rohkem platsil. Viimane ise oli vigastusega eemal täna. Huvitav, et Tagliafico ei saa platsile. Ehk on asi tema soovis lahkuda. Vahet pole...teda pole vaja enam.
                        Meie nõrgim lüli täna oli väravavaht Remko Passveer (Stekelenburg ikka vigane). Tegutses väga ebakindlalt ja ka vastaste auvärav läheb tema hingele. Siiski pull oli näha kuidas poolaja vile kõlades kapten Tadic tuli ja teda sõbralikult tõgas ning lohutas. Tubli kapten!
                        Igatahes selle võiduga võtame siis grupis tänulikult vastu esimese positsiooni praeguseks. Järgmine vastane CL-is Besiktas kodumurul.
                        Mõnus on olla
                        Särgist ei ole ikka veel haisugi...
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          No see 5:1 Ajaxi haamer Sportingu vastu oli ikka uskumatu. Ainus sisselastud koll tuli ka Pasveeri käkist. Tundub veider,kuidas selline punt tuli üldse Portugali meistriks. Eelmisel hooajal kukuti juba EL eelringis ka LASK-i vastu välja ja ilmselt see hõre graafik oli ka põhjus, miks pea 20 a tagant meistriks tõusti.

                          Täna Ajaxil muidugi eraldi tasuks välja tuua Anthony suurepärane esitus ja Halleri 4 väravat. Sellise alguse baasil on hiilgav võimalus ka grupist edasi pääseda. Ja täna ei mänginud Klaassen ja Stekelenburg. Võib olla suudetakse Dortmundile tugev lahing anda võitluses grupivõidu eest.
                          Neil joppas koroonaga, Porto ja Benfica said hooaja alguses pihta ning pidid väikeste vahedega mänge mängima ja kaotasid punkte. Hooaja lõpus hakkas Porto päris tempokalt järgi võtma, aga viik Benficaga(ja seejärel Braga suutmatus, 75 minutit kümnekesi mänginud Sportingule osati kaotada) tappis nende lootused ära. Lisaks suutis Sporting üsna edukalt 90. minuti väravatest lambimänge võita, kus muidu tehti mängu jooksul 1 löök raami vms.

                          Kommentaar


                            Pole see Sporting nii sitt midagi, kui seisu järgi arvata vōiks. Eelmine aasta oli täitsa teenitud meistritiitel (hōre graafik oli muidugi abiks) ning ka see aasta on hea algus liigas. Ühtegi kaotust ja 2 viiki üks neist Porto vastu. Hoian neil ikka silma peal. Pigem lendasid nad täna taktika valikuga täiesti aia taha. Tulid suure hurraaga peale ja jätsid enda kaitsjate selja taha palju jooksuruumi, mida Antony sugune välejalg ära kasutas.
                            Kui minul oleks valida, siis eelistaksin siit edasi loomulikult minu omi ja teiseks portugaallasi. Korduskohtumises saab nendega olema raskem. Vōi noh… äkki ma lällutan ja kiidan siin neid asjatult ja nad saavad kōigi käest suureskoorilise tala. Sel juhul on mul lihtsalt poolehoidja roosad prillid ees…

                            Kommentaar


                              Miks Ajax Cambuuri vihkab?

                              Kommentaar


                                Miks Cambuur mängida ei oska?
                                Timber x1 värav, Berghuis x1 värav ja assist, Tadic x1 värav ja 2 assisti, Mazraoui x1 värav, Neres x2 väravat ja 1 assist, Daramy x1 värav ja 1 assist, Taylor x1 assist, Haller x1 värav, Danilo x1 värav, Martinez x1 assist.
                                Kokku siis 9-0. Korra tundus, et tüüritakse eelmise aasta rekordi poole aga lōpus siiski vōeti gaas maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X