320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajax 7-0 Spakenburg

    Selliste meestega mindi peale siis. Vahe amatöörmeeskonnaga oli muidugi meeletu. Varela ei pidanud kordagi pingutama. Aga see mäng läheb ikkagi ajalukku. Esimese poolaja hattrickiga tõusis vanameister Siem De Jong Ajaxi arvestuses 3ndaks väravalööjaks KNVB Bekkeris. Esimene on Johan Cruyff muidugi, teine oli Sjaak Swart. Mis veel oli huvitav on see, et inimene kogub teadmisi terve elu. Mina näiteks ei teadnud, et on olemas selline asi nagu "diamond hattrick" või "perfect hattrick" aga täna sai Siem sellega hakkama. Tegu on siis hattrickiga, kus värav lüüakse pea+vasak jalg+parem jalg. Lahe.

    Väravad said veel kirja Traorex2, Tadic ja...parima jätan viimaseks Nimelt 75ndal minutil tegi oma debüüdi meeste seas 16 aastane Naci Ünüvar. Platsilt lahkus Siem De Jong. 86ndal minutil teenis Naci penalti. Vaatas ringi ja kõik meeskonnakaaslased olid toetaval seisukohal, et poiss ise peaks seda penaltit lööma. See oli tõeline respekt moment. Ja Naci ei vedanud alt! Oma debüüdis ja oma esimese löögiga raami Ajaxi eest sai ta kirja värava. Seda tervitasid kõik võimsa aplausiga. Babel võttis isegi vaevaks püsti tõusta ja aplodeerida ning publik skandeeris Naaaci ,Naaaaci. Võimas! Endal võttis klombi kurku.
    "Ten Hag then gave 16-year-old Naci Unuvar his official first team debut, which made him the 3rd youngest ever Ajax debutante after Ryan Gravenberch and Clarence Seedorf. The attacking midfielder marked his debut with a goal, scoring from the penalty spot after he was brought down.

    Marin oli hea täna aga...no ei leia ta seda võrku üles...."
    MOTMiks valiti küll Traore aga mina annaks selle Carel Eitingule. Ziyech ise poleks täna paremaid sööte jaganud!
    Ja kui Ziyechist juba juttu tuli, siis tema seis on suht kurb...Jättis vahele tänase mängu, mis ei ole küll suur asi. Aga peab ka vahele jätma kindlasti Groningeni, PSV ja Utrechti mängud. Eriti valus on muidugi PSV vastu ilma temata minna... Loodan, et Getafe vastu on ta ikka platsil.
    Edit:
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Groningen 2-1 Ajax

      Täielik clusterfuck toimus seal platsil. Mis kuradi koosseis väljakule lasti...nagu läheks KNVB beckerit mängima. Kuidas mind häirib see palli edasi tagasi liigutamine....põhiliselt just tagasi söötmine ning kogu selle pika eelmängu järel siis lihtsalt üks pikk pall ette järsku ning palli kaotus. Palli valdamine miljon aga pealelööke 0. Ziyech väljas ja keskväli oli impotentne. Ziyechi asemel oli platsil Siem De Jong...aga vastas ei olnud enam amatöörmeeskond. De Jongi kasutegur oli 0. Onana on ka õlavigastusega väljas. Tundub, et ka Babeli toomine ei olnud hea otsus, sest pallikontroll on mehel küll teise liiga tase. Tühjale väravale ei saanud pihta. Tadic...jätkab oma näotuid esitusi. Dest oli täna parim meie seast. Mängupilt läks paremaks, kui platsile said Eiting ja Traore. Nende kahega oleks pidanud ka alustama. Martinez keskkaitses ei tööta üldse. Blindist on kohutav puudus.Ei tea kas tast üldse veel mängumeest tuleb.
      Vahe AZ-ga on taas 3 punkti. Need vigastused rõõvivad hea une kurat. Sellise rünnakuga ei saa Getafet küll murda. Liigaski läheb raskeks.

      Kommentaar


        Indrekolen, mis tundmused on? Kui jätkab näotuid esitusi, siis hea ju kui äkki minema läheb?

        Hispaania jalgpalliklubi FC Barcelona oli lähedal Valencia ründaja Rodrigo palkamisele, kuid Barcelona otsustas viimasel hetkel mängija üleminekule pidurit tõmmata.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Indrekolen, mis tundmused on? Kui jätkab näotuid esitusi, siis hea ju kui äkki minema läheb?

          https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...ar?id=88783367
          Ei ei... esitused võivad näotud olla aga ta on platsil meeskonna hing. Selle hooaja panus on rohkem olnud kaptenipaelas ning meeskonna motiveerimises. Kas ta üldse saabki kuhugi minna? Tal ju leping sisuliselt 2026ni. Ehk 2023ndani mängib ja sealt edasi õpib treeneri ametit... Ei kurat ärge jamage. Eriti veel nii hilja välja tulla sellise üllatuspommiga. Tundub, et Babel on mõtetu lisa seega Tadicit ei tohi mingil juhul ära lasta.

          Edit: Natuke tuhnisin ja :"According to De Telegraaf, Barcelona tried to loan Dusan Tadic for the rest of the season, but Ajax director Marc Overmars swiftly told them no."

          Kommentaar


            Kuna Tottenham müüs Erikseni Interisse, tilkus ka Ajaxi kontole maast leitud 650 000 eurtsi. Erikseni müügiklauslis oli punkt, kus tema edasimüümisel teenib klubi 10% tema müügitulust. Ehk kuna ta müüdi omal ajal 13.5 miljoniga ja nüüd 20 miljoniga, siis 6,5 miljoni pealt teenis Ajax 10%. Abiks ikka. Kahju muidugi, et suurem summa mängus ei olnud.

            Kommentaar


              FC Groningenis laenul olnud Kaj Sierhuis müüdi Prantsusmaale Stade de Reimsi.

              Kommentaar


                Jah tõesti Sierhuis müüdi Reimsi. Nii paljud noored Ajaxciidid, keda tahaks põhis näha, ei jõuagi esindusmeeskonda. Sierhuisi esitused Groningeni eest, lubasid küll loota, et ehk murrab ka Ajaxis väljakule. Tema oli ju meie viimase kaotuse põhiarhitekt, viisakalt väravat ei tähistanud jne. Aga, mis seal ikka...
                Üks teine selline mees, kellel on oht mitte jõuda Ajaxi põhirivistuses platsile, minu suureks kurvastuseks, on Brian Brobbey. Nimelt teda ajab taga Real Madrid.
                Tadic jäi Amsterdami, kuigi räägitakse , et ta ise tahtis katalooniasse...
                Ülitähtis positiivne uudis on see, et Blind on taas trennis! Tundub, et temast tuleb veel mängumees. Väga õnnelik selle üle. Ei usu muidugi, et ta täna kohe platsile saab aga meeskonnal peaks olema ilma tematagi suur motivatsioon võita. Nimelt on meie edu peaarhitektil Erik Ten Hag-il 50 juubel! PALJU ÕNNE!!
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Ajax 1-0 PSV

                  Sisuliselt võideti lõpuks B koosseisuga, kuid teenitult. Ei tea kas mehed ei teinud enne mängu sooja või mis. See ei ole normaalne, et 3 mehel reielihas mängu ajal otsad annab. 2 neist esimesel poolajal. Kui esimest poolaega veel mainida siis see mäng oleks pidanud seal juba tehtud olema aga Unnerstal oli täna küll man of the match PSV eest. Kuigi jah osalt tema süü tõttu tuli värav aga see selleks. Eiting oli täna hea. Kilomeetreid sai ka kõige rohkem joostud. Donnyl oli suur osa meie väravast. Tadic oli ok. Schuurs vahetas Veltmani välja ja sai väga hästi hakkama. Promes....Tuli-nägi-lõi ära-ja lonkas minema. Loodan, et tegu ei ole klaasmehega. Babel sama viga mis Veltmanil ja Promesel. Laatsareti rivi pikeneb...
                  Kokkuvõtvalt võib õelda, et 3 punkti suurima rivaali üle teeb alati pühapäeva rõõmsaks. Kui siia lisada veel see, et Lazio jätkab scudetto peale võitlemast siis cheers!
                  Vahe AZ-ga 3p ja järgmine vastane Utrecht.

                  Kommentaar


                    Tänased mängud jäetakse tormi tōttu ära!

                    Siis tuleb kirjutada midagi muud. Leidsin huvitava artikli Londonis toimunust Chelsea vastu:
                    “ Sjaak Swart is of the opinion that UEFA should provide financial support to Ajax following the Chelsea debacle in the Champions League. According to De Telegraaf, UEFA RECOGNIZES that referee Gianluca Rocchi has gone a long way.

                    Partly due to the action of the Italian arbitrator, Ajax left two important points on a visit to Chelsea. With a 2-4 lead, the team from Amsterdam had to go further with nine men and was awarded a penalty, all in one attack. Now UEFA ACKNOWLEDGED that the game should have been stopped after the first offense (and second yellow card) by Daley Blind.

                    Ajax finally ended one point behind Chelsea and Valencia in the group and is therefore sentenced to the Europe League. Sjaak Swart believes that UEFA should meet the Amsterdammers now that they recognize that the arbitration has blundered on Stamford Bridge. "Ajax misses out on at least ten million euros, so financial compensation seems to be appropriate," Mister Ajax told De Telegraaf.

                    Swart can still get excited about the bizarre evening in London and cannot understand that Rocchi sent two Ajax players away and gave Chelsea a penalty. "It's really outrageous what happened at Stamford Bridge. That referee was terrible. He wasn't a little bit, but very confused."

                    Bron: De Télégraaph.“

                    Ja kauaks meil seda Euroopa Liigat on... kōik on laatsaretis ning Getafe purustas Valencia lausa 3-0. Jah aga see Chelsea ōhtu oli tōesti meeldejääv...

                    P.S. Onana tahab suvel premmi.

                    Kommentaar


                      Vitesse 0-3 Ajax KNVB karikas.
                      Väravad Gravenberch, Tadic ja lõpuks ometi ka Babel. Kusjuures Babeli värava ma paneks üldse Traore nimele. See oli imeline rünnak noorelt Burkina Faso mehelt. Õige otsus teda mitte laenule anda. Nüüd tuleb vaid loota, et ta kohe puurist välja ei lenda. Blind ja Ziyech alustasid pingilt ning mängu lõpupoole said oma comebacki minutid kirja. Enne Getafet on selline boost hea.
                      Getafest rääkides olen ma jõudnud veendumusele, et vormikõver on päris palju nende poole kaldu. Ma ei imestaks, kui Ajaxi teekond EL-is saab kiire lõpu. Eriti, kui pressivad uudised nagu see, et Ziyech läheb suvel Chelseasse, kui mees ise nõus on. Üleminekusumma närused 45 milj. Kas on vaja mehi juba ette ära müüa?! Ma ei saa sellest aru. Chelsea olevat tahtnud marokolast juba talvel saada aga Overmars oli ei õelnud. Sama sihtkoht tundub olevat ka härra Onanal. Tänavune Chelsea on sümpaatne meeskond aga üldpildis on Chelsea läbi aastate olnud minu jaoks vastumeelne.
                      Bayern Mynchen noolib Dest-i. Sama lugu, et taheti juba talvel aga Overmars saatis pikalt. Ja Dest otseloomulikult tahab minna...Taevas halasta, andke aega atra seada kurat!
                      Real noolib Brobbeyd nii, et too ei pruugi esindusmeeskonda jõudagi. Jõuetu viha kogu selle praeguse ostan-müün süsteemi peale. Big business.
                      See suvi tuleb ilmselt päris katastroofiline äraminekute osas. Ma loodan, et Van Der Sar-il on plaan olemas, keda asemele tuua.
                      Veltman on 2 kuud väljas. Käis põlveoperatsioonil.

                      Edit: Ziyech on müüdud...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        See suvi tuleb ilmselt päris katastroofiline äraminekute osas. Ma loodan, et Van Der Sar-il on plaan olemas, keda asemele tuua.
                        Ojamaa tahaks küll Poola 3.liigast Ajaxisse tulla ma arvan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Ojamaa tahaks küll Poola 3.liigast Ajaxisse tulla ma arvan
                          Ojamaa Ziyechi asemel oleks sama vägev grand master plan nagu Liivakul oli, kui ta Napolist jalga lasi

                          Ziyech siis 44 milj lõpuks.
                          Unustasin mainida, et yong Ajax sai Utrechtilt vahepeal korraliku ketuka 7-2. Tolles mängus käis Ten Hag vaatamas, kuidas Varela ka väravasuule sobib, sest teatavasti Getafe vastu on Onana väljas kaartie tõttu. Pinge oli vist liiga suur Brunole ning päris mitu väravat sai kirjutada tema nimele. Nii, et mine tea, äkki Getafe vastu on väravas hoopis Kjell Scherpen.

                          Kommentaar


                            Ajax 3-0 Waalwijk

                            Mugav ja teenitud võit. Raisati jälle palju võimalusi. Tadic penaltist (mulle tundus, et Van De Beek tegi kerge daivi...aga noh, kes mina olen rääkima ja VAR jne.), Traore ilusa kombitsiooni lõpetuseks ja Huntelaar enne lõppu.
                            Vahe on taas turvalised 6 punkti ja pühapäeval kohtume AZ-ga. Siis on võimalus asi ära kindlustada või taas põnevaks lasta. MOTM-iks valiti Van De Beek. Mina ise lisaksin tema kõrvale Tagliafico. Ta tegi niipalju vaheltvõtte, et ulme. Tadic oli ka töna hea. Babel nii ja naa.
                            Järgmine vastane EL-is Getafe...huuuh...

                            Kommentaar


                              Ainuke kellest kahju pole kui müügiks läheb, siis Kotarski. Kes Jong Ajaxi mängu või highlightse vaatas/vaatab saab aru. Mida nad näevad temas? 2-4 NAC

                              Kommentaar


                                Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
                                Ainuke kellest kahju pole kui müügiks läheb, siis Kotarski. Kes Jong Ajaxi mängu või highlightse vaatas/vaatab saab aru. Mida nad näevad temas? 2-4 NAC
                                Ta on ilmselt üks väheseid keda ei müüda Aga...kes siis Getafe vastu väravas on?! Arvasin, et kuna Varela floppis, siis Scherpen seisab aga hoopis Kotarskile anti mänguaega...

                                Liiguvad jutud, et Siem De Jong lahkub Ameerikasse, Fc Cinncinati. Edu!

                                Kurvad uudised ka. 73 aastaselt suri Ajaxi legend Barry Hulshoff. Mees lammutas Ajaxi eest 70ndatel pidades kokku natuke üle 280ne mängu. 6 kordne Hollandi meister ja 3 kordne CL eelkäia meister.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X