320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ...jah, eelmine kommentaar läks taas lappama. Pean väga kriitilise pilguga üle vaatama oma mängupäevadel kasutatava vägijookide koguse.
    Igatahes taas 10-kesi ning tagantjärgi tarkus on, et eks ikka oli punane kaart kuigi mōōndusega, et otsene punane see minu meelest küll ei olnud. Edson ei astunud vastase jalale meelega. Kollane oleks olnud ōigustatud, mis aga omakorda tähendanuks ikka punast, sest Edsonil oli juba kollane all.
    Kōik hea, mis hästi lōppeb.
    Huvitav oli, et Martinez jäeti pingile.
    Schuurs-poiss sai vigastada, see oli väga halb. Mees on siiani olnud isegi parem, kui De Ligt oma esimesel aastal. Asemele toodi alles meeste sekka kerkinud Jurrien Timber. Väga kartsin sellist asjade käiku aga nagu nüüd ajalugu näitab, siis asjata. Timber oli fantastiline!
    Kudus on nii hästi esinenud, et ei näe küll kuidas Gravenberch taas algkoosseisu saama peaks. Teine värav oli puhas Kuduse spurt, täpne sööt ja Antony kliiniline snaiperlöök.
    Ōnnetu Zakaria vahetati taas teiseks poolajaks välja. Minu meelest vōiks Tadic Zakaria asemel keskele nihutada ja Neres Tadici asemel äärele. Oleks meil kaks kiiret brasiilast äärtel. Vōi Zakaria asemel alustada Traorega. Aga, mis ma ikka tean. Ten Hag on pädevam poiss.
    Emotsionaalselt oli Vitesse mäng korralik Ameerika mäed. Schuursi vigastus ei ennustanud midagi head. Siis värav! Ilus ründav jalgpall mōlemalt, siis see neetud punane ja mōte, et taas lendab kōik taevasse, sest Vitesse ei ole Sparta. Siis täis masekas, kui tuli viigivärav. Siis moment of magic Kudus-Antonylt, emotsioonid laes. Ja edasi palvetamine Odini,Zeusi,Kristuse,Allahhi jne poole, et Vitesse vastu ei lööks. Ja lōpuvile ning tunne nagu peale head seksi.
    Muudes uudistes härra Dest läheb ilmselt Barcasse 20 milku pluss boonused eest. Oh jah...

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Schuurs-poiss sai vigastada, see oli väga halb. Mees on siiani olnud isegi parem, kui De Ligt oma esimesel aastal.
      De Ligt oli 17 kui hakkas tegusid tegema. Schuurs 20, peagi 21.
      Aga tubli ikka

      Kommentaar


        Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
        De Ligt oli 17 kui hakkas tegusid tegema. Schuurs 20, peagi 21.
        Aga tubli ikka
        Ōige tähelepanek. Ütleme siis, et Schuurs on siiani parem, kui 17-18 aastane De Ligt.

        Kommentaar


          Kurat, tühjaks müüvad meie klubi. Dest pole veel korraliku läbilöökigi teinud ja juba müüakse/ostetakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
            Kurat, tühjaks müüvad meie klubi. Dest pole veel korraliku läbilöökigi teinud ja juba müüakse/ostetakse.
            Läinud jah...kurb. Pole lastud tal küpsekski saada. Ilmselt ta ise ka ikka tahtis minna. No loyality. Ajaxis päris põhimeheks ei jõudnudki, kuigi eelmine hooaeg enne koroonat juba hakkas tunduma, et nii läheb. Natuke vihaseks teevad sellised üleminekud aga mis teha. Money talks. Asemele toodi kohe Utrechtis Sean Klaiber. Ten Hag-i soov. Tundis teda Utrechti aegadest jne. Loodan, et see on parem ost, kui Labyad, mis oli ka Ten Hag-i soovil Utrechtist tehtud.
            Veel on oodata tagasi Klaassenit. Bremen lükkas esimese pakkumise tagasi aga Ajax on ka teise pakkumise teinud juba. Ei tea...mul ei ole usku endisesse kaptenisse. Juba EL finaali jõdumise hooajal tundus ta mulle veidi nõrgem kui ülejäänud meeskond. Praegu veel 27 aastane, ilmselt sellepärast valiti ka tema Schöne asemel.



            Minu ennustus tänaseks loosiks
            Lisatud failid

            Kommentaar


              Loosiõnne täna ei olnud.

              Liverpool on muidugi teine maailm aga ehk punkte ikka pudeneb hea õnne korral.
              Atalantaga ilmselt läheb rebimiseks teise edasipääsiu koha eest.
              Midty..jne võib olla üllataja aga normaalne oleks ikka miinimum 4p ära napsata.

              Kommentaar


                Groningen 1-0 Ajax

                Tagant järgi võib õelda, et magasin maha õige mängu. Ei saa õelda, et väga üllatusena tuli see seis. Groningeniga võõrsil madistada on millegipärast alati raske meil. Siia lisada, et vigastustega olid väljas Kudus ja Schuurs ja siis me jõuame juba sinna, kus me olime hooaja lõpul. Nimelt üleminekturul on meil olnud kuradi lahtiste uste päevad ja pingile tasemel asendusmehi ei olegi võtta taaskord. Timber sai küll oma ülesandega hakkama, kuid Gravenberch oli pettumus. Ja Labyadiga ees jätkuvalt alustada on enesetapp. Uskumatu, et Lisandro Martinez on pingipoisiks kukkunud!
                Värav tuli ka klassikaline Ajax rünnakul süsteemiga. Ajax aina pressis, kaotas palli, kontra ja koll. Ülejäänud mäng ei suudetud kaitset üle mängida.
                Üleminekutest rääkides siis ma ei saa aru, mis kuradi "for the future"? Mehed ei jõua tegusi tegema hakatagi juba müüakse maha! Kas rahadega on halb seis või mis? Viimane täiesti arusaamatu müük oli suure potentsiaaliga Noa Langi müük belgiasse Club Bruggesse. Lisame siia Desti mineku Koemani nurumisel, De Beek pingipoisiks ManUsse, Veltmani absurdne brightoni pingipoisiks minek, Eiting kuskile teise premmi liiga satsi ja loomulikult Ziyech ja see nimekiri on valus. Ja asemele toodi...Kudus ja Antony on ok aga edasi. Desti asemel 27 aastane Sean Klaiber Utrechtist. Ei ole kindlasti meistrite liiga materjal. Ajaxi Evertoni vastu vahetanud ja seal floppinud Klaassen. Werderis oli põhimees aga Werder rabeles seal tabelipõhjas. Ei näe, et tema tase kuidagi aitaks Ajaxit. Ja siis pensionär Stekelenburg ja üleminekud ongi läbi. Hea, et mul juukseid peas ei ole, muidu ma kisuks neid ilmselt välja. Overmars and co minu meelest see üleminekuaken feilisid kolossaalselt. Siia lisame fakti, et teised eredivisie klubid on ikka korrlaikult täiendusi endale sebinud. AZ suutis põhimehed endale jätta ja suured rivaalid Eindovenist said isegi maailmameistri enda ridadesse! Mario Götse on kõva sõna. Hollandi liigale on selline üleminek väga vajalik ja mul on selle üle hea meel, kuid ma olen kade, et ta just rivaalidele sai.

                Ajax ja AZ pidasid sõpaka eile. 1-1 Nerese assist ja Traore koll. Ootaks neid kahte põhisse. Traore peaks küll Labyadi asemel ees alustama.

                Lõpetaks huumoriga. Desti järelhüüe Ajaxilt oli "Show them where you come from!"
                Dest: OK
                Also Dest:

                Kommentaar


                  That's gonna be a meme

                  Kommentaar


                    ainet on jah...

                    Pühapäeval oli ka mäng, mida ma taaskord ei näinud aga highlightide põhjal paljulubav esitus. Ajax 5-1 Heerenveen. MOTM oli Kudus, kes oli osaline kolmes väravas (2 assisti ja värav).
                    Sean Klaiber sai oma debüüdi aga...noh...meh. Klaassen sai ka algkoosseisu ning kohe ka jala valgeks penaltist. Ekskaptenit oli küll tore taas näha Ajaxi särgis aga ma mäletan veel hästi, kuidas ta EL finaali satsist otsustas üle kolida tol hetkel lambi Evertoni.

                    Kommentaar


                      Ten Hag teatas, et "Antony is not FIT ENOUGH to play against Liverpool". M I D A ? ? ? Mees on kolmes mängus löönud kolm väravat! Kuhu ta fitness lambist kadus huvitav. Täiesti arusaamatu statment...(loodan, et mitte see kuradi viiruse näss) aga olgu. Liverpoolil ka mehi puudu. Neres ilmselt alustab ja Traore läheb ette.

                      Edit:

                      Onana
                      Blind
                      Schuurs
                      Tagliafico
                      Mazraoui
                      Martinez
                      Gravenberch
                      Klaassen
                      Kudus
                      Tadic
                      Neres

                      Viigiga oleks rahul...

                      Kommentaar


                        Mina küll peale esimest poolaega viigiga rahul pole. Vana hea Ajax ise ära ei löö, siis löövad endale

                        Kommentaar


                          Realiseerimine, realiseerimine, realiseerimine. Kõik enne seda viimast lööki tehakse õigesti ja siis..

                          Kommentaar


                            See kaotus võib edasipääsu suhtes kalliks maksma minna. Praegune Liverpool on üsna keskpärane ja Atalanta seevastu tundub hea. Just siin olnuks hea võimalus punkte võtta. Promesi 1-1 olukord, Tadici tõste, mille Fabinho joonelt ära võttis pluss Klaasseni postilöök olid kahtlemata parimad võimalused ja Liverpooli värav seevastu ebaõnnestunud Tagliafico palli puhtaks löömine, mis hoopis oma võrku lendas. Kuduse vigastus mängu algul pluss Anthony eemalejäämine kindlasti mõjutasid mängu käiku. Ilmselgelt kaks parimat pallurit hetke Ajaxis.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Ajax 0-1 Liverpool

                              Kui britid hakkama ei saa eks me aitame. Aga ei...Nicole pole midagi ette heita. Ikka juhtub. Peamine, et ennast täis ei kusetud ja mängiti nagu võrdne võrdsega. Onana on endiselt boss aga kurat õpi lõpuks väljajooksu õigesti hindama. Labyadi sissetoomine oli tagasikäik. Esimest korda nägin seda varianti, et mõlemad CB-d võeti välja kahe ründaja vastu. Respect.
                              Jah tõesti kahju...Promesi võimalus, post ja isegi Ekkelenkamp lõpus...no kurat...ei vea lihtsalt. Võimalusi on aga realiseerimine on nagu palli lukuaugust läbi ajamine. Mitmetel puhkudel lihtsalt LÖÖ kurat peale ja vaata mis saab aga ei proovime palliga ikka kuradi väravajooneni joosta. Ühesõnaga ise sittusime mängu maha. Liver oli täna võidetav.
                              Järgmine CL vastane Atalanta.

                              P.S. Muidugi Antony "not fit" (??????? 3st mängust 3 kolli) ja Kuduse vigastus olid löögid allapoole vööd. Kudus oma 7 minutiga jõudis niiplaju muljet avaldada, et füüsiliselt oli valus teda näha ära vahetatamas.
                              Lisan siia lingi, kus Ronald De Boer räägib elust ja muuseas avaldab arvamust Kuduse kohta. "100 miljon for the man is not enough".
                              https://podcasts.apple.com/us/podcas...WRsFS_AKorGgCg

                              Edit vol 2. Pean mainima ikkagi...temast veel lugu ei pea aga Klaassen oli täna suurepärane. Give credit where credit is due.

                              Kommentaar


                                Natuke soola haavadele. Kudusel meniski vigastus. Väljas vähemalt paar-kolm kuud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X