320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOL GOOOOOOLLLL
    Ajax 2-0 AZ
    Täna oleks Johan Cruijff, meie ikoon, saanud 74 aastaseks.

    Sellisel päeval on neili korda tähtsam võita, kui muidu...ja eriti veel sellist rivaali nagu AZ. Ma vaatasin mängu nagu mingit kuradi finaali...emotsioonid olid taas laes ja Klaassen poeg tõi kaks väravat ära! Kes oleks võinud arvata hooaja alguses, et Klaassen on see keskväljamootor, kes meile nii tähtsaks saab? Jah Kuduse vigastus aitas ta platsile aga ta kasutas oma võimalust 99%! Vahe PSV-ga 12p ja mängida 4 mängu... Üliheas hoos Emmen, kes on saanud mingi uue hingamise ja tänasega tõusis juba otserelagatsioonist välja, Feyenoord, sitas seisus Venlo ja Vitesse. Neist mängudest, kus kaalul kokku on 12 punkti on vaja võtta 1p et kaitsta oma Eredivisie tiitlit !! TEHTAV!
    Esimest poolaega vaadates tundus mulle, et justkui kõik on kortrolli all aga kui poolaeg läbi sai üllatusin, sest statistika oli suht võrdne. Meile oli posession natuke enam kui 50 % lõõgid väravale olid mõlemal 6 aga raami oli AZ-l isegi 3 meie kahe vastu! Ei märganudki kustkohast need tulid Sellest poolajast jäi meelde vastaste hiilgavalt lahti mängitud nurgalöök, mis väärinuksm küll väravat aga Alvarez päästis.
    Meie esimene värav oli puhas Tadici eeltöö ja Halleri common sence pall Klaassenile jätta, kes vv-ga üks ühele ära lõi. Teine värav nurgalöögist ja Klaasseni kuldne peanupuke!
    Ma olin siiani arvanud, et ma olen Ajaxi fännidest ainuke, kes Brobbeyd ultimate reeturiks peab foorumeid vaadates aga, kui ta täna Halleri asemel platsile tuli adusin, et see ei ole nii. Ta sai kena vilekoori. Ja kuigi mul on ühtaegu kurb ja kahju et ta läheb siis oli siiski hea meel tõded, et ma pole ainuke ja Ultrad on sama meelt.


    ILUSAT PÜHAPÄEVA!
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Täna siis tehti minule väike üllatus Nimelt sai kindlaks, et Erik ei lähe "superklubisse" nimega Tottenham vaid jääb meie seltsi. Vaatamata sellele, et ma ikka aegajalt kirun vana kiilaspead, siis tegelikult ta on ikka väga hea treener! Hea meel uue lepingu üle!
      Lisatud failid

      Kommentaar


        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Tahtsin siia sellesama video panna, kui meeskonna tänane koosseis väljas on. Jõudsid ette. Jah Brobbey va staar...vara läheb ta ära meie juurest. Väga vara. Areneda on veel kuhjaga. Aga ok. Tänane koosseis siis:

          Emmen on väljalangemisheitluses ja nende vastu midagi lihtsalt ei tule! Täna näiteks tegi meeleheitliku pingutuse Ado, kes võitis Feyenoordi kodus. Nii, et tabeli alumised võitlevad hingega. Tuletan siis meelde, et meile on punktikest vaja.

          Väidetavalt lekkis Ajaxi järgmise hooaja lisavorm. Pühendusega Bob Marleyle. Teatavasti on tema lugu "three little birds" Ajaxi fännide repertuaaris. Päris šeff särk muidu...
          Lisatud failid

          Kommentaar


            10 Minutit veel... Minul pidu juba käib !







            Kommentaar


              No nii, palju õnne meile! 35. tiitel käes.

              Kommentaar


                Palju õnne Ajaxi sõpradele!
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  õnnitlused kõige fännim fänn Indrekolen!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Palju õnne Ajaxi sõpradele!
                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    õnnitlused kõige fännim fänn Indrekolen!!
                    Bedankt!

                    35-s meistritiitel on tõsiasi. Kartsin, et Emmen annab kõvema lahingu aga poisid täna tegid oma. Eelmise kuu eredivisie parim noormängija Jurrien Timber otsustas täna lüüa oma esimese värava Ajaxi eest ja avas skoori! Haller, Klaassen ja Rench lisasid omaltpoolt kirstunaelu. Tadic sai kaks assisti Klassen ühe. Teenitud võit! Olime see hooaeg vaieldamatult parim klubi Hollandis.
                    Kui midagi sellest hooajast kripeldama jääb, siis Euroopa liigas oleks pidanud kindlasti ühe raundi veel edasi minema. Huvitav, et alustasime hooaega kaitseliiniga väravas Onana, kaitses Blind, Tagliafico, Schuurs ja Mazraoui, kui hooaja lõpuni mängis neist vaid Tagliafico. Timber puksis Schhursi pingile, Blind ja Mazraoui said viga. Keskväljal oli heas hoos Kudus, kuid peale tema vigastust tuli platsile meie ekskapten ja minu jaoks selle hooaja kõige suurem üllataja Klaassen! 12 väravat! Võrdluseks Tadicil on 14 ja enamus penaltitest. Kergitan mütsi Klaasseni ees. Ta oli selle hooaja võtmemängija minu jaoks. Antoni alustas hooaega hästi, kuid teine pool oli täielik kokkuvarisemine minu meelest. Ühtegi väravat alates jaanuari lõpust.

                    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                    LANDSCAMPIONEN 2020/2021!

                    Proosit!
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Sirvisin netis ringi ja sattusin hooaja 13/14 Ajaxi pildile. Vabandust, peaks täpsustama 1913/1914 hooaja pildile.

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar



                        Veits draw me like one of your French girl vibe

                        Kommentaar


                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Natuke Ajaxist.
                            Pinged maas ja seepärast mäng Feyenoordi vastu eriti ei tekitanud emotsioone. Muidugi ei saa salata, et sellise rivaali alistamine ja seisuga 3-0 on igati positiivne. Feyenoord sai kirja 2 omaväravat ja kirstunaela lõi Mohammed Kudus üle pika aja. Järgmine hooaeg on Kudus kindlasti põhimees.
                            Vaatasin Interi alateemas esitletakse särke. Panen siis siia ka meie away kit-i ja lisan uuesti mitteametlikult kinnitatud Bob Marley tribute 3-rd kit-i.

                            Jah...kui meie 3 kit on Bob Marley auks siis võõrsilsärk on...ma ei tea...interi auks? Üle pika aja esimene särk, mis minule ei meeldi.
                            Mis veel? Ajax sulatas oma 35nda meistritiitli väikestest tähekesteks ja jagab need 42 000ndele hooaja pileti omanikule, et ka fännid saaksid osa karikast sel raskel koroona aastal.


                            Viimasel ajal on Ajax kaotamas palju lubavaid mängijaid oma noorteakadeemiast. Ilmselt konkurents on paljudele liiga raske ning valitakse muu tee. Hiljuti teatas Groningen, et nad said allkirja jong ajaxi kaitsjalt Neraysho Kasanwirjolt .Samas vaadates, kus jong Ajax tabelis asetseb ei tea kas neid talente tahakski. Praegu ollakse tabeli väljalangemistsooni lähedal.
                            Edasi Van Basten kritiseeris Donny van De Beeki, et ta lahkus liiga vara, mis on ilmselgelt tõsi. Lisan siia vahva pildi.

                            Lõpetuseks Ajax üritab ründesse saada Ghanalast Sulemanat taas Nordsjellandist. Brügge ning ManU ajab ka noormeest taga, kuid me saime juba Kuduse sealt nii, et ehk need sidemed aitavad.
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Ajax 3-1 VVV Venlo
                              Platsile saadeti mitmed varumehed, kes tavaliselt ei alusta. Näiteks Ekkelenkamp ja Taylor. Taylor tähistas seda asja punasega. Aga väravad tulid Renchilt, Hallerilt ja Kuduselt. Selle vōiduga määras ka Ajax Venlo saatuse liigast välja kukkuda.
                              Peale mängu tekitas rohkem poleemikat see, et Ajax otsib vōimalusi Brobbey tagasiostmiseks. Brobbey nimelt on hakanud kahtlema ülemineku pädevuses, peale seda, kui selgus, et Nagelsmann ise klubist Bayernisse jalga laseb. Täis huumor... Brobbey läks tasuta aga pole veel saksamaalgi, kui juba peaksime pappi köhima, et ta tagasi saada. Lōpetage ära! Las läheb. Tuleb samasugune benchboy nagu siin mōned teised, kes liiga vara raha taga ajama jooksid. Van de Beek, Kluivert, Younes ( kus kurat ta on üldse?!) jne.

                              Kommentaar


                                kui keegi hea mees jalga laseb teise kluppi, kaua fänni meelepaha kestab? kas veel aastaid hiljem, kui juhtub kodustaadionil võõra meeskonna koosseisu mängima, siis sajatatakse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X