320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Real on vaatamata praegusele vormile siiski üks halvimaid loose, mis tulla sai. Play-off on midagi muud kui grupifaas. Aga lootma peab ja kui langetakse pingelises heitluses, mitte lati alt läbi minnes, siis kindlasti oleks see austust väärt.
    Kōik on ōige aga loota Porto vōi Dortmundi loosile poleks olnud ka mōtet. Ma usun, et Ajax mängib just paremini, kui nad on selged underdogid. Pealegi Porto on ka vōimsas hoos... arvan, et nendega oleks ikka sama raske kui realiga. Ühesōnaga kergeid lahendusi pole niikuinii.

    Kommentaar


      Matthijs de Ligt pälvis Torinos Golden Boy Awardsi ehk parim alla 21 a mängija, kes aasta jooksul kõige enam silma paistnud. Alates 2003 aastast (kui selle pälvis van der Vaart) on de Ligt esimene kaitsja, kes selle auhinna saanud. Enne on see priis läinud vaid keskväljameestele ja ründajatele.

      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Jah palju uudiseid on vahele jäänud... näiteks Ajax võitis Groningeni 8-0. Hattrickid Ziechy-le ja Blindile. De Light on golden boy...tore. Suvel nutan krokodilli pisaraid, sest ilmselt ostetakse meeskond tühjaks.
        De light oma võidust: I am very happy and very proud to have won this prize. Especially when I look at the names that have gone before me. It is almost unreal that I am in a row with Paul Pogba, Kylian Mbappé, Lionel Messi and Van der Vaart. Awesome!”
        Lisaks väidetavalt on Ajax valmis jaanuaris tooma klubisse mehhikost ääremängia Diego Laineze. Ei tea mehest midagi aga loodan, et ta on sama äge, kui teised hiljutised ostud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
          Jah palju uudiseid on vahele jäänud... näiteks Ajax võitis Groningeni 8-0.
          De Graafshaap oli ohvriks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            De Graafshaap oli ohvriks.
            Minu paha. Ei tea miks see Groningen mulle jalgu jäi.

            Kommentaar


              KNVB Becker

              Roda 1-1 Ajax. Platsile said siis paljud, kes tavaliselt põhis ei ole. Väravas oli Lamprou, kaitses Schuurs,Kristensen,Wöber, Blind, poolikus Labyad, De Jong, Eiting ning ründajad Tadic Huntelaar ja Neres. mõlemad väravad tulid penaltitest. Huntelaari teenitud penalti realiseeris Tadic natuke hiljem lõikas Engels meie kaitsest läbi nagu maailmaklassi ründaja...Blind ja Kristensen saadeti korraga kohvile. Lamprou tõmbas mehe maha ja Roda viigistas pendlast. Selline seis jäi kuni lisaaja lõpuni, kuigi platsile toodi mängu päästma ka De Light,Dolberg ja Cerny. Viimasel oli 120ndal minutil hea võimalus aga Roda väravavaht päästis. Üldiselt surve oli Ajaxi poolt meeletu aga väravalöökidele praktiliselt ei saadud. Roda kaitse oli väga hea. Parimad väravavõimalused olidki hoopis Rodal aga Lamprou ei ole ka kehv mees. 3 min enne mängu lõppu toodi sisse Onana. See otsus oli Ten Hagi poolt õige, sest mees tõrjus penalti. Esimest korda nägin, et kasutatakse penalti löömiseks ABBAABBAAB süsteemi. Ehk siis löi Ajax ning peale seda järgmised kaks lööki olid Roda poolt ning edasi kaks lööki Ajax jne. Huvitav süsteem. Nagu ma aru sain peaks see esimese lööja eelise ära kaotama. Igatahes Roda esimesed kaks meest eksisid ja sisuliselt oli mäng tehtud. Meil löid penaltid kindlalt sisse Tadic,Dolberg siis De Light eksis ning viimase löi Blind ja see läks õnnega pooleks Novakovici jalast sisse.
              Ühesõnaga ootamatult raske kohtumine. Floppisid Eiting, kelle tsenderdused olid lihtsalt kohutavad (ma millegipärast arvasin, et ta vahetati teise poolaja algusosas üldse välja aga 114min näitas teda järsku suures plaanis ning tuligi välja, et mees veel platsil ), tundus ka, et Ten Hag sõneles veidi Kristenseniga ning De Jong jooksis ka lati alt läbi jälle.

              Lisatud failid

              Kommentaar


                Utrecht 1-3 Ajax
                Raske mäng heas vormis oleva meeskonna vastu. Esimene poolaeg oli probleemideta. Ajax valdas palli ning Utrecht katsus vastu pidada. Muidu istusid vastased kaitses päris viisakalt kuni 14ndal minutil tekkis brainfrees. Frenkie sai palli ning andis suurepärase söödu Dolbergile. Tekkis 3-2 ülekaal ründajatele. Kaspar söötis Blind-ile, kes ei isetsenud ja söötis ühe puutega tagasi ründajale. Vahepeal pole Dolbergi viitsinud mitte keegi peale võtta ning poiss sai rahulikult palli paika sättida ning sihtida, 0-1. Sellise seisuga poolaeg lõppes.
                Teine poolaeg oli põnevam. Näha sai penalteid, VAR-i, ilutulestikku ja väravaid. 59ndal minutil tõmbas Jannsen Dolbergi karistusalas maha...või tegelikult mina ei saanudki väga aru mis ta tegi..kas hoidis teda tagasi või jooksis otsa, mida iganes. Igatahes kohtunik vaatas VAR-i ja penalti realiseeris suve parim ost Tadic. Sellepeale hakkas Onana pähe sadama plasttopse ja isegi mingit pürotehnikat. Üks plahvatas Onanal päris lähedal. Sinkgraven sai platsile, jälle kohutavalt mänginud, Wöberi asemele (Hea, et ta punast ei saanud ühe tagant sisse sõidu eest). Fännid puhusid Utrechtile elu sisse ja Advocaat tegi ka head vahetused ning läks andmiseks. Mäng käis ühe värava alt teise alla. 74ndal minutil kodumeeskond sai teenitud värava, mille autor oli Venema. Edasi oli juba natuke rüselemist, sisse sõitmisi ning inetut mängu. Olgugi, et tegu on minu lemmikmeeskonnaga ei tahaks ma näha sellist teesklemist ja pikali viskamist isegi neilt. Natuke inetu oli vaadata, kuidas Mazraoui, selle asemel, et proovida peale lüüa viskas karistusalas pikali, kuigi midagi seal polnud. Sama käis Tadici kohta ühes episoodis. Kuradi Figo pidi sellise käitumise kunagi jalgpalli tooma. M....n.
                Igatahes Ziyechil oli võimalus mäng magama panna, sest ta sai 1-1 väravavahiga aga ta suutis lüüa vastu juba põlvili vajunud Jensenit. Fast forward 90+5 ta heastas oma jama ning andis väravasöödu Frenkile. Seda väravat vaadati veel VAR-iga üle, sest arvati vist, et sulus olev Dolberg segas mängu. Igatahes midagi seadusvastast ei leitud ning talvepausile minnakse 1-3 võiduga.
                Tabelis ikka teisel kohal 2p taga PSV-st. Väravate vahe on muide täpselt sama! Feyenoord jääb juba 11 p kaugusele. Just praegu,kui ma kirjutan on nad võõrsil Ado vastu 1-0 taga 25ndaks minutiks. Hooaja esimese poolega võib rahule jääda!

                Kommentaar


                  Jaanuarikuu esimene ost on tehtud. Ajaxiga liitus Boca Juniorsist kesk-kaitsja Lisandro Magallan. Boca ja Riveri vahelistes madinates jäi silma küll. 25 aastane seega parajalt kogenud. Kas saab De Lighti kõrvale? Loodame, et sama hea ost nagu Tagliafico oli

                  http://https://www.youtube.com/watch?v=Fih6_ELk9yc

                  Kommentaar


                    Talve esimene müük ka tehtud. Ausaltōeldes olen selle müügiga väga rahul. Ma ei tea miks Sevilla Maximillian Wöberit tahtis aga ära nad ta ostsid! Pole suur kaotus, seda enam, et Joel Veltman on vigastusest tagasi ning samuti kaitsesse toodi Magallan. Muide kaks viimast said usa turneel flamenco vastu ka platsile ning mōlemad eksisid penaltitel. Ajax kaotas peale 2-2 lōppenud mängu pendlatega.

                    Kommentaar


                      Club America vasak äär Diego Lainez otsustas mitte tulla Amsterdami ning valis hoopis Real Betise. Kahju. Samas see tähendab seda, et ilmselt ei lasta Neresel suurt raha Hiinasse teenima minna ning ta jääb meile, mis on jällegi hea. Jaanuari elame ilmselt suuremate kaotusteta üle (Wöber ei ole kaotus) aga suvele mõeldes tuleb minestus peale. Suhteliselt kindlalt lähevad ära Onana, De Jong, De Light, Ziyech, Van de Beek, Neres. Pool põhimeeskonnast...juba unistab ka lahkumisest Blind, kes alles võeti tagasi oma rüppe. Täielik juudas.
                      Mingid jutud on liikunud ka Tagliafico kohta aga ta ise on vait. Dolbergi tahetakse prantsusmaale jne. Suvi tuleb selles plaanis väga must...

                      Kommentaar


                        Kas võiksid seletada, mis täpsemalt Blindi teema on?
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Kas võiksid seletada, mis täpsemalt Blindi teema on?
                          Voetball Internationalile antud intervjuus ütles ta nii: “With 28 years of age, I feel in the peak of my career, and if I can hold on to this level, at Ajax and at the Dutch squad, there will be something else on my path next summer”.
                          Ühesõnaga tunneb, et ta on oma võimete tipus ning loodab, et Ajaxis olemine tema vormi ei mõjuta, sest tahab suvel mõnda suuremasse klubisse saada. Lisas, et kuna esitused CL-is on vägevad, siis juba praegu on tema vastu huvi olemas.
                          Mingeid lahkhelisi tal klubi juhtkonnaga ei ole ning mänguaeg on tal ka olemas põhikoosseisus.
                          Suhteliselt nõme igatahes.

                          Kommentaar


                            PSV mängib kaheväravalise edu maha... Ajax: “hold my beer”.
                            4-4 heerenveeniga... ma olen nii vihane, et jätan kommenteerimata.

                            Kommentaar


                              Eile siis... suur osa esimesest poolajast jäi mul kohutava striimi tõttu nägemata. Niipalju, kui nägin mängis Ajax nagu noored jumalad. Tadic,de Light ja üks omavärav ning Heerenveeni tabamus tegid seisuks mugava ja turvalise 3-1. Ja siit hakkas kõik minema sinnasamusesse. Donny teenis penalti. Tadic läks lööma. Lõi ülbelt nagu tal kombeks on kuradi värava keskele. Tõrje. Downhill from here.
                              Teine poolaeg Ajax pressib. Postid, latid väravavahi supertõrjed ja üks heerenveeni vasturünnak 3-2. Teine Heerenveeni kontra 3-3. Dolberg võeti välja ja toodi Hunter sisse. Tema tegi 5min enne lõppu seisuks 4-3 ja mul oli šampus juba lahti. Aga otse loomulikult 90+4 minutil jäetakse nurgalöögi järgses olukorras vabaks 2 Heerenveeni meest ja Lamprou ei viitsi ka välja joosta, et palli püüda ning 4-4 on tõsiasi. Lamprouga oli veel ärev hetk teise poolaja keskel, kui ta lendas ühele ründajala sisse ilma palli puutumata. 50/50 olukord. Mõni kohtunik oleks pendla ära andnud aga ilmselt otsustas vilemees, et ründaja lõi palli niikaugele minema, et poleks niikuinii selleni jõudnud. Peale Onana oli kaitsest veel puudu Tagliafico. Teda oli asendama pandud Sinkgraven Miks? Taevas ainult teab. Osteti ju Magallan, kes oleks võinud Blindi asemel keskel olla ja Blind Tagliafico asemel vasakus ääres, kus ta ennemaltki olnud on. Igatahes Sinkgraveni arvates on kaitsetegevus seljaga väravapoole jooksmine. Ülejäänud oli 0. Veel moment, millest ma aru ei saa on Dolbergi mängitamine Hunteri ees. Hunter saaks vabalt 70 min joosta ja siis Dolberg sisse tuua. Vanameister vähemalt tabab stabiilsemalt. Taanlane raiskab niipalju võimalusi, et pisar tuleb silma.
                              Järgmine nädal siis Feyenoord võõrsil. Loodan, et see käest lastud võimalus moraalile halba ei teinud.
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Frenkie de Jongi transferisaaga sai lõpliku kinnituse kui hoopis Barca on see klubi, kuhu ta suvel siirdub, mitte PSG, kellega teda pikalt seostati. 90 miljonit on suurim üleminekusumma, mida hollandlase eest kunagi makstud. Seni hoidis seda rekordit Virgil van Dijki üleminek Liverpooli 84,4 miljoni euroga.

                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X