Lehekülg 48, kokku 48 EsimeneEsimene ... 384445464748
Näidatakse tulemusi 941 kuni 948, kokku 948
    Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Veidi huumorit. Nüüd kummitab peas

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 4-0 Utrecht

Arvasin, et tänane vastane on kõvem pähkel aga asjad klaariti juba esimese 30 minutiga. Näidati ilusat jalgpalli. Kaunis söödumäng ja meeskonna töö. Eriti kolmas värav oli midagi silmale. Nerese asemel sai platsile Labyad. Kuigi mees oli pigem hea siis oma võimalust särada ta päris ära ei kasutanud. Marini kohta ütleb palju ka see, et kui oli aeg vahetada Labyad välja, vahetati sisse hoopis Noa Lang. Olen natuke pettunud, et Ekkelenkampi poole ei vaadata üldse. Tundub, et Ten Hagile noor Jürgen ei istu. Tadic oli täna üle pika aja hea. Meeskonna parim oli minu meelest Hakim. Blind oli nagu ikka kaitses lõvi. Kaitsest rääkides, oletasin et Ten Hag annab Schuursile või Alvarezile keskkaitses mängu aega, sest üks neist või lausa mõlemad, peavad ju varsti CL-is sellel kohal mängima. Teine asi, mida mainida tahan tänase mängu ja kaitse kohta on see, et mul oli Onanast kahju. Novembrikuu ja ta peab seal platsil külmetama ning palli näeb ainult väga kaugelt.
    Väravalööjateks olid De Beekx2(assistid Tadic ja Labyad), Tadic(Promes) ja Martinez (Ziyech).

Tabelipositsioon on mugav esikoht 9 punktise vahega mängu vähem pidanud AZ-i ees. Az kohtub täna kodus Emmeniga, nii et ilmselt õhtuks on vahe jälle 6 punkti.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 4-1 Heracles

Esimene poolaeg oli päris tasavägine. Teine poolaeg Ajax siiski pani paremuse maksma. Hea, et peale koondisepausi saadi kohe tagasi võidu soonele. Algkoosseisus oli ilmselt CL mänge silmas pidades Schuurs. Veltman ei olnud isegi varumeeste seas. Neres alles sai vormi aga vigastus võtab ta meilt ära selleks aastaks...julm. Asemele pandi jälle Labyad.
    Kes, millega silma jäi.
    Schuurs- Sai oma võimaluse. Minu jaoks ei ole ta veel CL mängudeks valmis. Kärises väga ohtlikult 3 korda. Lille ja Valencia sugused meeskonnad selliseid asju andeks ei anna. Õnneks oli vastas Heracles ning väravas Onana. Pigem sooviks keskkaitsepaarina näha Martinezi ja Alvarezt. Kiituseks tuleb siiski mainida, et ühe kindla värava puhastas joonelt. Poiss on noor ja annet tal on.
    Promes- Nagu ma olen eelnevalt maininud, Promes on eelmise aasta Tadic! Koondisepaus ei seganud mehel täna 2 sisse panna ja võimalusi hatrickiks oli. Super vormis. Mulle meeldib see enesekindlus, millega ta mängib. Ta usaldab oma võimeid ja seda on selgelt näha iga ta liigutusega. Kui vaid Tadic saaks tagasi oma eelmise hooaja enesekindluse oleks meil ründes selline duo, et CL-i pärast ma ei muretseks.
    Tadic,Van de Beek,Martinez-Eriti millegagi silma ei jäänud kahjuks. Tadicil oli 1 hea võimalus, mille ta suht keskele lajatas ja Van de Beek tegi paar head söötu. Muidu vaikus.
    Mazraoui- tema ka tegelikult eriti silma ei paistnud. Lisasin ta Tadicist ja Van de Beekist eraldi vaid seetöttu, et mees vahetati Desti vastu välja ning tundus, et tal on vigastus. See, kui ta ei saaks CL-is ka nüüd seetõttu mängida, teeks meie seisu ikka ultra sitaks.
    Blind- Taas üks parimaid! Millised söödud! Assist Labyadile oli super! Mida me teeme ilma temata... Süda valutab kurat.
    Labyad- Nerese asemel ja Marini ees platsil. Taas peab ütlema, et vaatamata väravale, mille ta meisterlikult sisse sai oli ta ikka suhteliselt kehvake. 2 väga ohtlikku palli kinkimist vastastele. Tal nagu jääb kogu aeg midagi puudu. Nerese saapaid ei täida päris kindlasti. Aga respekt, et ta andis endast väljakul kõik ja selle tulemusena pidi Huntelaarile teed tegema, sest tal olid krambid.
    Ziyech-Blindi ja Promesi kõrval ka üks parimaid! Ma ei väsi imestamast...KUIDAS teda suvel keegi peale Sevilla ei tahtnud?! Kurat müstiline! Sellised söödud, sellised triblamised...ei mis ma kurdan ma olen sitaks õnnelik, et ta meil on. Oleks ka tema läinud nagu De Jong ja Schöne siis ma ei tea, mis meil seal platsil toimuks. Hakim, maailma suurim respekt sulle!
    Tagliafico- Korra saadeti päris haledalt kohvile aga muidu täiesti hea. Tema on alati selline, kes on nagu Ramos ja kellel on lootust punane saada.
    Dest- Hea meel, et värava löi ning suurepärase võimaluse Heraclesil nurjas aga taevas halasta, mis pallikaotused need olid?! Ühest sellisest sai Heracles oma auvärava ka. Ei ei Dest..nii ei saa. CL-is ei tahaks teda näha, kuigi ilmselt muud varjanti ei ole, kui Mazraoui peaks vigane olema.
    Ten Hag- LUBAS, et talvel kuhugi ei lähe! Mülle mükke pro!
    Onana- Minu Ajaxi lemmikuks on kerkinud peale Schöne äraminekut üllatusmees. Ausalt ja tõsimeeli ma arvan, et ta on praegusel hetkel MAAILMA parim väravavaht! Selle välja ütlemine on minu jaoks natuke piinlik, sest alles suvel ma tahtsin, et ta maha müüakse. Aga nagu Promesi ostu puhul nii ka Onana puhul ma pean oma sõnu sööma...ja mul on selle üle isegi meeletult hea meel! OOOONAAANAAAA

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Enne mängu juba tehakse pea halliks. Dest ja Schuurs mõlemad platsil?! Mazroui mängib siis teist keskkaitsjat Schuursi kõrval?! WTF Alvarez on pingil!? Schuurs ja Dest olid Heraclesi vastu kaikad ja nüüd CL-i meeskonnas. Peab kuskile ristikesi tegema hakkama...
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ristikesed igalpool aitasid vist...aga....edaspidi luban, et enne mängu algust Ten Hag-i otsuste üle ei nurise. Schuurs ja Dest said väga hästi hakkama.
    Siiski mängupilt meenutas sama, mis esimesel kohtumisel. Ehk siis suht sitt. Nagu esimeselgi korral nii ka nüüd Lille lihtsalt ei saanud palli võrku, kuigi kasutada oli 2-3 90% võimalust. Ühe korra Onana päästis ja teised kaks virutati lähedalt üle.
    Labyad lisandub vigaste kirja. Vahetusmeestest Lang jättis ikka ülipositiivse mulje! Noori on ikka peale tulemas ka suurteks mängudeks.
    Peale poolaega palvetasin, et Ten Hag Mazraoui välja vahetaks. Tundus väga ebastabiilne seal platsil. Psühholoogilises mõttes. Jah me oleksime pidanud vist tõesti kümnekesi jääma. Halastati.
    Arvan, et Ziyech pannakse kasvõi kipsis käega Valencia vastu platsile. Meile piisab siis viigist, et edasi pääseda. Libe tee muidugi. Ka esimene kohtumine Valenciaga, vaatamata tulemusele, ei olnud mingi jalutuskäik.
    Ühesõnaga täna võeti kohustuslik võit halva mänguga. Edasipääs on enda kätes!
    Muudes uudistes Onana ütles, et ta unistuste klubi on Barca Ja veel ta ütles, et selle hooaja Ajax on parem kui eelmise...oookei.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Hoia alt Neres! Noa Lang Hattrick! Ajax tuli võõrsil välja 2 väravalisest kaotusseist ning purustas Twente kokkuvõttes 2-5. 3x Lang ja 2 x Huntelaar.
    Mängu ei näinud aga tuju tegi heaks Endiselt liigas ühtegi kaotust. AZ on ikka 6p kaugusel.

Asjahuviline Kasutaja soccer90 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Üle 2 aasta, esimene kodumäng kaotatud Eredivises. Kõige sitem mäng ka see hooaeg.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 0-2 Willem II
    Esimene kaotus koduliigas sel hooajal. Esimene kodumängu kaotus peale 5ndat novembrit 2017 Hollandi liigas.
    Tüüpiline mäng, kus Ajax domineeris aga raiskas võimalusi ning Willem pani oma 2 võimalust mängupeale mõlemad sisse. Esimene oli muidugi penalt, kus Dest tegi lolli liigutuse jälle. Ei saa Ten Hagist aru...pingil on Alvarezi sugune mees aga mängu toob ta Lang-i asemel, kelle...Siem de kuradi Jong!? Promes vigane seega Huntelaar sai alustada. Paraku kasutegur oli temast täna 0. Tadic juba stabiilselt halb, kuigi paar head võimalust tekitas. Ühesõnaga kõik raiskasid momente. Tadic, Ziyech, Dest, Martinez, Tagliafico, Huntelaar jne KÕIK! Mazraoui ja Traore toodi mängu päästma 0-2 pealt. Traore vist sai palli puutuda 1 korra ja Mazraoui oskas mitu korda palli kaotada. Ajaxi parim oli täna Joel. Üldiselt liiga mõttes pole veel häirekella vaja lööma hakata aga Valencia on tulemas... Selliseid raiskamisi ei saa endale lubada. Kui AZ oma mängu võidab on nad vaid 3 punkti kaugusel. Järgmine vastane Ajaxile ongi AZ ja võõrsil. AZ on heas hoos ning, kui Valenciaga mäng peaks p...e minema siis moraal oleks vist päris madal ka. Läheb põnevaks igatahes.

Tubli Willem II ja õnne Teile.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud