320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajax 4-1 Heerenveen

    Esimest poolaega ei näinud. Tadic sai kirja värava, millest ta eriti midagi ei teadnud. Huntelaari karistuslöök tabas teda selga ning lendas ilusti ristnurka. Mina annaks loorberid ikkagi Huntelaarile aga vahet pole. Heerenveen küll viigistas aga mängu MOTM-iks valitud Tagliafico viis esimese poolaja lõpuminutitel Ajaxi nurgalöögist taas ette.
    Teine poolaeg oli silmal ilus vaadata. Kaunis kaunis jalgpall... Nooruke Schuurs, kes niiväga meenutab mulle De Ligti, sai lõpuks meeste seas kirja värava. Tadici tsenderdus maandus täiesti vabaks jäetud keskkaitsjale otse jalale.
    Peale seda langes vastaste mott väga madalale ning 4-1 oli 58ndaks minutiks loogiline. Taas Tagliafico ilusa karate löögiga Ziyechi tsenderdusest. Ilus. Väga ilus.
    Kui ma Hollandi kommentaatoritest õigesti aru sain siis see oli Ajaxile esimene kord peale 98ndat aastat lüüa neljas esimeses eredivisie mängus 4 või enam väravat.

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Ajax 4-1 Heerenveen


      Kui ma Hollandi kommentaatoritest õigesti aru sain siis see oli Ajaxile esimene kord peale 98ndat aastat lüüa neljas esimeses eredivisie mängus 4 või enam väravat.

      Neljas järjestikuses Eredivisie mängus siiski, avavoorus löödi Vitessele kaks
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        Neljas järjestikuses Eredivisie mängus siiski, avavoorus löödi Vitessele kaks
        Ōige Kōlab loogilisemana.

        Tuli meelde ka see, et hea oli Siem De Jongi jälle näha. Et meeskonnas ikka on mōni De Jong.

        Kommentaar


          No see 3:0 tuli ikka väga kergelt Ajaxile. Ime, et skoor suurem polnud. Ziyech lõi posti ja Promes raiskas 1-1 olukorra. Onana tegi ühe supertõrje ja korra lõi Lille ka posti, kuid siis oli seis juba 3:0 ning Ajax käigu maha võtnud. Kummaline, et nii nõrk sats Prantsusmaal üldse teise koha sai. PAOK ja Apoel olid ka tugevamad opponendid. Ligue 1 tase tundub üldse vist kehvake olema, kui Lyon kodus Zenitist-ki jagu ei saanud. Mängijatest jätsid hea mulje muidugi Ziyech ja Martinez, kes tundub keskväljal väga korralik de Jongi asendus olema. Tagliafico vist hetkel parimas vormis Ajaxi mängija üldse. Tänagi kaks värvavat.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
            No see 3:0 tuli ikka väga kergelt Ajaxile. Ime, et skoor suurem polnud. Ziyech lõi posti ja Promes raiskas 1-1 olukorra. Onana tegi ühe supertõrje ja korra lõi Lille ka posti, kuid siis oli seis juba 3:0 ning Ajax käigu maha võtnud. Kummaline, et nii nõrk sats Prantsusmaal üldse teise koha sai. PAOK ja Apoel olid ka tugevamad opponendid. Ligue 1 tase tundub üldse vist kehvake olema, kui Lyon kodus Zenitist-ki jagu ei saanud. Mängijatest jätsid hea mulje muidugi Ziyech ja Martinez, kes tundub keskväljal väga korralik de Jongi asendus olema. Tagliafico vist hetkel parimas vormis Ajaxi mängija üldse. Tänagi kaks värvavat.
            APOELi vastu sai Ajax Küprosel ju lihtsalt punase, kodumängus APOELil enam erilisi võimalusi polnud. PAOK on tõesti päris okei meeskond, üsna uskumatu, et nad suutsid ka Slovan Bratislavale kaotada ning üldse Euroopast välja jääda.

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              No see 3:0 tuli ikka väga kergelt Ajaxile. Ime, et skoor suurem polnud. Ziyech lõi posti ja Promes raiskas 1-1 olukorra. Onana tegi ühe supertõrje ja korra lõi Lille ka posti, kuid siis oli seis juba 3:0 ning Ajax käigu maha võtnud. Kummaline, et nii nõrk sats Prantsusmaal üldse teise koha sai. PAOK ja Apoel olid ka tugevamad opponendid. Ligue 1 tase tundub üldse vist kehvake olema, kui Lyon kodus Zenitist-ki jagu ei saanud. Mängijatest jätsid hea mulje muidugi Ziyech ja Martinez, kes tundub keskväljal väga korralik de Jongi asendus olema. Tagliafico vist hetkel parimas vormis Ajaxi mängija üldse. Tänagi kaks värvavat.
              Ajax 3-0 Lille

              Ei saa kuidagi nõustuda, et mäng oli Ajaxile kerge. Kuidas Lille nulli peale jäi, teab ainult Onana ja vanajumal ise.
              Alustasime võimsalt. Palli valdamine ning võimalused jne. Esimene värav Promesilt peaga Tagliafico tsenderdusest. Selle riputaksin ebakindla Lille väravavahi kaela, kes hakkas välja tulema aga jäi kõhklema. Sinnamaani igati teenitud edu. Alates 35ndast minutist läks Ajaxil ikka väga raskeks. Lille rünnaku lained tulid järjepanu samas ise midagi teha ei suutnud. Lille ei kasutanud ka mitut head võimalust. Siin peab tõesti kiitma Onanat, kuigi ta pigem jäi vist pallile enamasti lihtsalt ette. Poolaeg lõppes poole Ajaxi rünnaku pealt. See oli suhteliselt arusaamatu lõpuvile, sest vastased pole palli enda valdusesse saanud. Renato Sanches sai minu meelest ebaõiglase kollase, kuivõrd Nico tegi ise vea ennem.
              Teise poolaja algus olid ohjad taas meie käes. Nerese ilus läbisõõt ja Edson Alvarez lõi terava nurga alt kaugemasse väravanurka. Seisuks 2-0. Jätkus meie domineerimine, kuid Lillel oli jällegi paar super võimalust. Kord lähedalt peaga, kord üks ühele väravavahiga kord post. Onana terviseks ma võtan ühe õlle veel täna igatahes... 3-0 tuli nurgalõõgist, mille andis Ziyech ning raliseeris Tagliafico. Argentiinlane pole üldse pikka kasvu aga on see hooaeg juba paar kolm väravat nurgalõõkidest sisse pannud. Minu jaoks oli ta täna MOTM.
              Ühesõnaga see, et seis 3-0 jäi ei ole küll aus Lille vastu. Väga sümpaatne meeskond minu meelest. Prantsusmaal saab raske olema.
              Nüüd tähistama! Jätan lapse ka homme lasteaeda viimata ning tähistame pannkookide ja piimaga koos

              P.S. Lille müüs suvel ka palju oma eelmise hooaja tegijaid maha. Nii, et ei maksa imestada, kuidas nad Prantsusmaal teiseks jäid aga täna kõrbesid.

              Kommentaar


                PSV 1-1 Ajax

                Ebaõiglane tulemus. Ajax vääris kõik kolm punkti siit. Enamusel meeskonnast oli üks hiilgav võimalus ära lüüa aga kasutas seda ainult Promes olles ise ennem ühe ka raisanud. Palli valdamine 60 protsenti, löögid kakskümmend kuueteistkümne vastu neist raami kuus kolme vastu. Ei oska õelda, mis täna puudu jäi. Zoet tegi suurepärase mängu. Tuleb vastase väravavhti tunnustada. Et ta veel koondises enne Cillesseni pole on minu jaoks arusaamatu. Onana jäi meelde ainult ühe tõrjega aga see oli selle eest suurepärane!
                Kui mõelda sellele, et eelmised kaks hooaega oleme karukoopast koju tulnud 0-3 kaotusega, siis nagu polegi väga kurta. Võõrsilt korraliku mänguga viik ja punkt koju viia. Igati tore. Ajax jääb tabelis liidriks, ka see on positiivne.
                Van De Beek sai peale vigastust taas platsile. Kena. Ainult, et nüüd on põnev näha, kellele siis platsil enam ruumi pole. Kas Promes või Neres. Ilmselt viimane, sest Promes on väravaid paugutama hakanud samas, kui Neres näitab ebastabiilset mängu... Veel, kui Mazraoui terveks saab, kas ta siis on veel põhimees või on Dest ennast temast ette mänginud juba...

                Kommentaar


                  Ajax 5-0 Fortuna Sittard

                  Täna oli menüüs, kas vaadata kuidas Lazio masendab või saada eeldatavasti positiivseid emotsioone Amasterdamist. Valisin loomulikult Ajaxi ja ei pidanud pettuma. Jah, peale esimest poolaega käsi pisut värises, sest kunagi ei või ju teada, äkki täna on see "not our night".
                  Esimene poolaeg šokeeris mind esmalt sellega, et Razvan Marin oli kuidagi algkoosseisu hiilinud. Ziyech üldse puudus ning, kui ma eelmine kord siin mõtlesin, et ei tea keda Van De Beek meeskonnast oma tagasitulekuga välja puksib, siis see oli hoopis Lisandro Martinez ! See ei ennustanud midagi head. Mis veel meelde jäi oli, et poolaja lõpus otsustas Onana, et tänasest päevast on tema Manuel Neuer aga nagu igaüks highlitidest võib näha on tal veel natuke maad areneda legendaarse sakslaseni. Õnneks Blind klaaris tema eest. Üldse mina annaks MOTM-i täna Blindile. Hiilgav kaitses ja ilusad söödud ründes. Mis siis, et Promes tegi oma esimese kübara eredivisies. Ma ei tea, kas ma olen kallutatud või mis aga esimesel poolajal tundus minule, et Marini sõõdud ei läiud pea kunagi adressaadini. Väga halb päev oli Edson Alvarezel. Viimane vahetati ka teise poolaja alguses välja Huntelaari vastu. Siis muutus kõik. Isegi Marin hakkas mängima! Ajaxiga on kuidagi tihti nii selliste nõrgemate satside vastu, et kui nad ühe kätte saavad hakkab alles tulema. Nii ka täna. Promes esimene (Tadici assist), kolmas ja viies värav(Tadici assist). Nerese huumori värav (Huntelaari assist), kus mängiti peaga ping-pongi värava ees ning Harries-i õnnetu omavärav.
                  Kuna PSV võitits Groningeni 3-1 ning sai samuti tabelisse 3 punkti, jätkatakse rivaalidega Eindovenist samadel punktidel aga kasvatati väravate vahet, mis on ka väike rõõmuallikas.

                  Kommentaar


                    Ajax 2-0 Groningen

                    No ma ei tea... See oli midagi hooajast 2016/17, kui võimalusi tekitati massiliselt aga ära löödi pea midagi. Kolmapäeval kartsin, et Fortuna vastu on "one of those days" aga Groningeni vastu olin juba kindel selles. Esimesel poolajal 14 pealelööki neist ainult 2 peale ning 3 blokitud. 75ndaks minutiks oli peaaegu 30ne lähedale pealelööke neist ainult 4-5 raami!!! Tõesti võttis kisama vihast. Muidu ju kõik toimis. Söödud, värgid jne. Aga tunne oli nagu oleks halb seks. Aina rammid aga lõpuni ei saa, kuidagi. Õnneks sellel lool oli siiski happy ending. Huntelaar vahetati 58ndal sisse. 73ndal sai ülilolli teise kollase kaardi Warmerdam ajaveetmise eest. 76ndal lõi oma esimese klubi eest Lisandro Martinez. Pingelangus oli meeletu. Kolm minutit hiljem supersub Huntelaar 2-0 ja võis juba tähistada. Teenitud võit aga sitt maik jääb sellest realiseerimisasjast ikka järgi. Kokkuvõttes 71 prossa pallivaldamist, 32 pealelööki, 9 raami, 4 blokitud.
                    Ajutiselt tõuseme PSV-st 3 punktiga ette.

                    Kommentaar


                      Ooooooonaaaaaanaaaaaaa!!!!Ooooo naaaa naaaaaa kurat andke talle kuldne kinnas ära juba!
                      Ma ei vōi... 70ndaks minutiks 5st pealelöögist 3 sees. See on juba hoopis teine asi!

                      Kommentaar


                        3:0 Mestallal Valencia alistada on kahtlemata suurepärane tulemus. Mäng oli suhteliselt võrdne (kaks posti Valencialt pluss realiseerimata penalti ning Ajaxilt omakorda latt ja post)kuid Ajaxi realiseerimine oli maailmaklassiline. Ziyechi värav oli muidugi kvaliteetne ehkki Cillessen ei platseerunud ehk kõige paremini ses olukorras. Promes ja van de Beek lisasid ka omalt poolt värava. Cillessen oleks võinud ehk teise värava juures paremini tegutseda kui Promesi löök tuli otse kehasse ja nii lähedalt lööduna oleks see nii ehk naa rikośetist sisse läinud. Onana päästis ka mitmel korral Ajaxi ja on hetkel kindlasti parem kiiper kui Jasper.

                        Nüüd ootavad ees kaks mängu Chelseaga kuid praeguse vormi juures oleks ikka väga üllatav kui Ajaxi siit vähemalt 4 punkti ei saa.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Super Onana, super Ajax! Ziyechi värav oli ulme. Väga hea mäng kõigilt. Õnne oli ka kuhjaga. Esimesel poolajal olid ka Valencial head võimalused aga lõid penalti üle ja paar posti oli veel. Onanalt super tõrjed. Ootan juba Chelseaga mängu.

                          Kommentaar


                            Veidi rahunenult võib midagi siia asjalikumat ka kirjutada. Kui proovida olla erapooletu, siis Valencia suhtes väga ebaaus tulemus. Penalt taevasse ja esimese poolaja ülekaal, mida ei suudetud realiseerida maksid kätte. Ajaxil oli arvestades viimaseid mänge ebareaalselt hea tabamisprotsent. Ziyechi värav, fantastiline. Kuigi, minu meelest igas löödud väravas oli killuke Cillesseni ka. Onana seevastu on võrreldes eelmise aastaga palju paremaks saanud ja mul on hea meel, et ta suvel ära ei läinud. Eilse teise poolaja alguse tõrjed olid lihtsalt kaunid! Nagu ütles kommentaator: "KUIDAS PALL SISSE EI LÄHE! TA VIST NÕIDUS VÄRAVA!"
                            Valencia treener tegi vist suure paha paha, kui vahetas sisse noore korealase Kang-In Lee. Sealtpeale ei olnud enam Valencia nii hea.
                            Ajaxi poolt vaadates siis ainuke negatiivne tulemus on kollaste kaartide noppimine. Onana (ajaraiskamine-Milleks, kui oled 2-0 ees), Promes (Nagu sa ei teaks reegleid, et vahetuse korral lähed välja sealt kus lühem maa on. Mida sa vaidled kohtunikuga). Ülejäänud 4 kollast anti ikka asja eest Martinezile,Tagliaficole,Blindile, Veltmanile.
                            Igatahes sellist realiseerimist palun jätkata!
                            Ajax juhib oma gruppi 6 punktiga. Chelsea, Valencia 3 ja Lille 0. Kui silmas pidada minu silmis miinimumprogrammi ehk euroopa liiga kohta, siis tulevik on roosa.

                            Kommentaar


                              Ado 0-2 Ajax

                              Algus tundus rutiin. Ülekaal oli suur ja selle realiseeris väravaks Huntelaar juba 10ndal minutil. The Hunter sai oma esimese algkoosseisu stardi sel hooajal. Ometi on tal juba 5 väravat löödud. Vanameister on nii heas hoos, et võiks kaaluda natukeseks Tadici puhkama võtta, kuna tema viimased esitused ei ole olnud nii veenvad. Promes sai jälle Nerese ees platsile. Onana pidi esimesel poolajal tegema ülitähtsa tõrje üks üks olukorras. Üldse pean oma sõnu sõõma, sest tagantjärgi ma olen väga õnneli, et Onana jäi meile. Ta on klassi võrra parem väravavaht, kui eelmine hooaeg! Mitu mängu on ta meeskonda tassinud. Samamoodi pean Promesi kohta õeldut korrigeerima. Kui ta osteti ei olnud ma tehingu üle väga õnnelik aga mees on ennast näidanud ning samamoodi hea meel, et temas eksisin! Ziyechilt täna kaks assisti ning platsi parim. Aitäh Arsenal, et te temast keeldusite! Teise poolaja lõpus oli Ajaxil juba päris raske ning korra oli ka penalti hõngu õhus aga ju siis VAR ei näinud midagi. Peale vastaste nurgalööki tehti korralik kiirrünnak ning Neres sai jala valgeks ja mäng oli otsustatud. Kuigi ka seal tundus minule korduses Neres millimeetri võrra sulus...aga jällegi VAR vaikis ju siis oli kõik bueno.
                              Esimese poolaja juurde tagasi tulles... rünnak, kus satutakse kolmekesi vastase väravavahiga silmitsi, peaks ikka olema 100 prossane värav...aga jah...
                              Peale Valencia mängu jäi mainimata, et ka Ajaxi noored olid tublid ning alistasid Valencia seisuga 3-5!

                              Järgmine vastane Waalwijk võõrsil.

                              Kommentaar


                                Selline lugu:"Last season, Ajax were given a suspended sentence after crowd trouble in their clash away at Benfica.

                                UEFA have now confirmed that Ajax fans are not allowed to attending the clash at Chelsea on November 5th. It is a punishment for incidents involving Ajax fans in their win over Valencia earlier this month. Ajax have also been fined €18,000.

                                UEFA have not stated what Ajax fans did in Valencia and the club are waiting for the official report before deciding whether to appeal
                                ."

                                See on naljakas, sest minu meelest iga briti klubi toetaja korraldab võõrsil neli korda rohkem jama. Aga eks Chelseal ongi vaja abi. Pole küll kuulnud midagi sellest, mida Ajaxi fännid olevat teinud nii Benficas, kui Valencias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X