320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts






































    Üks humoorikas twiit Hollandi meediast. Tõlge ka. Chelsea saab UEFA-lt järgmiseks mänguks karistuse. Nad ei tohi mängule oma kohtunikke kaasa võtta.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Hakka või erinevaid konspiratsiooni teooriaid uskuma...
      Esmalt pilt esimesest kohtumisest. Promesi lugemata värav. Väidetavalt siis esimene pilt, mida VAR kasutas vs pilt mida oleks pidanud kasutama.
      IMG-5714.JPGIMG-5709.JPG

      Ja siis teine kohtumine. Värav, mis tegi seisuks 2-4. Ka Chelsea alafoorumis leidus inimesi, kellele tundus, et tegu oli suluseisuga.
      IMG-5710.jpg

      Ei tea, mida arvata sellistest asjadest. Esialgu jätkan VAR-i usaldamist...vist. Pean tunnistama, et Chelsea värav, mis oleks teinud seisuks 5-4, tundus minule seaduspärane, sest Abrahami käsi oli ju sisuliselt lihtsalt tema puusa ees. Ehk poleks pall vastu kätt lennanud, poleks ta niikuinii väravasse läinud sest siis ta oleks lihtsalt vastu puusa põrganud...iseasi, mis suuna ta sellisel juhul oleks edasi võtnud. Ühesõnaga ei tea...kahtlane maik jääb küll asjale külge.

      Edit. Ülemisi kahte pilti lähemalt uurides on siiski mõlemal suluseis Konspiratsiooni teema langeb ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Pean tunnistama, et Chelsea värav, mis oleks teinud seisuks 5-4, tundus minule seaduspärane, sest Abrahami käsi oli ju sisuliselt lihtsalt tema puusa ees. Ehk poleks pall vastu kätt lennanud, poleks ta niikuinii väravasse läinud sest siis ta oleks lihtsalt vastu puusa põrganud...iseasi, mis suuna ta sellisel juhul oleks edasi võtnud. Ühesõnaga ei tea...kahtlane maik jääb küll asjale külge.
        Uued reeglid ütlevad, et kui värava lööv meeskond mängib rünnaku ükskõik millises faasis ükskõik kuidas käega, siis värav ei loe. Seega see oli kohtunikelt õige otsus värav tühistada.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Uued reeglid ütlevad, et kui värava lööv meeskond mängib rünnaku ükskõik millises faasis ükskõik kuidas käega, siis värav ei loe. Seega see oli kohtunikelt õige otsus värav tühistada.
          Siis on kōik suurepärane

          Kommentaar


            Mida päev edasi viimasest Chelsea mängust, seda rohkem hakkab koitma, et tegelikult on seis ju päris halb. Oleme alagrupifaasi lõpuni ilma oma kahest põhikeskkaitsjast. Veltmani kaotus ehk pole nii valus, kui Blindi. Blind on olnud tõesti suurepärane. Tagatipuks selline uudis: https://www.facebook.com/12304472440...41?d=n&sfns=mo

            Kas Schuurs saab oma võimaluse? Tema oskustes ei ole ma nii kindel. Alvarez ja Martinez hoopis keskkaitsesse, kus tegelikult nende koht ongi? Äärel jätkavad Mazraoui ja Tagliafico oletan. Aga, kes sellisel juhul poolikuteks jäävad...Ekkelenkamp saab lõpuks proovida? Gravenbech Nerese asemele??? Niipalju katsetamist on ilmselt ees ja see teeb väga murelikuks. Teisalt...usun et miinimum ülesanne ehk EL on täidetud. Samas mine sa Ajaxit tea...Meenub üks tore CL aasta, kus Ajax oli ka juba edasipääsu "sisuliselt taganud". Tuli ainult vaadata, et Lyon ei suudaks 7!!!!! väravalist väravate vahet tagasi teha...ja siis läks nagu ikka Ajaxil läheb. Ajax kaotas Realile KODUS 0-3 ja Lyon võitis VÕÕRSIL Zagrebit 1-7! Vot juhtuvad Ajaxiga sellised ajaloolised asjad...Jääd CL finaalist 5 sekundi kaugusele, jääd ühe rünnaku jooksul 2-st mehest ilma pluss penalt ja see 2012 aasta grupifaas ka, kus juba tähistati "sisulist" edasipääsu. Selliste asjadega peab leppima üks Ajaxi fänn. Mis teha... tuleb kannatada, sest lemmikut ju vahetada ei saa Ega tahagi... Vaatasin City vs Atalanta mängu, kus City sai võõrsil punase ja hakkas pihta aja venitamine ja rünnak unustati ära ning tabasin ennast mõttelt, et Ajaxi isegi 9kesi saatis mehi ette võõral väljakul. Tõesti respekt! Fännan õiget tiimi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
              Vaatasin City vs Atalanta mängu, kus City sai võõrsil punase ja hakkas pihta aja venitamine ja rünnak unustati ära ning tabasin ennast mõttelt, et Ajaxi isegi 9kesi saatis mehi ette võõral väljakul. Tõesti respekt! Fännan õiget tiimi.
              Leidsid ka klubi, keda eeskujuks tuua. City on ju tavaline Inglise plastikklubi, kellel puudub Euroopa tasemel igasugune ajalugu ja visioon ning tipptasemel akadeeemia, mis on Ajaxi DNA. See, et mingi araablane nad raske raha eest ära ostis ei tee nendest Ajaxiga võrreldavat klubi. Võta neilt see raha ära või anna neile eelarve, millega Ajax opereerib (110 miljonit eurot see hooaeg) ja see klubi ei suudaks sellise eelarvega isegi Euroopa Liiga kohta püüda Premiershipis.

              Minu jaoks on üldse kõik top 5 liigad täiesti vastumeelsed, kuna nad saavad tv ja reklaamiraha puhtalt sellepärast, et nad on suured rahvaarvult. Väiksemate riikide klubid peavad kordades rohkem pingutama, et suuremate ja rahakamate klubidega konkureerida, peavad ise mängijaid kasvatama, mitte lihtsalt üle ostma. Lisaks on sellisel meetodil edu saavutamisel kordades suurem väärtus ja rõõm kui mingil Liverpooli, Man City, Reali sugustel puntidel, kellele raha on garanteeritud lihtsalt selle pärast, et nad La Ligas või Premiershipis pallivad.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                oi kui palju liiva ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  Mida päev edasi viimasest Chelsea mängust, seda rohkem hakkab koitma, et tegelikult on seis ju päris halb. Oleme alagrupifaasi lõpuni ilma oma kahest põhikeskkaitsjast. Veltmani kaotus ehk pole nii valus, kui Blindi. Blind on olnud tõesti suurepärane. Tagatipuks selline uudis: https://www.facebook.com/12304472440...41?d=n&sfns=mo

                  Kas Schuurs saab oma võimaluse? Tema oskustes ei ole ma nii kindel. Alvarez ja Martinez hoopis keskkaitsesse, kus tegelikult nende koht ongi? Äärel jätkavad Mazraoui ja Tagliafico oletan. Aga, kes sellisel juhul poolikuteks jäävad...Ekkelenkamp saab lõpuks proovida? Gravenbech Nerese asemele??? Niipalju katsetamist on ilmselt ees ja see teeb väga murelikuks. Teisalt...usun et miinimum ülesanne ehk EL on täidetud. Samas mine sa Ajaxit tea...Meenub üks tore CL aasta, kus Ajax oli ka juba edasipääsu "sisuliselt taganud". Tuli ainult vaadata, et Lyon ei suudaks 7!!!!! väravalist väravate vahet tagasi teha...ja siis läks nagu ikka Ajaxil läheb. Ajax kaotas Realile KODUS 0-3 ja Lyon võitis VÕÕRSIL Zagrebit 1-7! Vot juhtuvad Ajaxiga sellised ajaloolised asjad...Jääd CL finaalist 5 sekundi kaugusele, jääd ühe rünnaku jooksul 2-st mehest ilma pluss penalt ja see 2012 aasta grupifaas ka, kus juba tähistati "sisulist" edasipääsu. Selliste asjadega peab leppima üks Ajaxi fänn. Mis teha... tuleb kannatada, sest lemmikut ju vahetada ei saa Ega tahagi... Vaatasin City vs Atalanta mängu, kus City sai võõrsil punase ja hakkas pihta aja venitamine ja rünnak unustati ära ning tabasin ennast mõttelt, et Ajaxi isegi 9kesi saatis mehi ette võõral väljakul. Tõesti respekt! Fännan õiget tiimi.
                  Tagliafico oli FM 17-s mul vist kaks hooaeg põhikeskkaitsja. Et vist oskab päriselus ka vajadusel seal mängida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Tagliafico oli FM 17-s mul vist kaks hooaeg põhikeskkaitsja. Et vist oskab päriselus ka vajadusel seal mängida?
                    Pole Tagliaficot kunagi sellel positsioonil näinud. Ja on tunne, et ta ei sobiks sinna...Tal on ka komme võtta lihtsaid kollaseid kaarte ning potsentsiaalselt on tal pea iga mäng oht punasega lõpetada Päris elus on loomulikult võimalik, et ka Onana mängib keskkaitsjat, selles pole küsimus.

                    Kommentaar


                      Veidi huumorit. Nüüd kummitab peas

                      Kommentaar


                        Ajax 4-0 Utrecht

                        Arvasin, et tänane vastane on kõvem pähkel aga asjad klaariti juba esimese 30 minutiga. Näidati ilusat jalgpalli. Kaunis söödumäng ja meeskonna töö. Eriti kolmas värav oli midagi silmale. Nerese asemel sai platsile Labyad. Kuigi mees oli pigem hea siis oma võimalust särada ta päris ära ei kasutanud. Marini kohta ütleb palju ka see, et kui oli aeg vahetada Labyad välja, vahetati sisse hoopis Noa Lang. Olen natuke pettunud, et Ekkelenkampi poole ei vaadata üldse. Tundub, et Ten Hagile noor Jürgen ei istu. Tadic oli täna üle pika aja hea. Meeskonna parim oli minu meelest Hakim. Blind oli nagu ikka kaitses lõvi. Kaitsest rääkides, oletasin et Ten Hag annab Schuursile või Alvarezile keskkaitses mängu aega, sest üks neist või lausa mõlemad, peavad ju varsti CL-is sellel kohal mängima. Teine asi, mida mainida tahan tänase mängu ja kaitse kohta on see, et mul oli Onanast kahju. Novembrikuu ja ta peab seal platsil külmetama ning palli näeb ainult väga kaugelt.
                        Väravalööjateks olid De Beekx2(assistid Tadic ja Labyad), Tadic(Promes) ja Martinez (Ziyech).

                        Tabelipositsioon on mugav esikoht 9 punktise vahega mängu vähem pidanud AZ-i ees. Az kohtub täna kodus Emmeniga, nii et ilmselt õhtuks on vahe jälle 6 punkti.

                        Kommentaar


                          Ajax 4-1 Heracles

                          Esimene poolaeg oli päris tasavägine. Teine poolaeg Ajax siiski pani paremuse maksma. Hea, et peale koondisepausi saadi kohe tagasi võidu soonele. Algkoosseisus oli ilmselt CL mänge silmas pidades Schuurs. Veltman ei olnud isegi varumeeste seas. Neres alles sai vormi aga vigastus võtab ta meilt ära selleks aastaks...julm. Asemele pandi jälle Labyad.
                          Kes, millega silma jäi.
                          Schuurs- Sai oma võimaluse. Minu jaoks ei ole ta veel CL mängudeks valmis. Kärises väga ohtlikult 3 korda. Lille ja Valencia sugused meeskonnad selliseid asju andeks ei anna. Õnneks oli vastas Heracles ning väravas Onana. Pigem sooviks keskkaitsepaarina näha Martinezi ja Alvarezt. Kiituseks tuleb siiski mainida, et ühe kindla värava puhastas joonelt. Poiss on noor ja annet tal on.
                          Promes- Nagu ma olen eelnevalt maininud, Promes on eelmise aasta Tadic! Koondisepaus ei seganud mehel täna 2 sisse panna ja võimalusi hatrickiks oli. Super vormis. Mulle meeldib see enesekindlus, millega ta mängib. Ta usaldab oma võimeid ja seda on selgelt näha iga ta liigutusega. Kui vaid Tadic saaks tagasi oma eelmise hooaja enesekindluse oleks meil ründes selline duo, et CL-i pärast ma ei muretseks.
                          Tadic,Van de Beek,Martinez-Eriti millegagi silma ei jäänud kahjuks. Tadicil oli 1 hea võimalus, mille ta suht keskele lajatas ja Van de Beek tegi paar head söötu. Muidu vaikus.
                          Mazraoui- tema ka tegelikult eriti silma ei paistnud. Lisasin ta Tadicist ja Van de Beekist eraldi vaid seetöttu, et mees vahetati Desti vastu välja ning tundus, et tal on vigastus. See, kui ta ei saaks CL-is ka nüüd seetõttu mängida, teeks meie seisu ikka ultra sitaks.
                          Blind- Taas üks parimaid! Millised söödud! Assist Labyadile oli super! Mida me teeme ilma temata... Süda valutab kurat.
                          Labyad- Nerese asemel ja Marini ees platsil. Taas peab ütlema, et vaatamata väravale, mille ta meisterlikult sisse sai oli ta ikka suhteliselt kehvake. 2 väga ohtlikku palli kinkimist vastastele. Tal nagu jääb kogu aeg midagi puudu. Nerese saapaid ei täida päris kindlasti. Aga respekt, et ta andis endast väljakul kõik ja selle tulemusena pidi Huntelaarile teed tegema, sest tal olid krambid.
                          Ziyech-Blindi ja Promesi kõrval ka üks parimaid! Ma ei väsi imestamast...KUIDAS teda suvel keegi peale Sevilla ei tahtnud?! Kurat müstiline! Sellised söödud, sellised triblamised...ei mis ma kurdan ma olen sitaks õnnelik, et ta meil on. Oleks ka tema läinud nagu De Jong ja Schöne siis ma ei tea, mis meil seal platsil toimuks. Hakim, maailma suurim respekt sulle!
                          Tagliafico- Korra saadeti päris haledalt kohvile aga muidu täiesti hea. Tema on alati selline, kes on nagu Ramos ja kellel on lootust punane saada.
                          Dest- Hea meel, et värava löi ning suurepärase võimaluse Heraclesil nurjas aga taevas halasta, mis pallikaotused need olid?! Ühest sellisest sai Heracles oma auvärava ka. Ei ei Dest..nii ei saa. CL-is ei tahaks teda näha, kuigi ilmselt muud varjanti ei ole, kui Mazraoui peaks vigane olema.
                          Ten Hag- LUBAS, et talvel kuhugi ei lähe! Mülle mükke pro!
                          Onana- Minu Ajaxi lemmikuks on kerkinud peale Schöne äraminekut üllatusmees. Ausalt ja tõsimeeli ma arvan, et ta on praegusel hetkel MAAILMA parim väravavaht! Selle välja ütlemine on minu jaoks natuke piinlik, sest alles suvel ma tahtsin, et ta maha müüakse. Aga nagu Promesi ostu puhul nii ka Onana puhul ma pean oma sõnu sööma...ja mul on selle üle isegi meeletult hea meel! OOOONAAANAAAA

                          Kommentaar




                            Enne mängu juba tehakse pea halliks. Dest ja Schuurs mõlemad platsil?! Mazroui mängib siis teist keskkaitsjat Schuursi kõrval?! WTF Alvarez on pingil!? Schuurs ja Dest olid Heraclesi vastu kaikad ja nüüd CL-i meeskonnas. Peab kuskile ristikesi tegema hakkama...
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Ristikesed igalpool aitasid vist...aga....edaspidi luban, et enne mängu algust Ten Hag-i otsuste üle ei nurise. Schuurs ja Dest said väga hästi hakkama.
                              Siiski mängupilt meenutas sama, mis esimesel kohtumisel. Ehk siis suht sitt. Nagu esimeselgi korral nii ka nüüd Lille lihtsalt ei saanud palli võrku, kuigi kasutada oli 2-3 90% võimalust. Ühe korra Onana päästis ja teised kaks virutati lähedalt üle.
                              Labyad lisandub vigaste kirja. Vahetusmeestest Lang jättis ikka ülipositiivse mulje! Noori on ikka peale tulemas ka suurteks mängudeks.
                              Peale poolaega palvetasin, et Ten Hag Mazraoui välja vahetaks. Tundus väga ebastabiilne seal platsil. Psühholoogilises mõttes. Jah me oleksime pidanud vist tõesti kümnekesi jääma. Halastati.
                              Arvan, et Ziyech pannakse kasvõi kipsis käega Valencia vastu platsile. Meile piisab siis viigist, et edasi pääseda. Libe tee muidugi. Ka esimene kohtumine Valenciaga, vaatamata tulemusele, ei olnud mingi jalutuskäik.
                              Ühesõnaga täna võeti kohustuslik võit halva mänguga. Edasipääs on enda kätes!
                              Muudes uudistes Onana ütles, et ta unistuste klubi on Barca Ja veel ta ütles, et selle hooaja Ajax on parem kui eelmise...oookei.

                              Kommentaar


                                Hoia alt Neres! Noa Lang Hattrick! Ajax tuli võõrsil välja 2 väravalisest kaotusseist ning purustas Twente kokkuvõttes 2-5. 3x Lang ja 2 x Huntelaar.
                                Mängu ei näinud aga tuju tegi heaks Endiselt liigas ühtegi kaotust. AZ on ikka 6p kaugusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X